Jump to content

DOAMNA Gina 0726541000


steroidu
 Share

Recommended Posts

  • 5 months later...

m1shx- 11-02-2010

DOAMNA Gina 0726541000

DOAMNA Gina, sexi stilata profesionista sani nr 4 sex total si masaj de relaxare Dristor 1, 0726541000 Din discutia telefonica reiese ca doamna din poze are 45 de ani, presteaza in zona Dristor 1, mai precis pe Camil Ressu, oral neprotejat in functie de igiena, normal protejat, anal ne/protejat la pretul de 120 lei per ora, permise 2 finalizari. Mai are 2 colege, mai tinerele, dintre care una este roscata si foarte supla la corp. A tinut sa imi precizeze ca apartamentul este foarte curat, se poate face dus, si ca NU sunt de etnie rroma. La telefon este foarte politicoasa, dar ce ma intrigat a fost faptul ca a tinut sa precizeze ca nu sunt de etnie, cu toate ca vocea cam aducea a matroana tiganca.

 

marculescu- 11-02-2010

 

Ce bine seamana cu dama: ochelari fund de sifon, pe care am vizitat-o acum 1 ani si jumatate pe D. Cantemir. Figura si pe forum. Nu am mai scris ca nu avea rost descrierea facuta atunci era corecta. Ea o fi ? Ma ajuta cineva ? Cu memoria incep sa dau semne de batranete. Acum sunt in dubii cu respectiva: 50 - 50 % Mai are o colega de apartament Mihaela, pe care am programat-o la tras pe pula saptamana viitoare din lipsa de bani. La tel Mihaela mi-a spus, vinerea trecuta, ca scorul pentru o ora este de 100 lei / 2 nr total. Revin cu amanunte dupa ce regulez situatia.

 

marculescu- 11-03-2010

 

mihaela nu mai activeaza in cuibul cu pricina 0726.541.000 0726.541.000

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...