Jump to content

(V) Irina Obor - 0721877177


Guest mci
 Share

Recommended Posts

  • 5 months later...

blackman- 05-25-2010

 

(V) Irina Obor 0721877177

 

IRINA, atentie, sunt o bruneta dulce si focoasa, ador senzatiile tari si imi plac la nebunie domnii generosi, igiena, seriozitatea si satisfactia sunt garantate, discretie, suna si nu ma vei uita, 0721877177

 

Locul unde am gasit anuntul: AT

 

Locatie: Obor, colega cu <Link catre forumul vechi>. Apartament cu 3 camere, curat si aranjat ,baie curata (exista si o a doua baie in apartament) cu gel de dus si prosop curat.

 

Servicii: oral nepro si normal, 2 finalizari intr-o ora sau 50 lei o finalizare in 20-30 min.

 

Am decis de comun acord pt o finalizare,eu pt ca eram pe fuga, ea pentru ca astepta un client peste 35-40 min (mi-a spus asta inca de la telefon,cand am facut programarea intalnirii).

 

Aspect fizic: pozele afisate sunt ale ei,insa facute in pozitii avantajoase pentru ea,in sensul ca pare mai inalta decat este in realitate. Tipa are cam 1.65m/55kg, sani micuti cu niste sfarcuri erectile, este foarte simpatica la fata si foarte zambareata, prietenoasa si poti purta o mica discutie ante sau post-coitala.

 

Prestatia: oral destul de ok insa este lipsita de experienta, dupa vreo 10 minute a inceput sa intre usor in panica ca nu am finalizat si se ajuta serios de mana.I-am explicat ca nu ajuta la nimic si ca nu trebuie sa se grabeasca si a revenit la supt si lins cu spor organul. La normal nu face nazuri si pare ca ii face placere, se umezeste natural destul de abundent si penetrarea este destul de facila (oricum,am avut impresia ca este totusi destul de larga pt varsta ei).

 

Concluzii: e bine ca au inceput sa existe si cuiburi/dame care se adapteaza crizei si oferta este corelata vremurilor, in sensul ca 50 lei pt o finalizare este chiar foarte ok pentru raportul servicii/pret (le-am testat si pe celalalte 2 dame colocatare-Sorana si Marina)  Locatia este accesibila,curata si intima iar fetele destul de dezinhibate si cooperante (cel putin din punctul meu de vedere).

 

steroidu- 07-06-2010

Am fost. Merci, Negrule. Pentru ca tot starnea atatea valuri cuibul cel mai ieftin cu putinta de pe Decebal, am dat o sansa si acestui cuib cu mai putin marketing, dar aceleasi preturi.

 

LOCATIA: zona ACR de la Obor. Apartament f dragut, prosop curat, gel de dus (pe terminate), in restaurant erau vreo 6 prestatoare, dintre care 5 mature si nubila Irina

 

FATA: Max 160, foarte draguta la fata, un zambet frumos si curat, sani 0, supla, piele fina, fara grasime. Max 20 de ani, amabila. Presteaza de pe la 11 pana la 8, in zilele saptamanii, in weekenduri ia pauza. Majoritatea programarilor sunt pentru o singura finalizare, deci riscul de programare ratata mi se pare mare, cu un aflux foarte mare de musterii.

 

PRESTATIA: Fast fut fara fasoane. Am stat in total cam 20 de minute, mi le-a prezentat si pe co-prestatoare (nu ma inspira niciuna). Oral protejat fara mari veleitati si ajutat copios de mana, normal umectat cu saliva.

 

PRET: 50 RON

 

CONCLUZIE: Fast fut platesti, fast fut primesti. Tipa arata bine pt gustul meu, prestatia valoreaza strict banii pe care ii dai.

 

soricelul- 07-14-2010

Am fost, am inscris un punct important. Fata are un chip luminos, draguta, zambitoare si amabila. Usor crispata la inceput, se relaxeaza pe parcurs. Se simte varsta frageda in exercitiul functiunii. Oral de doi lei jumate, compenseaza corpul fraged, carnea tare, sanii nr. 2 proaspeti, pielea fina, bronzata. Nu stie/nu poate/nu vrea cu gura ca lumea, nu stiu ce sa zic. Normal fara comentarii, se umecteaza, probabil ca ii place. Una peste alta, mie mi-a placut, corpul si sexul vaginal compenseaza lipsurile datorate probabil lipsei de experienta. Eu unul mai merg. Am zis.

 

addendum- 07-14-2010

Mousey, Steroidul zice sani zero, tu zici numarul doi. O fi vorba de aceeasi fata sau o fi bagat marfa ? A.

 

soricelul- 07-14-2010

 

Nu sunt zero, eu am fost cu o pustoaica bronzulie, se lauda ca e creola din nastere(sic!) cu niste tate cat sa iti incapa in palma. asta daca nu ai palma de miner. Nu stiu daca e aceeasi sau alta, clar nu e alba ca in poze. Mie Sorana, tiganca sefa, mi-a prezentat-o ca fiind Irina, dar repet, are ceva tate, fara sa dea pe-afara. Un doi cu indulgenta, dar clar un doi. Si tari, nu ca la Adina Hristo Botev 1.80, daca vreti o comparatie. Mai maricei si tari.

 

1.ooo- 07-27-2010

 

Dupa doua incercari esuate am ajuns la Irina & co. Am asteptat putin in camera de primiri care e bucataria 2 x 2 metri in care la un moment dat eram eu si 4 fete. Pe hol au mai trecut vreo 2 clienti in drumul lor catre baie. In general presteaza 5-6 fete; cat eram eu acolo mai trebuia sa apara o fata pentru vizionare / angajare.

 

Am intrat cu Irina al carei principal atu este tineretea. Are ani mici nr.2 si o burtica ... cam ca sani. Haioshica la fatza. In pat - placuta, fara experienta, oral ne cu ajutorul manutei, normal in mai multe pozitii fara fasoane, un pic gemete.... Am finalizat pe tzatze. Curatzica - a facut dush in acelasi timp cu mine - ca au doua bai in dotare. Nu cred ca le-a trecut prin cap folosirea dushului impreuna. Nici eu nu am intrebat. O experienta draguta pentru cei 50 ron decartati. Poze cu Andreea, Irina si Sorana Andreea Irina Sorana

 

dragosx- 07-27-2010

Pai daca era aseara intre 19.30 - 20.00 ... unul din ceilalti 2 clienti de care pomeneai...puteam fi...chiar eu! Am intrat cu Andreea, una din brunetele plinutze din pozele de mai sus (primele 4 poze).

 

40 ani, 1.65 m, kg...multe, carne tare, sanii medii, curata si stie sa intretina atmosfera. Am intrat un singur numar...cica astepta un client mai vechi...si era disponibila doar pt. 20 minute...am stat overall 30 min., asa ca sorry avatar daca tu asteptai in bucatarie cu fetele! Prestatia a fost una mai mult decat corecta pt. 50 ron/nr/30 min. Oral nepro (fata intreaba daca vrei pro) normal 2 pozitii, fata ori chiar ii placea...ori simula bine. Dus inainte si dupa, cel de dupa impreuna.

 

Cum zicea si un coleg mai sus sunt 4 fete in hogeac, eu am vazut doar 3, una cred ca era ocupata cu clientul, eu le-am vazut in bucatarie pe cele 3 din pozele lui avatar: p-aia mica si bondoaca am refuzat-o...ea deja ma bagase la camera...am ales-o pe Andreea, data viitoare o s-o incerc pe aia micutza...ca era buna, dar acum zicea ca astepta un client din clipa in clipa. Per ansamblu...de revenit...daca se doreste ceva rapid, in fuga! Pentru aprofundari amoroase si futabilizante ...recomand alte fetitze!

 

blackman- 07-27-2010

Se pare ca a fost aglomeratie mare de tot aseara la acest cuib...de la 19.10 si pana la 20 am fost eu cu Irina. Ce pot spune fata de posturile anterioare este faptul ca deja fatuca da semne clare de oboseala si tracasare. Implicarea este mai redusa si chiar daca nu a comentat nimic ca am futut-o 50 min, eu unul am simtit ca m-ar fi vrut afara de la minutul 23. Adevarul este ca e greu sa faci fata la fluxul de clienti asa cum se perinda in acest cuib, noroc ca sunt mai multe fete.Insa strategia lor de preturi minime si clienti cati mai multi face ca aglomeratia sa fie foarte mare, inclusiv la cei ce asteapta in bucatarie (ceea ce deranjeaza clientii deja prezenti) iar pe de alta parte, asa cum am mai spus, e greu sa fii vesela si volubila cand ai avut poate 10-15-20 clienti intr-o zi.

 

dragosx- 07-27-2010

deci tu erai cel care mi-a "rapit" zana...Irina... Oricum la capitolul organizare...nota de trecere...fast-food, dar eram 3 la aceeasi ora si nu ne-am intersectat prin hol su prin baie, totusi! chiar ma gandeam ... cum ar fi fost un dus in ...4! Orgie!...

 

Laurenzio_4u- 08-06-2010

Am vizitat-o si eu pe Irina. In stabiliment sunt 4 fete, mi-a atras atentia o blonda cu sani mari si o atitudine prietenoasa care insa nu apare in poze, nu i-am retinut numele. De Irina am fost dezamagit cand am vazut-o, ma asteptam sa fie mult mai inalta din poze, nu are mai mult de 1.60 Este insa dragutza, carnea tare, sani nr.2 tari.Ca prestatie e cam sictirita, poate si pentru ca e un fast-food acolo si nu are timp sa respire (eu am intrat imediat dupa clientul anterior). A executat oral banal neprotejat, la normal finalizare pe la spate in cauciuc. Platit 50 lei/20 minute.

 

steroidu- 08-13-2010

am revenit la d-ra Irina. Aceeasi locatie curata, cu A/C prosop curat, aceeasi tipa micutza, frumusica si placut mirositoare. M-am uitat mai atent si mi-am dat seama ca am gresit cu tatele: sunt undeva intre 1.5 si 2. Prestat oral pro si normal in mai multe pozitii, ascultatoare, nu da jos avioane, dar e o placere sa ti-o vezi in pula, mai ales ca fata nu are niciun gram de grasime. Stat cam 30 min, decartat 50 RON. Raport calitate pret excelent

 

soricelul- 09-27-2010

Am fost iar saptamana trecuta. Acelasi oral de doi lei jumate, insa aceeasi prezenta placuta, aceeasi sani proaspeti. Noutati: s-a ingrasat ca o manelista ce este, nu mai are talie deloc in schimb in fata s-a itit o sarcina de shaorme in luna a treia. Mai merg, pentru prezenta ei si pentru tate. Votez tineretea la bani putini.

 

marius75- 11-06-2010

am trecut si eu pa la domnisoara irina da la acr .este ok ca gagiguta de sex . tineretea este bine intretinuta ;-))ok prestatie / bani . nota 7,5 ascultatoare m.a deranjat mult tanti sorana = grasa da 1,5 m : nesimtita , vb foarte urat , se poate lua la intrecere cu oricine la capitolul injuraturi = castiga detasat din cate am inteles tanti andreea e matroana sefa si restul sunt angajatele ( cand am fost eu erau 6 fete in ap.) 50 lei = 25 min oral si normal cu cauciuc dus si tigarea de dupe ....

 

soricelul- 11-07-2010

@marius75: asa cum poti observa cu usurinta, continutul acestui forum iti este asternut privirilor intr-o forma elevata din punct de vedere al exprimarii scrise. Cred ca cel mai bine ar fi sa iti editezi postul, transformand limbajul hi5 intr-o exprimare scrisa decenta.

 

soricelul- 03-25-2011

Irina s-a retras din ce mi-a marturisit Daria, o lucratoare din cuib (voi posta o recenzie a vizitei la tanti). Am intrebat, pentru ca telefonul il are inchis de multa vreme, si asa am aflat.

0721.877.177 0721.877.177

Link to comment
Share on other sites

O cheama mai nou Larisa si are urmatorul anunt:

266 vizite 

BRUNETA ta dulce, senzuala, 23 ani, 1.68 m, 45 kg, te asteapta in paradisul ei sa-ti ofere clipe de reala placere. Convinge-te,    13 Jun 11:00

0732.557.493    Pret 60L

 

  th_083557156_45508681_123_33lo.jpgth_083559252_45508691_123_71lo.jpg th_083560913_45508731_123_547lo.jpgth_083562213_45508741_123_33lo.jpg

 

Citez din jurnalul propriu:

Cea de la Obor care sta acu pe Octavian Goga(nr 16... atentie la vechitura de lift mai bine o luati pe jos) impreuna cu Ana 0785886370, intre MIC.RO 144 si Salonul de Infrumusetare. O si N, fin. or in cauciuc.60 ron la 30 min.

Poze reale, super corp, fund si tate. Draguta la fata. Fumatoare.

Camera amenajata cu lumanari si saltea pe jos ca la masaj, muzica buna, prosop curat pe pat, prosop curat la baie. Curatenie OK.

Colega cu ANA 0730420881. De revenit.

 

Atentie la colega ei! Are poze misto si cateodata raspunde la telefonul Larisei(cu toate ca nu-i fura clientii). Este un exemplu clasic de fast-fut: punem direct prezervativul, ma futi doar pe la spate ca asa imi place, ai 5 minute sa-ti dai drumul  >:(... Cand i-oi gasi threadul o sa propun trecerea la tepe pt domnisoara Ana.

 

Face/Body/Attitude/Service: 7/8/8/6. E destul de pasiva la normal dar oralul cel putin pt mine e de nota 9!

 

Aici e acum un infloritor magazin Mic.Ro:   

cele o mie de cuvinte ...sa fie sterse daca adminii le considera o intruziune in intimitatea damelor. 0785.886.370 0730.420.881 0732557493

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...