Jump to content

(V) bruneta Alexandra, zona Coposu, 0726427459


ciprian
 Share

Recommended Posts

Am anuntul ei 0726427459, 0726.427.459 in vedere de vreo 2-3 luni. La un moment dat presta doar pentru 100lei/finalizare, dar acum a revenit la 50 (sau poate nu era anuntul dat de ea, ci de vreo colega). In tot acest timp, locatia a fost in zona Coposu, vis a vis de benzinaria OMV. Ma rog, benzinaria e doar un punct de reper, in realitate, locatia se afla intr-un bloc care la parter are o clinica de radiologie dentara.

 

Am fost zilele trecute, am sunat pe la 17 si o voce de copil mi-a spus ca o gasesc pina pe la 19, ca dupa aceea pleaca. I-am zis ca voi reveni, si am reusit sa ajung chiar la 19. Fata mi-a zis ca ma asteapta, fara probleme, mai avea un client programat inaintea mea. Si chiar m-a asteptat.

Am urcat la etajul 7 si mi-a deschis usa o tipa micuta (1.60 - 1.65) , cu par saten inchis (poate brunet, ce sa zic...transperantele erau trase si nici afara nu mai era asa lumina).

 

M-a asteptat cu un tricou pe ea, in picioare goale, intr-o pereche de pantaloni scurti. La fata e draguta, nu pare sa aiba mai mult de 23 de ani.

Am decis sa ramin, serviciile promise fiind de oral neprojat (functie de igiena) , normal protejat, finalizare corporala sau in prez., 69 si fk. Am lasat banutii pe o noptiera (50 pentru 15-20 minute de actiune) si am mers la baie. Aici functiona si o masina de spalat, asa ca , probabil, fata oricum ar fi stat si dupa 19. Apartamentul are 2 camere, mobilat minimalist, cu mai multe postere metalice pe pereti . Actiunea ce a urmat s-a desfasurat in sufragerie, dar am fi avut si un dormitor la dispozitie. Se pare ca mai are si o colega, ce raspunde pe acelasi numar de telefon, dar care plecase pe la 17.

 

Dupa dus, m-am intors in sufragerie, ea renuntase la tricou, apoi si-a dat jos si restul. Nu a mai facut dus, si nu i-am zis nimic, vazind-o cu o cutie de servetele umede in mana (oricum, nu ar fi fost suficiente).

 

A ceput cu un preludiu usor, cu sarutari pe piept, pe gat , pe obraz. Am initiat sarutul, si mi-a raspuns cu pasiune.

Apoi a inceput oralul, neprotejat, la alegerea mea. S-a descurcat destul de bine,  mi-a placut. Apoi iar Fk, apoi oral din partea mea, apoi sarutari pe tot corpul, pe sani (frumosi, dealtfel, dar nu perfecti)si pe gura. Din pacate, lipsa dusului s-a simtit, avea un usor iz de transpiratie, dar fara sa ma deranjeze prea mult. Dar repet, se simtea.

 

Apoi am trecut la 69. Jos era curata, epilata. M-a lasat sa-mi fac de cap, cu gemete usoare, si mingaindu-ma capul cu ambele maini, afectuos.

Apoi mi-a pus prezervativ si s-a suit pe mine.

 

A scos niste tipete de mi-a spart urechea, nu stiu ce-or fi zis vecinii. iar patul aproape ca statea sa se dezmembreze. la sfirsit eram amindoi uzi de transpiratie, poate si pentru ca aerul conditionat era oprit.

 

M-am simtit bine, si tot timpul a avut o atitudine pozitiva, a tot murmurat din melodiile ce se auzeau la TV (cred ca era pus pe zu tv). A fost vesela si simpatica. Pe abdoben are o cicatrice destul de urata, verticala, de vreo 4-5cm, n-am intrebat-o de la ce e.

 

Am mai facut un dus scurt, inainte de plecare , apoi m-am imbracat si am plecat.

 

Cu totul a durat peste 25 de minute, cred, dar nu m-a grabit de loc.

 

Merita mers, macar o data. Poze nu pun, ca oricum nu sunt ale ei (a recunoscut, by the way)

Seara frumoasa

 

Link to comment
Share on other sites

Asta asta e, daaar:

 

* miroase de-ti intoarce nasul a transpiratie si-i pute si gura oribil.

* - vreau sa fac dus!

- trebuie neaparat?

- musai, si e bine si pt tine...; si poate faci si tu( a intors spatele)

- stai sa vad...; nu se poate, e ocupata baia; uite servetele umede ...

- nu merci, astept.

Am facut intr-un final dus, nu m-am sters cu prosopul oferit caci era umed...am folosit hartia.

 

* Oral, banal, in rest n-a fost chip sa termin caci putea efectiv a hoit si au inceput batai in usa, sa aduca cele 8 telefoane care ramasesera pe biroul ce se vede in poze, pt ca da este fast-fut si mai primeau telefoane si cele 2 colege.

Si uite asa bateau din 2 in 2 minute in usa in timp ce asta  incerca ...ceva.

 

Am venit bou si am plecat vaca.

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns si eu la ea dar experienta nu a fost chiar atat de rea.

E draguta la fata, fara a avea nimic special insa. Mie mi-a zis ca o cheama ceva cu M (Monica sau Mirela...).

In general lucreaza pana pe la 19, in weekend si noaptea.

Era singura, nu m-a grabit nimeni.

Izul de transpiratie era acolo dar nu puternic, in rest era ok, nu mirosea nici jos si nici la gura.

Mie mi-a placut oralul, accepta sa-i bagi degetele. Geme si incearca sa creeze atmosfera cu chestii de genul "fute-ma bine", "bag-o pe toata" etc.:)

 

Link to comment
Share on other sites

Pozele postate nu prea o reprezinta pe cea la care am fost eu. Tipa din poze pare mai inalta, mai cu carne pe ea, mai bulanoasa. Stiu, e pozata de jos in sus, e alta perspectiva.

Cea la care am fost as descri-o ca fiind miniona.

Am uitat un detaliu : fata are o operatie de vreo 3-4cm pe stomac, pe verticala. Nu ai cum sa n-o vezi.

Nu e cezariana, alea sunt orizontale si mai jos, spre linia chilotilor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...