Jump to content

Tinder


Nick Name
 Share

Recommended Posts

A incercat cineva tinder?

...cu succes?

Hai cu pareri si experiente.

Daca a avut careva succes, a reusit si sa "imparta" succesul cu prieteni, in sensul ca a putut sa trimeata si prieteni la respectiva?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

am reusit eu, in alte tari. nu cred ca le puteam trimite la prieteni de acolo. de obicei in descriere e cate un semn de $ sau ceva sugestiv.

Link to comment
Share on other sites

Pai in ideea lui Tinder ar trebui sa nu ai nevoie de semne de genul $ ca sa reusesti.

In exemplul tau, daca de exemplu eram cu tine in "delegatie" ai fi reusit sa mi-o pasezi si mie? Sau sa o combini la un trio?

Incerc sa inteleg cat de disponibile sunt tipele pe acolo.

 

In alta oridine de idei, cum se procedeaza ca sa te feresti de eventuala prietena/sotie sau prietene (ale prietenei) cu care nu ar trebui sa te intalnesti in astfel de conjuncturi?

Link to comment
Share on other sites

Eu chiar si in Bucuresti de cateva ori. No $ no share, experiente mediocre cu doua exceptii, in general caprioare speriate sau cateva disperate cu care am finalizat doar cafeaua si apa plata

Nici afara n-am dat de miss World, in Londra cel putin a fost dezastru, am crezut ca vor sa ma manance nu sa ma futa, toate cu gabarit depasit

In Roma tot romancele au salvat situatia, era chiar o lucratoare de la terasa unde stateam, amandoi pe tinder in acelasi timp. Undeva in trastevere ...

Populara este aplicatia  Wechat in Ro , seara mai tarziu, sunt cateva cu $ interesante, nu am incercat insa ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...