Jump to content

Valentina 40 ani 0740363259


Oracle
 Share

Recommended Posts

ofer companie intima domnilor generosi, deosebita si discreta fara graba atenta la detalii ofer masaj erotic si prostatic. sint singura Discretie si igiena ..mai multe detalii la tel 0740363259

a1d88b4b4e9ca13908432e2f52b94b84.jpg3112fdb6930a90158c87cbd7c21849d8.jpg478ca94209fc061b3726fa46a923daf2.jpg

Publi24 Post

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Am ajuns la ea recent. Locatia este pe linga piata Rosetti, mai exact pe strada Caimatei nr.18, la parter. E vorba de un apartament transformat in cuib. 

Pe scurt : nu va obositi ! 

Mai in detaliu : pozele sunt false, tipa in cauza e o tiganca vopsita blond, cu accent moldovenesc, mai deschisa la ten , e foarte adevarat, dar plinuta si nespalata, cu aproximativ 1.60-1.65 inaltime.  La pizda s-a sters cu un servetel, si asta spune tot.

Nu stiu cum am putut sa ramin la ea; poate faptul ca atras de mine, cind a vazut ca ezit sa ramin, poate faptul ca a acceptat sa mi-o suga si sa o fut doar cu 80, cind tariful era de 100, puii mei. Sau poate tatele enorme care se revarsau din sutien.

Oricum, mi-a parut rau ca am ramas.

Servicii : oral neprotejat, normal protejat, 69 (dar nu m-am riscat la 69, doar la cateva limbi) si accepta FK. Fumatoare, by the way .... Incursiunea a durat vreo 25 de minute, cu tot cu dusul meu. 

Nu am simtit nici o placere, in schimb mi-am reprosat ca trebuia sa stau in banca mea, nu sa ramin la acest specimen.

Pace voua !

PS: cu siguranta acolo mai salasluiesc si alte specimene, dar la momentul respectiv , intr-o sambata pe la 17, cred ca era singura. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...