Jump to content

Cuib Maicom-Mall Vitan 0732204570/0726512851/0723491435


longgone
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Cuib Maicom-Mall Vitan 0732204570/0726512851/0723491435

 

<Link catre forumul vechi, nefunctional> 0732.204.570 0726.512.851 0723.491.435

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

BRUNETA,19 ani,NU sunt o profesionista dar imi place ceea ce fac, pun pasiune si prefer ca placerea sa fie de ambele parti, vreau sa te rasfat cu un dusulet impreuna, oral senzual, normal in cele mai sexi pozitii,    0723491435 ( 0723.491.435 )  (anunt din AT)

 

Imi cer scuze ca fac un post separat, am gasit numarul la cautare la un cuib dar nu am putut sa accesez postul (scriu de la serv si cred ca sunt niste filtre doar la unele posturi) si cum tineam neaparat sa scriu un review....

 

Am fost la tipa asta acum 3-4 saptamani. La tel mi-a placut, voce de pustoaica si fiind aproape de serv meu am zis sa incerc. Locatia aproape de Mall Vitan, vis a vis mai aproape de Bdul Uniri. Ajung in locatie ma intampina o pustoaica, frumusica la fata, imbracata frumos in dresuri. II spun ca stau un nr si ma duc la dus. Mai avea o colega dar nu am vazut'o. Baie ok, papuci, prosop curat. Revin in camera, tipa cam timida asa, se vede ca e incepatoare. Se aseaza langa mine si astepta. I-am spus sa il ia pe asta micu si cica nu face oral nepro decat pt 50 de lei in plus. Nu i-am dat nimic. I-am zis sa imi dea niste limbi pe OO nu a reactionat cica ea nu face. Cand se dezbraca am avut parte de o surpriza nu era epilata.

Am trecut peste daca tot am venit. S=a ridicat asta micu cu chiu cu vai si am incercat pe la spate, nu am reusit ca se tot plangea ca o doare. Apoi am intrat prin lateral. Am dat asa vreo 5 min, in timp ce statea ca proasta. Apoi am incercat iarasi pe la spate si am terminat in prez trist.

Cand am incercat sa mai vb putin cu ea cand ma imbracam mi'a spus sec: 'ai venit sa te futi sau sa discutam?!?!' Duti draqu imi venea sa ii spun dar sunt prea fin pt astea :). Se tot scuza ca are o zi proasta si i-am spus sa imi dea 50 ron inapoi :). Si cand am intrabat'o de parul de la pasarica cica maine avea programare la epilat. Al draqu am ajuns mai repede.

Nu mai duc ever desi locatia mi-a placut si zona ma avantajeaza. Pozele nu sunt ale ei, poate sunt niste asemanari. IN realitate nu are sani deloc.

La fizic e bine si fata cam de 8-8.5, locatia 9, GFE 1.

 

Eu nu ma mai intorc.

 

Sorry inca o data ca am deschis alt post dar trebuia sa spun ca nu mai puteam mai ales ca azi am revenit pe forum :)

 

Bafta.

 

PS Mai revin cu amintiri de pe front.

post-1575-150392333419_thumb.jpg

post-1575-15039233342_thumb.jpg

post-1575-15039233342_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...