Jump to content

Masaj Crangasi - 0761.706.898 (la 2 sau la 4 maini)


kindervondick
 Share

Recommended Posts

Salutare,

 

Am gasit in AT, urmatorul anunt:

 

MASAJ de relaxare, cervical, lombar, pe masa de masaj, totul este terapeutic, sedinta se poate realiza si la 4 maini, durata sedintei este de 50 de minute si costa 70 L, in zona Crangasi - 0761706898 ( 0761.706.898 )

 

Am discutat telefonic cu protagonista (civilizata conversatia) si am primit urmatoarele detalii:

 

Locatia: Crangasi

Sedinta 50 min - 70RON

Sedinta 50min la 4 maini - 140RON (cu o colega)

 

A fost cineva? M-ar interesa detalii cu privire la calitatea serviciilor si daca exista servicii suplimentare. Deobicei nu adresez intrebari complexe la telefon.

 

Poate poate...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Tot la telefon am discutat si eu:

- locatie undeva pe Ceahlau (strada de la primul semafor, cum cobori de pe podul Grant);

- nu face sex, se permit mici atingeri insa nu foarte intim (am intrebat-o de 69 si a declinat destul de categori "oferta" mea);

- se poate face si o finalizare "prin tehnicile masajului" sau laba pe romaneste, pentru care trebuie sa cotizezi separat (30 lei sau 50 lei...dar deja nu prea o mai ascultam interesul meu disparand pana la acest moment).

Avand in vedere zona si oferta prea tehnica, am zis pas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am fost eu. Masajul e super profesionist desi clasic. Finalizarea e insa modesta. Trebuie sa-i dai instructiuni. Revenind la masaj, femeia munceste cu abnegatie si pleci alt om.

Recomand pentru masaj.

 

Trimis de pe al meu LG-H955 folosind Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vizitat.

 

Locatie modesta - fara aer conditionat; masa de masaj si alaturi un pat.

 

Doamna micuta de statura, cu strasaturi frumusele, insa plina de celulita si disgratioasa ca prezenta. M-a asteptat in niste pantaloni foarte scurti - mulati si intr-un maieu mulat. Formele nu sunt de colo, sanii de sub maieu pareau rotunjori, iar funduletul prezinta forme interesante....insa un pic cam transpirata doamna...

 

Astfel zis, masajul fu ca o frectie...ca sa intre uleiul in piele.

 

Finalizarea (cost extra 50RON), a fost bunicica  - doamna stie sa manevreze pendulul - mi-a fost permis sa ridic tricoul si sa mazez sanii...insa lipsa aerului conditionat face ravagii :)....

 

Eu mai revin, doresc sa vad episodul 2.

 

PS: mi-a fost spus ca doamna ar fi lucrat prin Militari Residence sau prin preajma...

 

Daca mai cunoaste careva detalii, nu ar fi rau de impartasit.

 

Zile insorite,

 

K

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut,

 

De colega acestei doamne, stie cineva ceva? ( http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/masaj-terapeutic-cu-creme-si-uleiuri-speciale-pe-masa-de-masaj-costul-sedintei_41256691.html )

 

A testat cineva masajul la 4 maini + finalizare? Sunt tare curios daca finalizarea se face tot la 4 maini sau ... :)

 

Toate bune,

K

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...