Jump to content

Crina, zona metrou Dristor 2, 0732299069


ciprian
 Share

Recommended Posts

In anunt spune ca creaza dependenta (scuzati cacofonia :)  ). La mine nu a fost cazul.

Am incercat sa ajung la ea cu ceva timp in urma, dar cind am ajuns la ora programarii, m-a rugat sa mai astept vreo 10 minute, ca tocmai venea proprieterul sa ia banii de chirie. I-am zis ca nu e frumos sa ma ia cu chestii de-astea, ca mai bine spune ca are alt client. Dar ea nu si nu, ca a venit proprietarul. Am plecat, dar am revenit dupa o saptamina. De data asta , chiria fiind platita, nu a trebuit sa mai astept.

Am urcat in blocul de garsoniere, cred ca la et.4 si am gasit o tipa interesanta, cu picioare misto, poate cu cateva kilograme in plus, imbracata sexy si cu pantofi cu tocuri. Cel mai mult mi-au placut ochii ei, asa ca am ramas pentru o finalizare, la 50 de lei. Servicii promise : normal pro si oral neprotejat. Nu face 69, dar te lasa sa-i dai limbi. Fara finalizare orala, fk sau anal.

Cred ca a fost o prestatie medie, fara nimic extraordinar , pentru ca, ma credeti sau nu, chiar nu mai tin minte nimic demn de povestit. Nici macar de prosop nu mai stiu daca era curat sau nu.

Tin minte doar ca , atunci cind a venit de la baie si si-a dat prosopul jos, a aparut o burta disgratioasa, de mi-a pierit tot cheful de futut. Si avea si sani naspa. Si era si cam grasa la picioare, in partea de sus.  Sau asta era in alt film ???  Vedeti, ce v-am zis, chiar nu mai tin minte . Asa e cind nu faci recenzii imediat dupa ce ai futut, si ai mintea limpede.

Posibil ca pozele sa fie ale ei. Si stiu clar ca mai are o colega, dar mult mai nasoala. In concluzie, puteti merge odata, dar clar nu va da dependenta.

Seara frumoasa.

[attach=1][attach=2][attach=3]

42163_6c3d3d63c243a4b6b29a93e591eb23715b04bfb1.jpg

42165_d04804e80bbed963ee8278c9b5d4cfb2eb7617b6.jpg

42167_3d5015d63892e5bfa66e08ee7193599427af3451.jpg

Link to comment
Share on other sites

O stiu din 2014. S-a ingrasat in ultima perioada. Imbracata pare buna dar a pus ceva pe burta si cur. E inaltuta, piele alba, tatele mie mi s-au parut misto, cu sfarcuri mari si maronii iar la fata e draguta. Am fost la ea de multe ori. La oral suge doar capul pulii, nu exceleaza, in schimb colega ei, una mare si grasa, e campioana la oral, dar aia cere 70 mai nou. La futut accepta cam orice pozitii, nu te grabeste. Deasupra calareste bine si energic. Dac-o pui cu cracii in sus sta cu mainile in sus sau pe langa corp si cu ochii inchisi, nu te atinge, nu te ia in brate, nu zice nimic. Una peste alta, mi se pare un raport bun calitate/pret la 50 de lei.

Link to comment
Share on other sites

O ceri la telefon pe Laura sau intrebi daca e la lucru si daca poti sa-i faci o vizita. Uneori raspunde chiar Laura pe numarul din titlu daca e ocupata Crina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...