Jump to content

(V) Mama si fiica Pta Muncii 0723733144


gretzky
 Share

Recommended Posts

Eeeeeeeeeeeeeeee, stimabililor! Ieri am avut niste timp liber, imi atarnau greu niste bani prin buzunar si am zis sa-i cheltui! Nu aveam chef sa ma duc la Mega sau Auschan, asa ca eram chitit pe o muie! Dupa ce fac un drum prin zona Liceului Hasdeu unde gasesc un casalot total nefrecventabil, scuze dar nu mai am numarul. de telefon, l-am sters instantaneu dupa ce am fugit din hogeacul mirositor, m-a mancat in cur sa ma duc la astea doua 0723733144, 0723.733.144! Tampit am fost intro zi tampita pentru mandea! Karma!

Deci, ajung la Muncii, blocul din fata benzinarie! Intru in locatie, nota 7-8, curatel! Dau de creaturi: mama - un semi/rinocer de etnie neprecizata, grasuna bine, tate mari si lasate, cu mecla si texte de fosta centurista ce refuza o pensionare bine-venita; fata - o pizda interesanta, bruneta, slabuta, sani numarul 2, cam moi pentru varsta ei, futabila si cam dusa cu pluta sau narcomana, nu stiu ce sa zic! Am intrebat-o daca si-a tras ceva in vena sau pe nas si se uita ca o cretina la mine! Semne nu avea, deci.... pula mea, sa spunem ca are probleme la mansarda! Actiunea/ veneam de acasa, eram curatel, parfumat si frumusel asa ca am trecut la treaba! Le-am pus sa mi-o suga simultan si pe rand, matura o sugea cu cu simt de raspundere, limbi pe coaie, una-alta! Pizdica zici ca isi schimbase bateriile si era pe repede-inainte, a spus ca asa ii place ei! Treaba ei, mie nu-mi place! La un moment dat mi-o sugea de am crezut ca o smulge si fuge cu ea! Am calmat fiinta si am luat-o la pula intro pozitie convenabila, un misionar! Eu o futeam, ea vorbea de nu stiu ce, madama se uita la noi si ii dadea sfaturi cum sa il futa pe Domnul! Schimb prezul, o iau pe madama la pula in pozitia capra, asta incepe sa geama de credeam ca se sufoca si imi vine un miros de macrou! Nefiind fan peste, prefer vita in sange, o las dracului, iar schimb un prez si ma intorc la crestina bruneta! O iau si pe ea in pozitia caprita, mai dau ceva timp din cur si termin in prez, timp in care asta mica necheza nu stiu ce! Ma spal, cu ocazia asta vad si baia care nu ofera multe optiuni, ma imbrac si ma tirez! La usa imi spune demoazela mica si bruneta ca daca mai vin pot s-o iau doar pe ea, cred ca 100 ora! Doamne Fereste, mai bine ma fut singur si-mi dau si niste bani! Timp petrecut, cam 40 de minute! Pret, 200! Distractie, maxima, nu mereu am timp si chef sa fut nebune tinere sau mature! Recomandare pentru altcineva, in niciun caz!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

MAMA si fiica, finute si dragute te asteptam sa te relaxezi cu un masaj de relaxare la patru maini cu uleiuri si creme speciale. Respectul si bunul simt ne caracterizeaza. Piata Muncii, 200L

tel : 0723733144 ( 0723.733.144 )

 

[attach=1]

post-147-150392415097_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...