Jump to content

Mihaela Ugly Duckling Total /Iulia Hasdeu 0799618243


Oracle

Recommended Posts

Pai daca ai spus ca faci anilingus de ce o dai la intors? Ori dai limbi in cur ori nu. Ca ala e anilingus.

Dupa cum spune legea necunoasterea nu absolva. 

Se numeste teapa. Sau inducerea in eroare a cumparatorului - tot teapa.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guys, haideti sa nu o dam in altele, cu necunoasterea care nu absolva si cu inducerea in eroare.

Eu sint convins ca a folosit termenul din necunoastere, nu cu intentia de induce in eroare vreun cumparator, de unde si precizarea venita ulterior.

@mihaelageorgiana769, nu te apuci sa scrii ca oferi un serviciu (pe care nu il fac multe fete) si dupa aia precizezi ca de fapt il faci doar pe jumatate sau deloc, chestia asta poate fi interpretata ca marketing mincinos, teapa, inselarea clientilor, clienti care vin special pentru acest serviciu...

Poate pentru tine "anelingus înseamnă doar limbi pe coaie, atât, fără cur" insa pentru tot restul lumii inseamna limbi in cur, asa ca ar fi bine sa-ti reactualizezi oferta de servicii, ca sa nu fii acuzata ca zici ca faci ceva si de fapt faci altceva.

Peace

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bai oameni buni ați luat-o razna, am specificat și am zis ca limbi se oferă doar pe coaie, atât, nu da nimeni teapa nimănui, m-am expirmat eu greșit.

Am scris clar serviciile mele :

Oral protejat/neprotejat în funcție de igiena 

Normal protejat 

Anal protejat

Nu fac finalizare orala/faciala 

Limbi doar pe coaie, atât, fără fund, sa ma fac înțeleasă !

O zi buna ! 

 

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt una dintre acele persoane care se entuziasmase când i-a văzut postarea de ieri și m-am proptit la ușa ei. Urma să o taxez în recenzie pentru inducere în eroare, însă apreciez că a venit și a clarificat ea singură greșeala pe care a făcut-o în postarea de ieri. Avand în vedere că si-a corectat greșeala, cred într-adevăr că nu a fost ceva făcut cu rea intenție. Deși am rămas dezamăgit de lipsa anilingusului, pot să spun că experiența cu ea a fost overall ok. Este o fată de treabă, încearcă să te mulțumească atât cât poate, și în limita serviciilor pe care le oferă.

Oralul este de trecere, l-aș aprecia la 6. Cred că a tras în jos și așteptarea mea de anilingus, urmată de dezamăgirea realizării că Mihaela înțelege prin anilingus, limbi pe coaie. Nu are anduranță, după câteva minute propune să trecem la futai, însă am rugat-o să continue, si mi-a făcut pe plac. Pentru încă câteva minute. Și iar a propus să trecem la futai. De asemenea, nu face facefuck, nu te lasă să o apeși de cap. 

Normal nu am făcut

Analul este piesa ei de rezistență. M-a avertizat pe whatsapp ca dacă sunt extrem de dotat nu va putea face anal, însă la fața locului m-am încadrat. Am avut un pic de emoții, pentru că în trecut am fost refuzat de multe ori cu pretextul că e prea groasa, dar Mihaela nu s-a speriat. Folosește lubrifiant, iar odată ce s-a relaxat și s-a obișnuit și ea, am putut să cresc tempoul după plăcerea mea. Are un cur mare și rotund, foarte plăcut ochiului, și o talie îngustă. Figura de clepsidra se vede demențial de la spate. 

Oral poți face protejat sau ne, iar analul il face doar cu protecție.

Cum ziceam, overall o experienta ok, as reveni cand mai am timp si chef de anal, să vad dacă se îmbunătățește ceva.

A, era sa uit de cadou. 150/250. Am ales o ora ca să nu stau cu gândul la ceas. Nu știu dacă la finalizare te grăbește sau nu. La cum am văzut-o nu cred că e genul care să grăbească omul, dar dacă nu te simți tu probabil își tine o evidență și data viitoare nu vei mai fi primit.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Îmi pare rău să spun că la oral eu mam descurcat destul de ok din punctul meu de vedere eu nu sunt de acord cu apasatul pe cap iar asta cu data limbilor în cur din punctul meu de vedere nu mi se pare atât de ok 

Link to comment
Share on other sites

Cand am vizitat-o eu, in urma cu ceva timp, limbile in fund erau cu siguranta in meniu. Nu facea un anilingus deep cu abnegatie, dar limbile umblau in zona care trebuie. Ce s-o fi intamplat intre timp, n-am idee. Oralul bun, cu atentie la toate zonele adiacente, fara CIM din pacate. Normal ok, anal foarte bun. Poze reale, cu fundul celebru, iar la fata nu e vreo sperietoare. Nu e nici zana, dar e ok. Mie mi-au placut mult sanii ei, destul de mici, dar perfecti. Nu e deloc artagoasa la fata locului, e genul docila.  Halatul 250/ora. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am fost, ramas si penetrat ieri.

Programarea a fost amanata cu vreo 10-15 minute, am asteptat dupa un alt client. Not so fun...

Garsoniera la ultimul etaj, baie mica fara para la dus, apa pe jos in baie, prosop curat. Nota de trecere.

Domnisoara nu este Scarlett Jonhansson, dar nu este urata sau vrajitoare. Are o figura, comuna, sa zicem un pic timida.
Are o piele sanatoasa, foarte catifelata (cred ca asta mi-a placut cel mai mult), imi pare ca totusi incepe sa se ingrase un pic pe coapse si burtica. Actiunea a fost oral (okay-ish), normal si evident, anal. Nu le descriu pe ultimele doua in detaliu, a fost ok, nu a comentat, nu s-a implicat.

150 de RON pt. o finalizare de 25 de minute.
 

Concluzie: raport calitate pret satisfacator, ma face sa revin. Mihaela face tot ce-i sta in putinta sa fii multumit, tinand cont de circumstantele in care se afla.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dragule în primul rand scuza ma pe mine faptul ca am luat 2 3 kg în plus nu înseamnă că mam îngrășat în al 2 Lea rand ca să întâmplat de a fost putina apa pe jos și ca nu am apucat sa șterg asta e partea a 2 a 

Iar ca team pus sa aștepți 10 min asta nu mi se pare o problema îmi pare rai sa o spun 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Am zis exact ce am vazut. Nu ridicam osanale, nu scriem la misto. Si in ultima instanta, am spus ca esti recomandabila si ca eu as reveni la tine. Suntem un forum unde impartasim informatii. Atat.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In ciuda faptului ca apa calda era mai mult calduta, si ca am dat nas in nas cu urmatorul futac, as zice 200 de lei bine cheltuiti. In continuare recomandarea mea ramane.

Link to comment
Share on other sites

On 07.12.2023 at 20:02, hemlock said:

In ciuda faptului ca apa calda era mai mult calduta, si ca am dat nas in nas cu urmatorul futac, as zice 200 de lei bine cheltuiti. In continuare recomandarea mea ramane.

Apa nu era calda nu din vina mea ci din cauza celor de la radet sa ne înțelegem 200 de lei ptr o finalizare te pup și te mai aștept 

Bună băieți pana în sărbători voi lucra și sâmbătă și duminică cine dorește sa vina va aștept 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am fost si eu astazi la aceasta domnisoara si pot spune urmatoarele:

Comunicarea a fost putin greoaie (pe whatsapp), cu toate astea am reusit o programare (1 ora),de care nu mi-a parut rau.

Locatia langa Iulia Hasdeu, intr-o garsoniera la ultimul etaj. In casa destul de curat, singurul minus furtunul de la dus fara para si ceva apa pe jos.

Domnisoara la corp arata destul de bine, sani micuti dar frumosi si fermi, fundul este piesa de rezistenta. La fata nu este urata dar nici frumoasa, nu te sperii de ea asa cum s-a zis de catre altii.

Actiunea: dupa o mica igienizare (dus facusem acasa), am trecut in pat, unde am inceput cu un ON care s-a transformat in 69 cu ea deasupra mea. Pasarica curata, nu s-a simtit niciun miros suspect. La oral chiar daca nu a fost deep, mi-a placut, ma excita destul de tare.

Dupa putin timp, am trecut la NP, misionar, din lateral (face to face), apoi iar misionar unde nu am rezistat prea mult si am capitulat in balonas.

Am mai fost la baie pentru o mica igienizare si intors in camera, am inceput cu un cu cunnilingus dupa care 69 din lateral. A urmat apoi un NP cu ea deasupra (reverse cowgirl), ma excita tare pozitia asta cu vedere la fundul acela superb.

Am zis apoi sa trecem la specialitatea pentru care am venit (anal), am cerut doggy, dat cu lubrifiant si am introdus-o in fundulet, am schimbat apoi in pozitia lingurita, am dat asa minute bune dupa care am pus-o cu fata in sus si eu din lateral, unde la fel a rezistat foarte bine la anal.

Cand am simtit ca imi vine, am scos balonasul si am terminat pe sanii ei.

In concluzie, pot sa zic ca o recomand, mai ales pentru anal.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mda, eu mi-am luat o mare teapa de la Dsoara. Mihaela.

Am stabilit ora din timp, am mai confirmat cu 2 ore inainte, iar cand am ajuns la fata locului n-a mai raspuns nici la mesaj, nici la tel. 

Am mai stat vreo 15 min. si cand am vazut ca nimic, m-am carat. O seara pierduta.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Cum adica ai fost doar ocupata? Am stabilit intalnirea din timp si am confirmat cu 2 ore inainte. Daca a intervenit ceva, puteai macar sa dai un mesaj, sa nu ma pui pe drumuri degeaba.

Ce ai facut tu, draga mea, este exact definitia tepei.

PS: Ai replicat colegului ca de fiecare data ti-ai respectat programarile, cand, cu 2 randuri mai sus, chiar tu ai recunoscut ca, cel putin in cazul meu, n-ai respectat-o...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Mihaela Ugly Duckling Total /Iulia Hasdeu 0799618243

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...