Jump to content

D-na Crina - 0733653157 - Sos. Berceni


Nick Name
 Share

Recommended Posts

DETOXIFIERE CA LA UN SPA SAU LOVE.

 

BERCENI , Doamna cu atestat accept orice test de la masaj medical suedez si shiatsu terapie pana la preludiu frantuzesc si fin contact, poze originale, pt. domni bio clinic sanatos, casatoriti si diplomati, rog seriozitate indeplinesc standartul de igiena confort ambient muzical.deplasari din Unirii,cotroceni, piata victoriei baneasa, Tineretului. Stefan cel Mare,etc in BERCENI. pr L-V. 10-19, succes_

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6]

 

Detalii telefonice: M-a intrebat de la inceput ce varsta am si unde am vazut anuntul. Ulterior mi-a turnat meniul, destul de delicat. Confirma faptul ca pozele ii apartin. Nu am intrebat de varsta ei. Serviciile sut variate si includ masaj (de mai multe feluri) si contact (despre contact se discuta la fata locului). Pretul minim este de 100Lei (masaj, 45min) si maxim 350, pentru pachet complet (masaj + contact, 90minute). In poze apare si un atestat de maseur (aviz amatorilor, nu ca ar insemna ceva aceasta diploma).

Ca locatie: Sos Berceni, vis-a-vis de spitalul de nebuni.

Orar: 10 - 19 confirmat

 

Din ce am gasit pe net se pare ca la capitolul contact se practica inclusiv contact anal. Cum informatiile relevante de pe net sunt mai vechi de 3 ani, nu cred ca mai sunt relevante.

Daca ajunge cineva, poate scrie aici experienta traita.

 

PS: care o avea curaj sa se incumete in nebunia de la Big pentru dameza... sa fie cu noroc!

PS2: cred ca am mai vazut undeva pe forum certificatul ala de maseur. Daca face cineva legatura, ar fi bine. Eu nu o gasesc aici.

post-780-150392421335_thumb.jpg

post-780-15039242135_thumb.jpg

post-780-150392421355_thumb.jpg

post-780-150392421357_thumb.jpg

post-780-150392421365_thumb.jpg

post-780-150392421367_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  Am fost la ea cu niste ani in urma,nu mai retin perioada exacta.Este veche in bransa ,dupa cum stiti si voi.Locatia este in Berceni,nu mai retin strada,am fost ghidat de GPS.Femeia arata mai bine in poze decat in realitate.Cred ca are pe la 40 de ani.Vorbeste mult si prost vrand sa para intelectuala.A prestat masaj(mai mult o frectie),oral banal si anal.Am platit 300.Si atunci dar si acum este o suma mult prea mare pentru cum arata.La banii astia exista oferte mult mai bune.Cu ceva timp in urma,dornic de un anal,am sunat-o,i-am spus ca ne-am cunoscut mai demult si i-am spus ca vreau o programare si ca vreau si sex anal(ca sa fie pregatita si sa nu am surprize neplacute).Desi i-am vorbit politicos si civilizat,a inceput sa tipe la mine ,,domnule cum iti permiti asa ceva,eu fac numai masaj ,nu fac sex si nu am facut niciodata''.Chiar nu avea rost sa mai continui discutia,i-am spus ca nu trebuie sa tipe,am saluta si am incheiat convorbirea.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...