Jump to content

(V) ALEXANDRA Bruneta 26 de ani, zona Dristor 2, 0762323821


ciprian
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT.

Am ajuns la tinara doamna in urma cu o saptamina, dupa o serie de foarte multe telefoane fara raspuns. Am facut programarea pe seara, undeva pina in ora 21, si nu am avut de asteptat de loc prin fata blocului. Mi-a deschis o tipa inalta si corpolenta, cred ca avea peste 1.8m pe tocuri, dar placuta la fata si la voce, fara sa fie vreo frumoasa. A spus ca face de toate : oral neprotejat cu finalizare orala sau corporala, sex intre sani, 69 si FK. De anal nu am intrebat. Desi nu era chiar genul meu, fiind mai mare decit mine ca statura, am ales sa ramin pentru o finalizare, lasindu-I 50 de lei.

Am facut un scurt dus, dupa care si-a facut si ea. Evident, dupa ce s-a dat jos de pe tocuri, si a aparut goala, nu mai arata la fel de bine ca atunci cind m-a intimpinat. Dar oricum, era buna. A inceput sa ma maseze cu sanii peste corp si peste penis, sarutindu-ma usor peste tot. Apoi a continuat cu un puternic supt de coaie , cu limbi peste tot, dupa care l-a luat pe ala mic in gura si a inceput sa-l suga delicat. Foarte placut, dealtfel.

Din cind in cind am interrupt-o cu sarutari pe corp si i-am luat sanii aia mari la mozolit, apoi am futut-o intre sani. Apoi am trecut la 69. S-a suit usor pe mine, sa nu ma rupa. Pasarica era epilata si curate. Pina la urma am terminat la ea in gura, ca prea era mare placerea cu ea peste mine.

Posibil ca fotografiile sa fie ale ei, desi , din poze nu pare atit de inalta.

O experienta placuta, la pret de criza.

 

Link to comment
Share on other sites

Acum o stiu, am mai fost la ea pe la inceputul lui 2015, lucra la Dristor, s-a mutat la Muncii si acum iar la Dristor.

De cate ori am fost la ea, nu mai stiu, parca de vreo 6-7 ori, am futut-o doar de doua ori, in rest imi placea sa mi-o suga pana imi dadeam drumul in gura ei. Asta se intampla pe vremea cand nu eram constient de pericolele sexului oral neprotejat. De data asta insa oralul a fost cu prezervativ, chiar foarte placut si mi-am dat si drumul repede. O suge binisor, uneori adanc, o mai ia si intre țâțe, nu se grabeste. La corp e inalta, țâțoasă, voluptoasa, putin disgratioasa la burta, dar pt o muie cu rabdare la 50 nu conteaza. N-a protestat niciodata si nu m-a grabit. Odata tin minte ca am stat cu mult peste o jumatate de ora, nu-mi venea sa-mi dau drumul, nu stiu ce aveam. Nu mi-a reprosat nimic si nici nu mi-a cerut mai mult. Ba chiar am mai stat la povesti dupa aceea.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu, sunt 2 tipe diferite.

Cealalta tipa , care a mai lucrat si pe calea Victoriei, acum presteaza la 70lei/finalizare, si nu prea intretine Fk-ul. Atitudinea ei este mai rezervata, uneori chiar pare total absenta la ceea ce face. Dar e mai frumoasa si arata mai bine la corp decit titulara acestui topic.

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...