Jump to content

(V) SONIA 0734923579 bd. Unirii - Americana 2000


POKEMONXXX
 Share

Recommended Posts

Anuntul dupa AT suna cam asa:SONIA, bruneta reala, te astept pentru a te relaxa prin diferite tipuri de masaj. Poze reale din locatie,.

Nr de tel: 0734923579 ( 0734.923.579 )

Taxa: 100L

 

post-4166-150392417898_thumb.jpg

post-4166-1503924179_thumb.jpg

post-4166-150392417901_thumb.jpg

post-4166-150392417904_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Anuntul l-al gasit in A.T la prestari servicii/diverse.

Am sunat dar nu mi s-a raspuns. Am postat deoarece am crezut ca vre-un coleg a fost la ea si ne poate da detalii despre dameza.

Pozele sunt destul de incitante.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salut si LA MULTI ANI pe noul an.!!

Sonia a fost ultima dameza vizitata pe anul 2015.

Locatia pe B-dul Unirii (greu,foarte greu cu locurile de parcare)langa Americana 2000,Sonia in realitate este o tipa rotunjoara,dar cu sani maricei si frumosi,machiata strident,pirs in limba,la momentul vizitei mele cred ca era cam"satula"p**a,nu e foarte vorbeareata,raspunde sec la ce este intrebata.

Vazand atitudinea am decis sa raman doar 1 numar,am achitat la inceputul intalnirii 100 ron pentru o singura fin.

Dus eu,dupa aceea ea,a sarit direct in junior cu gura,un oral slabut,fara vre-un artificiu ce ar fi facut mai intens si excitant acest capitol.

No fk(atentie amatorilor),m-am jucat cu sanii ei dolofani putintel,am explorat si pasarica(cu degetelele)pentru a o face sa se mai relaxeze,a pus balonas si am trecut la normal in cateva pozitii pana am finalizat.

Nu geme,nu te mangaie,e mai mecanica ea,dar probabil am prinso si intr-o dispozitie mai proasta sau poate nu i-a placut de mine(zic si eu).

 

NOTE:

 

Locatie - 9

 

Aspect Sonia - 7 (mult prea plinuta pentru gustul meu si probabil a multora.)

 

Oral - 6

 

Normal - 6

 

Gfe - aici nu am ce puncta,tipa a fost de gheata.

 

Pret pentru o finalizare 100 ron.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest blackman

Ai putea incepe si prin a pune niste poze care sa te reprezinte. In afara de cele cu fata blurata, unde confirm ca tu esti, celelalte poze nu te reprezinta. Oamenii care ar vrea sa te viziteze isi fac o imagine total deformata in ceea ce priveste ce vad aici si ce asteptari isi seteaza si ceea ce gasesc la fata locului.

Propun ca ori sa pui poze reale, ale tale, asa cum esti tu, grasuta bine, ori sa fii mutate la tepare. Sau confirmi ca pozele nu sunt ceea ce lumea va gasi la fata locului (chiar daca sa zicem ca ar fi ale tale....sunt de pe timpul cand aveai cu 15kg mai putin....) ...

Spun cele de mai sus in urma unei vizite esuate.

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Si eu te-am prins intr-o dispozitie mai proasta (de fapt, foarte proasta) si, fata de ce a scris - cu multa retinere blackman - e o foarte mare diferenta intre poze si realitate. Intrucat tu postezi pozele - de-a dreptul mincinoase - trebuie sa iti asumi reactia celor care te viziteaza si gasesc cu totul altceva la fata locului. Decat scuze, mai bine iti asumi un anunt corect si vor veni cei care se regasesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...