Jump to content

(V) ELVIRA 35ani Sala Palatului - 0758038069 0732033373


longgone
 Share

Recommended Posts

  • Administrators
  • 5 months later...

Grigore- 06-15-2010

(V) ELVIRA 35ani Calea Mosilor/Obor 0732033373

Numarul de dame trecute de prima tinerete este in crestere pe biblie.ro. Sa fie din cauza crizei? A reducerilor salariale si de personal ale guvernului?! Se reintorc la sanul patriei muma fetele plecate prin Spania/Italia acu mai multi ani de zile?! Dumnezeu stie! Ultima aparitie care mi-a atras privirea este Elvira. Si auzul pentru ca numele asta chiar daca e mai putin folosit pe aici prin Bucuresti, imi aduce aminte de provincie si de satul natal. Dar... sa lasam amintirile la o parte si sa ne intoarcem in cotidianul incins si prafuit, care creste presiunea in pompe. "DOAMNA Elvira noua 35 ani, satena, 1.68, 50 kg, ofer companie intima doamnelor si domnilor manierati. Show-uri lesbi, anilingus cunilingus, pozitia 69, 14:00-21:00, 0732033373 " Voce linistita si calma la telefon, pe un fundal fara de sunete. Sta undeva pe Calea Mosilor spre Obor, cu puncte de referinta Mihai Eminescu si cladirea Vodafone. Ofera servicii complete, oral/normal/anal, complet protejate. Iar pretul este de 150 ron per ora si 100 ron per 30 minute. Sta impreuna cu o colega "tanara, blonda si frumoasa" cu care face si show lesbian pentru 300 ron per ora. Programarea se face cu 30 de minute inainte. Interval orar in care munceste: 12-21. Pozele: cu declaratie sub juramant ca sunt reale! :P

 

gerontosaurusRex- 06-15-2010

 

Tocmai vroiam sa deschid un nou topic despre mature over 40, dar nu mai este cazul caci se leaga de prezentul topic. DOAMNA stilata 45 ani, 1,68, 63 kg, ofer companie intima domnilor generosi. Anilingus cunilingus, 69. Cer si ofer maxima seriozitate si discretie, 9:00-19:00; 14 Jun 13:22 tel 0732843094 Este colega cu ELVIRA din acest topic, priviti cu atentie pozele, sunt din aceeasi locatie si folosesc aceleasi pozitii in unele poze.(imi pare rau ca nu stiu sa pun si pozele). La acest anunt am sunat eu si mi-a confirmat aceeasi adresa undeva pe Calea Mosilor spre Obor, si ca mai are o colega cea de care se face referire mai sus, dar cum pentru mine zona este prea departe nu m-au interesat mai multe detalii. Bafta la futut !

 

Anjinsan- 06-15-2010

 

Am vizitat eu astazi pe doamna Elvira. Pot sa spun ca a fost o experienta foarte placuta. Are circa 35 + de ani, fotografii reale. Cred ca e de la tara si ajunsa in Bucuresti de curand. Este incepatoare in domeniu si are o atitudine foarte serviabila, de genul facem ce vrei, cum vrei.... Presteaza anal oral cu CIF sau COF dupa preferinta si dorinta, normal fara obiectii si anal pentru 50 ron in plus ( nu am servit). Se vede ca este incepatoare la oral, face insa un anilingus fara retineri bunicel, dar mi-a promis ca se perfectioneaza pana data viitoare. Pasarica e corect epilata, micuta, cu labii proeminente, nu am observat urme de nasteri, cezariene sau naturale. Sanii sunt mici cu sfarcuri erectile. Nu comenteaza la schimbari de pozitie, e foarte docila si vrea sa placa cu orice pret. Am luat meniul bazic de o finalizare la 100 RON, cu COF. Daca sunt intrebari, bagati mare...

 

steroidu- 06-15-2010

 

@Adisan: sta cu doamna stilata de mai sus? sau ce colege mai sunt prin preajma? cum arata la fatza? daca te uiti la gura ei vezi dinti? merci

 

Anjinsan- 06-15-2010

 

Sta cu doamna ( acelasi decor) insa nu era prezenta in locatie la momentul vizitei mele, eram singuri. Fatza e ok, se vede destul de sters si din poze, machiata destul de strident dar ok pe ansamblu, toti dintii la locul lor, cam galbeni, banuiesc ca e fumatoare. Alte aspecte: - prosop curat, papuci si geluri de dus puse la dispozitie.

 

rechinu2010- 10-27-2010

 

Salutari, Am vizitat-o si eu pe doamna undeva in decursul lunii septembrie. Locatia este cea de pe mosilor. Tariful era de 100 lei o finalizare (o+n), 150 lei parca o ora (includea si anal) si 200 pentru partea de uro. Venisem pentru uro (d-na anuntandu-ma ca face si pasiv, pe fata, in gura) si mi s-a prestat un oral bun, cu lins pe oo, incercare de deep, anilingus din proprie initiativa; exact atitudinea de care povestea un coleg forumist - docila, genul "fac ce vrei tu", cu CIM, depus sperma la baie. Apoi prestat uro, d-na nu mi-a tras teapa, a acceptat ce-mi transmisese telefonic ca face (uro pasiv pe corp, fata si in gura), cu o atitudine very playfull - ceea ce f f rar eu am gasit. PS Azi as fi dorit s-o revizitez, telefonul era deschis, dar no answer. Best regards, R.

 

rechinu2010- 11-08-2010

 

Am reusit sa discut vineri la telefon cu colega Elvirei, de la care am aflat ca ea nu mai presteaza in locatie - ghinion pentru mine, pentru ca vroiam sa revin... Totodata, in discutia telefonica mi-a spus ca ea presteaza o+n, oral ne, anilingus, cif/cof ok, fara anal, 150 lei ora - locatia e aceeasi - Mosilor. Aviz celor atrasi de mature. Tipa e tot moldoveanca - accentul era tare dragut... :) Regards, R.

 

gerontosaurusRex- 02-07-2011

 

Stimati confrati, ELVIRA a revenit cu un nou numar de telefon. DOAMNA ELVIRA 35 ANI PASIONALA STILATA OFER COMPANIE INTIMA DOAMNELOR , DOMNILOR SI CUPLURILOR GENEROASE. SEX TOTAL 200 RON 07 Feb 13:02 tel: 0758038069 Pret 200L/H Nu mai pun poze, sunt aceleasi. Doamna ELVIRA a rvenit cu un nou anunt putin mai detaliat referitor la inaltime si greutatemai si poze noi, nr. tel. acelasi. DOAMNA 35 ani blonda sexy 168 50 kg ofer companie intima cuplurilor, doamnelor si domnilor generosi si manierati. Cer si ofer maxima seriozitate si discretie. 06 Apr 12:45 tel: 0758038069

 

dj69- 05-19-2011

 

Doamna Elvira este din nou pe baricade, vis-a-vis de Sala Palatului, cu aceeasi gama variata de servicii dar la pret de criza 100 ron/ora Cam slaba pentru gusturile mele, dar citind review-rile de pe forum am ramas pret de un oral meserias cu anilingus, lins pe oua, ce mai, tot tacamul care a consacrat-o. Terminat intr-un anal protejat. Pare stramta la inceput dar dupa vreo 5 minute deja se facuse cat galeata. Locatia cam spartana dar se gaseste minimum necesar, prosop curat, sapun, papuci etc. La pretul asta merge din cand in cand, mai ales cand ai un gust amar dupa pustoaice care chiar daca arata bine habar nu au cu ce se mananca meseria asta.

 

soricelul- 05-20-2011

 

Capitalismul a lovit nemilos: acum 15 minute, la telefon: 100 o+n/h, 150 cu anal, o finalizare 80 ron o+n. "Dar analu' il fac la o suti cincizeci" a subliniat "trufandaua". Asteptam soldurile. 0732.033.373 0732.033.373 0732.843.094 0758.038.069 0758.038.069

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

150ron cu anal o ora cu o finalizare,atitudine tot la fel de buna,aceeasi locatie.

zicea ca duminica asta pleaca inapoi,nu mai suporta caldura.

Link to comment
Share on other sites

sigur nu ai fost la elvira

ai nimerita la cealalta colega.

 

stiu pentru ca la fel am patit si eu.

am fost acum aproximativ o luna la elvira deoarece eram prin zona si am auzit ca face un anilingus superb am sunat si am antamat o ora.

Locatie este descrisa mai sus de colegii mei si nu am ce sa mai zic in plus decat ca eu nu am reusit sa ma inteleg cu acel sistem care deserveste si ghiuveta si cada.

Am ales varianta de o ora -100 ron oral normal

Toate serviciile au fost exact cum au fost descrise de colegi si nu am  fost dezamagit.

 

 

Dar  cand am revenit in zona dupa aproximativ o saptamana si am sunat la numarul cu 069 la sfarsit am dat de  ALIONUSHKA (o sa povestesc in postul dedicat) de la care am aflat ca Elvira este in concediu si raspunde ea la telefoane in aceasta perioada.

Vad ca Elvira a ramas in CO pe o perioada nedefinita.

Link to comment
Share on other sites

am fost astazi la Elvira

 

am sunat la 0758038069 ....

tipa e politicoasa si profesionista la telefon...

 

 

a raspuns ea , mi-a spus ca mai are o colega , pe care n-am vazut-o,

 

e blonda pe la 1.65  supla si tapana, carne foarte buna pe ea pt varsta ei...

 

locatie: pe Campineanu la coloane ...

 

curatenie acceptabila

 

prestatie buna..

 

oralul n-a mers deloc , ma atingea incontinuu cu dintii...

 

normalul in schimb, bun cu implicare ok , FK permis

 

anal bun , fara comentarii la pozitii sau intensitate

 

doua numere 1h , 150 ron

 

singurul inconvenient: degaja acel miros pregnant de femeie de la tara , de care nu prea mai poti sa scapi nici dupa 100000 de spalari...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...