Jump to content

Mihaela Ugly Duckling Total /Iulia Hasdeu 0799618243


Oracle

Recommended Posts

: Facem totul neprotejat așa vin
    La cap ai probleme
: Poți face linistita
    Nici gand
: De ce nu pui sterilet
    Nu nu fac
    Nu mersi
: Cu plasticul nu are niciun gust
    Nu imi trebuie

Doamne ferește ma minunez cum sa ceri unei fete /femei sa facă tot neprotejat cu tine trebuie sa fi nebun sa ceri asa ceva ...ferească Dumnezeu 😡😡😡

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Mihaela Ugly Duckling Total /Iulia Hasdeu 0738536902

Fără o recenzie de data asta, din păcate. Am tot încercat perioada asta să dau de Mihaela, eu unul n-am avut succes și nici un răspuns înapoi măcar(sunat și whatsapp). Nu o spun în sens rău, dar asta-i experienta mea de până acum. Cred că-i singura la care chiar am insistat. Repet, nu-i o reclamă negativă sau ceva, probabil are clienți și de servicii nu are rost să mă leg că nu am vizitat încă.(N-am o părere, dar pare promitator) Poate voi restul ați fost mai norocoși. Nu cred ca mai insist perioada asta, că nu vreau să par un dubios.

Părerea mea la rece, prețul este bun dacă nu grăbește. Deci go for it, cui ii răspunde.

PS: Apreciam măcar un răspuns "sunt full" etc. Dar "aia e". Spor Mihaela la făcut $.

Link to comment
Share on other sites

Așa credeam și eu până când am văzut....că numărul folosit nu era bun...

Din cat am văzut își schimbă des numărul de telefon dar nu anunță pe forum sau ceva de genul ăsta.....am văzut doar din anunțurile de pe publi.

Link to comment
Share on other sites

Dacă va uitați mai bn pe forum veți vedea ca este trecut nr meu nou de tel și eu anunț mereu pe forum când schimb nr 

Nr meu este afișat aici pe forum de fiecare data cine vrea sa vina nr este mai sus am anunțat mereu când am schimbat nr 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Îți mulțumesc de răspuns Mihaela. Da, acum câteva zile am sunat pe ăsta 0727517435 de câteva ori, suna, dar doar atât, dar azi si ieri(dacă nu mă înșel) știu sigur că am folosit 0738536902 și din ce văd este cel actual. Tot sunat dar fără răspuns, chiar și mesaj pe whatsapp. Poți să verifici dacă dorești și crezi că aberez, este nr cu 117.

În fine, este fix treaba ta cum manageriezi programările, pe cine primești și așa mai departe. Repet, eu n-am spus cu răutate nimic, nici măcar nu ne cunoaștem.

Doar am vrut să ne vedem și am încercat, am insistat dar nici exagerat să fiu un ciudat și să nu înțeleg că nu poți, sau etc.

Cine știe, poate cu altă ocazie ne vedem. O seară faină îți doresc. N-are rost să-ți spamez aici topicul degeaba. Nu-i capăt de lume ce s-a întâmplat. Doar că am crezut că măcar primesc un "nu" ca și răspuns. Nu nici un răspuns.

Link to comment
Share on other sites

Da nu știu o sa verific sa ma uit sa vad dar de obicei răspund pe nr meu de tel o sa verific sa vad 

Am verificat ti-am trimis mesaj pe whatsapp 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Va rog frumos care mai veniți sa încetați cu tranzacțiile online bani se dau în mana nu online nu mai veniți cu vrăjelile astea ca nu tine 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Doar sa fiu sigur că se înțelege, nu eu sunt persoana sau una din persoanele cu tranzacțiile online sau cu orice altceva.

Eu unu nu mai insist și nu mai postez nimic pe topicul ăsta. Păstrez motivele pentru mine. Consider că deja s-au luat prea mulți de ea deja.(pe bună dreptate sau nu, asta nu-i treaba mea.) Prefer să fiu cu obraz până la capăt cu ea(chiar dacă în domeniul asta nu prea este apreciat lucrul ăsta), cam atât. Și să nu se înțeleagă, să nu o vizitați, sau ceva de genul. Go for it.

Mă revanșez cu alte recenzii dacă este, că tot am postat aici (neproductiv) și aparent pierdere de timp, din păcate.

Dacă are ceva de argumentat, reproșat, față de mine, este invitata mea.

Case closed.

Link to comment
Share on other sites

Nu am nimic de reproșat iar dacă nu tiam mai răspuns azi ptr a face programarea este din cauza ca nu am avut cum sa lucrez azi ptr ca a fost o problema personala de rezolvat nu am făcut cu rea intenție.  Dacă am fost înțeleasă greșit îmi cer scuze 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

*Case solved*

Dacă tot am făcut aici spam, am zis că trebuie să-mi las și eu părerea acum.

Am discutat cu Mihaela astăzi pe whatsapp și ne-am întâlnit. Mi-a explicat și am înțeles că nu a fost nimic cu intenție rea. Suntem oameni până la urmă și mai apar și probleme personale de rezolvat.

Cum nu-mi place să fiu pe grabă, am stat o oră. Discutat puțin, mie nu-mi place să fiu mut, mai ales dacă mă simt bine în prezența persoanei de lângă mine. 

Este o fată liniștită, ușor timidă cred, cu bun simț, mie mi se pare simpatică. Pe la un 1,70 aproape(cred), nu-i plinuță/grasă. Deci pe scurt mie unul mi-a plăcut cu totul din cap până în picioare. M-am simțit bine, n-am fost grăbit, s-a străduit, pentru că am avut eu ceva probleme, eram obosit. Efectiv dacă stau să mă gândesc, chiar nu am nimic negativ de spus legat de ea, de preț, servicii. Am încercat tot, din ce specifică ea ca și servicii.

Eu unul o să o mai vizitez de multe ori de acum încolo, data viitoare sper că odihnit.(în final fiecare cu părerile și alegerile lui)

De data asta, mă bucur că nu am luat în serios chiar toate părerile de pe acest topic.(mă refer la cele negative) Și m-am dus să văd cu ochii mei. (fără să pară că nu apreciez, sau că sunt fără respect, menționez că la multe alte fete, mi-au fost de folos și am fost de aceeași părere). Aici nu-i cazul.

Sfatul meu, fiți cu obraz și sigur și ea o să fie cu voi.

(P.S: Nimic schimbat legat de prețuri, locație, de aceea n-am mai oferit detalii)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Îți mulțumesc mult și te mai aștept cu drag în sfârșit o recenzie pozitiva și un băiat care știe sa aprecieze cea ce i se oferă te pup și te mai aștept cu drag 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Mihaela Ugly Duckling Total /Iulia Hasdeu 0799618243

Îmi pare rău dacă nu to sa sculat ție ei am făcut tot ce depinde de mine sa fie sedinta ok dacă tu nu ești mulțumit de peestatile mele asta este partea a 2a 

Eu una mam străduit cât am putut 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

nemultumit de prestatie? nici vorba , am spus ca esti incredibil de rabdatoare , am schimbat in toate pozitiile. din contra, prestatia si serviciile oferite de tine sunt de top , nota 10+

cand nu se pupa nu se pupa. asta e , raman cu oftica. dragoste cu forta nu se poate. oricata vointa e de ambele parti , daca ala mic zice nu si nu, n-avem ce sa-i facem, e incapatanat. o sa regrete la batranete cand o sa vrea si nu o sa mai poata deloc🤣

😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut am fost și eu azi la domnișoară aceasta simpatica, m-am simțit foarte bine în compania ei. Este foarte volubila, știe sa se facă plăcută iar despre sex este una dintre cele mai bune fete la care am fost, iar funduletul este demențial!

Link to comment
Share on other sites

On 02.05.2024 at 15:47, bengalezu said:

Salut am fost și eu azi la domnișoară aceasta simpatica, m-am simțit foarte bine în compania ei. Este foarte volubila, știe sa se facă plăcută iar despre sex este una dintre cele mai bune fete la care am fost, iar funduletul este demențial!

Îți mulțumesc și te mai aștept cu drag ma bucur ca te-ai simțit bine alături de mine 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...