Jump to content

Blonda Ana, zona Agip Calarasi, 0766604793


ciprian
 Share

Recommended Posts

In locasul aflat la parterul unui bloc din apropierea benzinariei Agip de pe Calea Calarasi a mai aparut inca un numar de telefon , 0766604793 ( 0766.604.793 ) , si un nume , Ana. Posibil sa fie o chiriasa mai veche, si doar telefonul sa fie nou.

Fiind infierbintat intr-o seara, saptamina trecuta, pe la 10.30 seara am dat telefon si mi-am facut imediat programare. Vocea parea cunoscuta, dar ce mai conta, banuiam ca nu e singura in locatie, asa ca speram sa am de unde alege. Dupa ce am parcat, am revenit cu telefonul, si fata m-a rugat sa revin in  cateva minute, ca un client tocmai se pregatea sa iasa. Mi-a zis sa intru imediat dupa el. Nu am asteptat in fata usii de bloc, mai ales ca in zona mai era un grup de vreo 3-4 baietasi, care se pare ca tot aici asteptau.

Nu am fost pe faza, se pare ca din scara nu a iesit nimeni, sau nu l-am vazut eu, asa ca dupa vreo 5 minute revin cu telefon, si o intreb pe domnisoara cat mai dureaza. Imi zice ca de ce n-am intrat, ca acum iar trebuie sa astept dupa alt client, care si el trebuie sa iasa.

Pina sa ma apropii de usa, sa fiu mai vigilent, vad un individ solid si chelios venind pe jos, de pe Calarasi, si se duce exact la scara de bloc unde asteptam si eu. Suna si intra, si intre timp iese si presupusul client al fetelor. Astept sa se linisteasca apele, merg la interfon dupa 3 minute, mi se deschide si intru. Cind colo, in fata usii de intrare la fetele vesele, ghici de cine dau ? De individul solid si chelios, care parea ca asteapta sa intre si el la fete. Prima oara cind patesc asa ceva ! Fara sa stiu cine e, dau sa sun la usa.

La care el ma intreaba : " Ai venit la fetite, ai ? Stii ca prostitutia e interzisa ?? " Si a mai zis ceva de politie...ca e de la politie, sau ca va chema politia...si se uita fix la mine, cu mainile incrucisate. Eu ma uit la el, blocat, si tot incercam sa vad daca are pe undeva vreo legitimatie sau vreo insigna. Nu puteam sa scot un cuvint, deja ma vedeam in duba politiei. Eu nici nu am avut timp sa reactionez. Am balmajit ceva, nu conteaza ce, el a ras de mine, spunind ceva de genul " Ce , asa se zice acum ?..." dupa care pleaca din fata usii, se duce la lift si urca .

Evident ca m-am inverzit, asa ca am iesit din scara blocului si m-am dus direct acasa. La un moment dat, fata m-a sunat de pe un numar ascuns si m-a intrebat daca nu vin odata. I-am spus ce am patit, si ca imi pare rau, dar ramine pe alta data. Fata a zis ca il stie, ca nu e prima data cind se ia de clienti, si ca o sa aiba ea grija de el.

I-am urat noapte buna si cam asta e tot.

Aveti grija !

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

27518_a68d2d47d5179be4c95d37b97435ff5a3cf0713f.jpg

27520_6fd1340156a723cbab58f917fb6b5ce91986690d.jpg

27522_ee40207ba025cdabed8ef3884e40c194ece8e2c6.jpg

27524_a0259d86531f85e5ff36524aecc95666ebcb30c6.jpg

Link to comment
Share on other sites

ok, dar ce se intimpla daca esti prins cu pantalonii in vine ? Si nu ma refer in masina, in parc sau in alte spatii publice. Ma refer strict la cazul de fata, daca vine o razie, sa zicem, si esti intr-un apartament de genul asta, si nu poti sa-ti justifici prin nici un fel prezenta acolo ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...