Jump to content

Mihaela Ugly Duckling Total /Iulia Hasdeu 0799618243


Oracle

Recommended Posts

  • Administrators
1 hour ago, mihaela790 said:

Nu vad care ar fi problema dacă e o fata de mai mult timp în zona aia atâta timp cât își respecta clienți și programările nu vad rostul acestor recenzie care mi se pare o prostie 

Gura lumii nu poti s-o opresti. Nu vezi tu rostul, dar vad toti cei care citesc si se informeaza. Incearca o atitudine mai prietenoasa, si o sa fie mai bine pentru toti - inclusiv pentru tine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mihaela790 said:

Asa și care problema ca nu sunt noua aveți ceva împotriva??

Nu va mai saturati de atâtea recenzie fraților??va întreb și eu sunteți penibili sa mor de nu 

Nu inteleg ce e penibil. Daca eu imi cumpar un produs de pe Amazon sau eMAG si nu stiu prea multe despre el, s-ar putea sa ma uit la ce au avut oamenii de spus despre el ca sa stiu sa fac o alegere potrivita. In exact acelasi fel se ajuta oamenii si in comunitatea asta sau altele de genul asta. De altfel, ar fi ciudat daca ar intra producatorul in sectia de comentarii intreband clientii de ce tot dau atatea recenzii. Nu o lua personal, doar incercam sa luam decizii coerente.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Mihaela Total Uratica Mihai Bravu 0744141506/ 0759532368
  • Administrators
16 hours ago, miha7491 said:

Îmi fac câte vreau eu câte e problema pot sa îmi fac și 20 ai ceva împotriva??

Da, am. E impotriva regulamentului. Pentru ca de pe asta graiesti mai prost, pe asta ti-l sterg.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Mihaela Uratica Total Mihai Bravu 0744141506/ 0759532368
  • 4 weeks later...
  • Futuloiu changed the title to Mihaela Ugly Duckling Total zona Tei / 0746923485
  • 1 month later...
  • steroidu changed the title to Mihaela Ugly Duckling Total zona Tei 0759410287

Va rog frumos cei care spuneți ca veniți vezi doamne pe recomandări 

Am zis foarte clar ca nu fac finalizare orala sau faciala asa ca nu mai insistați cu întrebările acestea 

Iar cei care sunteți bădărani sa nu aveți impresia ca dacă îmi dați niște bani amărâți sunt sclava voastră o zi buna 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Georgianamihaela549, poti posta serviciile pe care le oferi si contravaloarea acestora, nu se supara nimeni ! Zona in care prestezi e aceeasi sau s-a schimbat ceva ?

In ceea ce priveste clientii care incearca sa negocieze mai putin, e dreptul tau sa-i refuzi...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Mihaela Ugly Duckling Total /Iulia Hasdeu /0759410287
  • steroidu changed the title to Mihaela Ugly Duckling Total /Iulia Hasdeu 0759540680
  • 3 weeks later...

Rog insistent cei care veniți la mine și plătiți o fin nu mai veniți cu pretenția sa va dau 50 înapoi nu suntem la piață asta e prețu stabilit 150 sau 250 ora 

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 hours ago, Georgianamihaela549 said:

Rog insistent cei care veniți la mine și plătiți o fin nu mai veniți cu pretenția sa va dau 50 înapoi nu suntem la piață asta e prețu stabilit 150 sau 250 ora 

Cat dau cei care vin la tine si cer 50 inapoi? 150 sau 200? Scuze, pentru mine e foarte neclar postul tau. 

Multumesc

Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Mihaela Ugly Duckling Total /Iulia Hasdeu 0799618243

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...