Jump to content

(C!) Speciala, dominsoara frumoasa - 0733156311


Guest mci
 Share

Recommended Posts

  • 5 months later...

mihai1981- 04-24-2010

(C!) Speciala, dominsoara frumoasa - 0733156311

"SPECIALA si deosebita , daca te respecti vino la o domnisoara frumoasa, senzuala cu multa experienta te astept sa-ti ofer companie intima, central.pozele imi apartin." Am fost la aceasta domnisoara al carui nume nu il mai retin acum cateva luni, in perioada sarbatorilor de iarna. Pe atunci avea niste poze false in anunt, dar vad ca acum a revenit cu pozele ei reale in care arata fantastic. Oricum fata arata de nota 10000 la corp, chiar nu ai ce sa-i reprosezi ( piele super fina, fara pic de celulita, carnea tare, sani mari si nici un pic lasati, fund bombat superb ), pe deasupra mai este si stramtuta si se simte excelent. La fata este cam de 8 doar, oricum e dragutica. Cand am vazut o prima oara am ramas cu gura cascata pt ca era pe niste tocuri de 10 iar ea mi-a spus ca are 1,85 asadar pe tocurile alea se apropia de 2 m, avand si parul ala valvoi va dati seama. Alte precizari: tarif 200 roni ora, locatie Camera de Comert, 2 camere si inca o colega blonda frumusica. Singurul lucru de reprosat e faptul ca in camera cu pricina avea doar o canapea mica in care cu greu am incaput amandoi. De aici incolo incepe dezastrul. Dupa ce am platit la inceput fata imi spune asa pe un ton poruncitor ceva de genu : " hai dezbraca-te ca in jumate de ora am alt client " . Eu mut de uimire ii zic ca am platit pt o ora, dar avand in vedere ca mi a placut f mult cum arata nu am mai insistat si am lasat o asa. Nu vreau sa o lungesc prea mult, ideea e ca fata era rece ca gheata, plina de ea, parca poza tot timpul, implicare zero. Ba mai mult decat atat, sarut exclus, pupat pe corp din partea ei pas, pozitia ea deasupra pas si un oral executat violent cu mana mai mult de nota 3. La normal s-a asezat capra si asa a intepenit astfel ca cu toate ca aveam in fata o splendoare de corp si o pizdulice stramtuta mi s-a taiat atat de tare cheful incat erectia s-a dus la vale dupa 5 minute; am ejaculat parca involuntar cu ea aproape flasca. M-am imbracat rapid si am plecat total dezamagit de experienta. Astfel m-am convins pe deplin ca daca nu exista deloc implicare degeaba arata ddcista manechin. M-a facut sa ma simt ca ultimul looser, nu mi a acordat pic de atentie, cu toate ca eram imbracat si aranjat super tare, parca de iesit in Bamboo. Nu recomand absolut deloc .

 

mateo- 04-27-2010

 

se numea Roxana inainte si tot neimplicata a ramas dupa cate observ dupa atata timp. cuibul de la Mircea Voda cu Natasa,Delia,..... s-a scris totul acolo

 

versacef- 04-27-2010

 

nu e Denisa de la Velour Massage?

 

mihai1981- 09-10-2010

 

Domnisoara a ajuns "vedeta" in Cancan fiind fotografiata in timp ce se benocla Tolea la ea la iesirea de la metrou de la Romana. Acelasi aer de diva rasuflata, pun aceasta poza pt ca e prinsa si moaca in imagine.

 

kristi2222- 09-10-2010

 

mihai, in acest moment, in AT, pozelor din topicul tau le este atasat un alt nr de tel, mai exact 0786260185 , AYDA isi zice tipa, dar ce este putin derutant este faptul ca la acelasi tel apar poze cu o alta tipa, tot bruneta(ca de obicei, help cu pozele,please)...ne poti lamuri, pe tipa careia i se vede fata o cunosti?era si ea in hogeac?e bine sa stim, avand in vedere atitudinea de doi bani pe care ai decris o, sa ne putem feri...

 

mihai1981- 09-10-2010

 

Tipa aia, Ayda este o romulanca de 1.55 slabanoaga si cu nasul mare si intr-adevar observ si eu cu mirare ca imparte acelasi numar de telefon cu aceasta Roxana, probabil mai nou presteaza amandoua sub acelasi acoperis. Pe Ayda am vazut-o acum 2 saptamani, tocmai se mutase dintr un apartament din Mall Vitan la o vila pe Romulus, atunci presta cu o colega inalta f slaba si cocosata. Fiind vila mare probabil au gazduit o si pe Roxana pt ca nu cred ca s-ar fi pretat sa-i fure pozele pt ca e o diferenta de la cer la pamant intre cele doua. Cea care a aparut in poza din cancan este Roxana figuranta de 1.85 inaltime si corp exceptional. AYDA:

 

urbansoul- 09-10-2010

 

@ kristi2222: pune spatiu inainte de nr. de telefon ca altfel nu poate fi gasit cu Search-ul.

 

ticorosu- 11-16-2010

 

Ignorand sfaturile primite mai sus, dupa ce am plecat de la Lavinia (Perla) am zis sa-mi incerc norocul la Roxana. Eram intaratat de fotografiile exceptionale si mi-am asumat riscul unei prestatii mediocre compensator cu aspectul deosebit. La fata locului am avut surpriza sa vad ca nu arata asa grozav ca in poze, iar la fata e chiar comuna. Nu e prea subtirica ci "cam multa", cum spunea un coleg de suferinta. Fiind foarte inalta (180), sa zicem ca se poate trece cu vederea. Locatie: Garsoniera in piata Alba iulia, scara de langa CEC, et 8, garsoniera inchiriata cu ziua. Portar cooperant, sensibilizat se pare de domnisoara, mi-a indicat rapid etajul si camera auzindu-ma nedumerit la telefon. Prestatie: De rahat. Ea "a facut dus deja" deci nu mai face. Mai consulta un pic laptopul, si mai adauga un anunt pe AT pana fac eu. Are timp sa mai raspunda si la un telefon. Desi am stabilit oralul neprotejat, primul lucru la care s-a repezit a fost prezervativul, grijulie ca nu cumva sa mi se intample mie ceva de la mufa ei. Intaratat (si venit direct de la alta colega) i-am dat voiniceste la falci vreme de vreo 20-25 de minute intr-un ritm infernal (impus de ea si intretinut cu placere de mine) Disperarea de pe fata ei data de faptul ca ritmul impus nu duce la finalizare a facut toti banii platiti. A protestat, pentru varii motive, din trei in trei minute. Am schimbat apoi la normal vreo 3-4 pozitii in care am dat ca surdu-n tobe spre disperarea si protestele domnisoarei. Dupa 45 de minute mi-a zis sa ma concentrez sa termin ca doar de atata am platit, argumentand ca ea nu presteaza pentru o ora intreaga. M-am enervat (nici nu cred ca puteam sa mai termin in atare conditii) m-am imbracat si am plecat. Nu va duceti, bani aruncati in vant. 200 Lei

 

r- 11-16-2010

 

Ticane, puteai sa risti un PM in care sa ma-ntrebi ce stiu despre ea. Ca o nedumerire personala, tu le platesti ca sa se iubeasca cu tine sau ca sa le chinuiesti ?

 

steroidu- 11-17-2010

 

@rat: domnu Oracolu' din piata Delphi-nului, poti sa scrii si aici ce stii despre tipa asta. da-l in suflet de PM.

 

ticorosu- 11-17-2010

 

Maestre o farama de adevar e in ceea ce spui. Realitatea e mai complexa insa, in sensul ca nu am nici o problema cu damele pe care le platesc si ma iubesc, ci numai cu cele care le platesc, dar nu ma iubesc.

 

r- 11-17-2010

 

@Stereoidu & Addendum (pentru un eseu imaginar) Va implor sa nu ma lapidati ca ascund informatii pernicioase colectivului. Promit sa nu se mai repete. Decat zilnic. @Ticane, Eu te iubesc. Ma platesti ?

 

addendum- 11-17-2010

 

Iertati, boieri dumneavoastra, dar Rat a luat calea pierzaniei. De sine. Va mai trece o vreme pana cand recuperarea se va infaptui si va grai si mai ales va gandi asa cum il stim noi. Ni se intampla tuturor, asa ca nu va ridicati intru lapidare, caci de lapidare veti pieri. A.

 

r- 11-17-2010

 

@Ticane, Am petrecut 10 minute in compania acestei reusite impersonari (gogule, loveste-ma fara mila, ar fi trebuit sa scriu personificari) a guristei Cream, primele 5 in vestibulul salonului Perfect Feelings (eram cu doxa, cel care urma s-o ia la normal pe protagonista, eu venisem pentru Cristina cea blonda si gingasa ca o papadie etnobotanica), celelalte 5 la iesire, cand a trebuit sa ne refugiem amandoi intr-una dintre camerele de tortura din cauza invaziei noii paturi clientelare. Inalta, aratoasa, puternica, dezinvolta, a trecut cu magna cum fraudae examenul vizual. Am aflat insa 10 minute mai tarziu de la doxa si o saptamana dupa de la mateo ca le-a oferit un GFE care-ar fi inghetat mercurul in vinarsul de tara contrafacut si ca e una dintre cele mai mari deziluzii carnale din cariera lor de penetratori. Daca stiam ca te bate gandul s-o vizitezi, ti-as fi livrat toate astea PM. M-am ferit totusi sa propag maledictiuni despre antilopa, mai ales ca nu erau o consecinta a unei personale experiente epidermice.

 

DorelE- 11-17-2010

 

Am vizitat-o pe Roxana cu ceva luni în urmă, la Alba Iulia, când am propus în mod direct trecerea ei la ţepe. Eu am renunţat după un sfert de oră, plus timpul rezervat unui discurs protestatar, lung şi incoerent al ei, şi am suportat paguba financiară cu zâmbetul pe buze :P  (V) Roxana - 0727403336 - pacaleala Atunci publicul nu voia să creadă că fata e ţeapă.

0733.156.311 0786.260.185 0727.403.336

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...