Jump to content

(V) Doamna casatorita Banu Manta - Mihalache, 0737856664


mtrz
 Share

Recommended Posts

Ieri am vizitat aceasta individa:

Anuntul se adreseaza doar DOMNILOR MANIERATI,care stiu sa aprecieze CALITATEA , nu cantitatea. SEX ORAL,NORMAL,MICI FANTEZII,MASAJ DE RELAXARE SI MASAJ EROTIC intr-o locatie de lux. ROG INSISTENT CA ANUNTUL SA FIE CITIT CU ATENTIE,NU OFER ALTE SERVICII INAFARA CELOR MENTIONATE MAI SUS. Zona-intersectia Bld Banu Manta cu Ion Mihalache(la un min de p-ta Victoria). Cer si ofer discretie, igiena obligatorie. PS. NU RASPUND LA NR. PRIVAT, BEEP sau SMS Telefon -0737856664 ( 0737.856.664 )

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

 

Prima treaba naspa: acolo e un cuib. "Doamna" mai era cu o vrabiuta in apartament, care se lafaia pe canapea obturandu-si fata cu laptopul. Cat am fost la dus au stat amandoua in cealalta camera vorbind pe un ton normal, fara a se feri in nici un fel, adica era greu sa nu-ti dai seama ca mai e altcineva in apartament.

Locatia este fix la intersectia celor doua strazi. Pozele nu au nici o legatura cu realitatea, dar sa nu se inteleaga ca individa peste care am dat eu e boccie. Nu. Insa, in timp ce asta din poze e frumoasa, la fata locului dai peste una normala spre banala. Blonda, cu o dantura mare (cu dinti ok, intre noi fie vorba, dar are ceva nefiresc si nu stiu ce anume). Locatia nu e nici ea de lux, e un banal apartament cu doua camere cu trecere prin sufragerie.

Are, intr-adevar, o verigheta pe deget, dar asta nu o face doamna, ci doar casatorita. La telefon te intreaba ce varsta ai, ca vezi doamne nu primeste mai tineri decat varsta ei - nu retin exact, parca mi-a spus ca are 30 si ceva. Ma rog, e greu cu "doamnele" din piata actuala sa ma mai refuze, cand aveam eu varsta lor abia se infiinta forumu' asta.

De constitutie slim, cu sani mici (as zice un doi spre trei) dar care se muleaza perfect in palme ca sa poti sa-i apuci, sfarcuri mici si frumoase numai bune sa le musti (ceea ce nu te lasa ca "nu vrea semne") carne tare, nelasata pe nicaieri.

Lipicioasa si dispusa, te intreaba ce vrei, cum vrei, dar no kissing & no FK. Te imbie la dus, prosoape curate, ok. Baie obisnuita, cu cada, doua geluri de dus si un sapun lichid, suficient, zic.

Nu te lasa sa te apropii de ochiu' maro cu nici un deget si nu presteaza decat oral si normal protejate.

Pizda nu e nici stramta dar nici extrem de larga, fara nici un fel de mirosuri. Mi-a facut impresia ca e rasa si nu epilata, dar se poate sa ma fi inselat, nu bag mana-n foc :) Geme si se unduieste, evident fals dar macar iti lasa impresia ca e acolo si nu sta ca si cum ai fute un lemn.

Nu te grabeste dar nu sparge avioane - oralul este banal rau, am avut parte de altele infinit mai bune de la neprofesioniste. La normal, la fel, ...lucruri obisnuite. Te intreaba de pozitii preferate, daca vrei.

Eu am sarit peste masaj, nu suport asa ceva. Oral si normal, 200 de lei. Banii ti-i cere inainte.

 

Una peste alta, prea scumpa pentru ce ofera. Daca ar fi undeva la 100 de lei, poate m-as gandi daca ar fi de revenit. La scorurile actuale, insa, nu.

 

Later edit: n-am gasit-o la Search, iar pe forumu' alalalt e doar anuntul ei copiat si o intrebare aruncata-n gol, daca s-a riscat cineva. Spuneti-le ca m-am dus io :D

41398_8770f2ec659995aa7fca6b5105b12b932ca8d693.jpg

41400_b4f5e50401cdac85b79de0645923ff80fa33ca26.jpg

41402_218a8933500b1769a8dd3b8da5d46a96b73bdfa1.jpg

41404_1491e8661c69a477cf6e296eabdfd1456317991c.jpg

41406_a98892a0a7146d41917299e28fa7e825c10f93e5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Am vizitat si eu aceasta fata in urma cu cateva saptamani.

 

Locatie - apt 2 camere comun

Programare fara probleme

Colega e o doamna de 45+, cu tenul intunecat  si cu niste sani enormi - imi amintesc sa o fi vizitat odinioara prin Panduri

 

Domnisoara in cauza, blonda, are un corp dragut, o fata comunca dar senina. Mie mi s-a parut foarte larga(cu toate ca unealta din dotare nu e tocmai mica), am fost neplacut surprins.

 

Prestatia jalnica - pus in pozitie si primit ciocane, fara artificii, fara nimic. No FK, No ANAL, No COF..... Ah, era sa uit - oral protejat - un fel de 0 barat!

 

Nu recomand.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...