Jump to content

Matura bruneta, zona Mihai Bravu, 0724164656


ciprian
 Share

Recommended Posts

Vizitata recent. Locatia este in blocul de garsoniere de pe Racari, linga Kaufland, la etajul 1.

In urma cu vreo 3 saptamini mi-am facut programare la ea, dar in momentul in care am ajuns in fata blocului,  nu a mai raspuns. M-a sunat peste vreo 20 de minute, de pe un alt numar de telefon, si si-a cerut scuze ca nu a raspuns, a recunoscut ca a mai luat pe cineva intre timp (client mai vechi, cica). Dar eu deja plecasem din zona.

La telefon mi s-a parut destul de civilizata, asa ca m-am gindit sa mai incerc  odata.

Mi-am facut din nou programare, si de data asta a fost cu noroc.

Mi-a deschis o tipa bruneta, de vreo 1.70m, ten masliniu, clar avea peste 40 de ani. Par lung, trasaturi frumoase, imbracata cu o rochie foarte scurta si neagra, care ii lasa la vedere picioarele drepte si fara celulita. Avea pedichiura facuta si purta pantofi cu toc, exact ca in poze.

Clar, am ramas. Am cerut prosop si mi-a aratat unde e baia. Baia este modesta (ca de fapt toata garsoniera) dar avea sapun lichid si apa calda. Iar prosopul era uscat si mirosea frumos !.

Dupa dus, am lasat 50 de lei pe o noptiera si am ateptat sa vina si ea de la baie.

S-a intors si ea dupa cateva minute, in aceiasi rochie neagra, tot pe tocuri, dar fara lenjerie pe ea.

Am sarutat-o de cateva ori intre picioare, am culcat-o in pat linga mine, si i-am admirat corpul si sanii , nu foarte mari, in forma de para.

A inceput cu un oral neprotejat, foarte slow si delicat. Nu s-a grabit, a facut tot felul de artificii cu limba si cu buzele, timp in care eu o mangaiam pe sani sau la pizda.

Am lasat-o apoi sa stea cu fundul in sus, pe marginea patului, si i-am facut eu un oral pe la spate, dupa care am intors-o cu fata in sus, si am continuat. Tot timpul a gemut usor si a stat cu cracii pe sus. M-a lasat intre picioarele ei destul timp, nu m-a oprit si nu a zis nimic , in sensul de a ma grabi. Era epilata perfect si nu avea nici un miros neplacut.

Cind m-am saturat, am trecut la 69, apoi mi-a pus prezervativ. Am facut normalul intai in pozitia misionarului, apoi pe la spate. S-au invers, nu mai tin minte, dar oricum nu are importanta.

Cert este ca mi-a placut. Chiar daca nu accepta fk sau finalizare orala, nu mi-a parut rau ca am ramas la ea.

Pentru cat ia pentru o partida de 15-20min, serviciile oferite sunt mai mult decit satisfacatoare, iar atitudinea ei a fost una foarte pozitiva si prietenoasa.

Singurul lucru de rau, daca pot spune asa, este ca are putina burta , dar nu e ca ar fi grasa, mai degraba da la virsta. Per total, tipa arata bine.

Recomand.

[attach=1][attach=2]

27081_15a7d70b91903f5b899be34cf1283229215d3b2b.jpg

27083_827ea7cbf206adb86d6f5bafb44efa26921413c6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Fost, vazut, facut, placut.

Isi arata varsta la fata si burta. In rest, corpul este f ok.

Fata este dezghetata la minte si ii place sa faca conversatie, fara a da impresia ca trage de timp.

Oralul f misto, facut cu suflet:), si la fel si normalul. Se comporta ca o amanta, la misionar pe trage spre ea si se lipeste de tine etc.

Daca ar face si fk...

Deci per total foarte ok pentru pretul cerut.

Link to comment
Share on other sites

Confirm cele spuse de colegii de mai sus.

Corpul este foarte ok, da, fara celulita, tipa dezghetata si amabila, dar trebuie sa adaug ca atunci cand am vazut ce gaoaza inflorita are (cred ca de la hemoroizi), mi s-a cam taiat cheful.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Ajuns la ea pe la inceputul anului. Locatie pe o strada perpendiculara pe Racari, prin spatele magazinului Kaufland.

Tipa bruneta, cu o tunsoare cu breton, frantuzeasca oarecum, la varsta cred ca bate undeva spre 50 de ani.

Oral fara prezervativ, destul de lent si atent facut, nu am mai ajuns la normal.  Am vizitat si pasarica, curata si ea, dar tradeaza varsta posesoarei.

La un moment dat, cind am schimbat pozitia, a vazut ca port cruce, si m-a intrebat daca cred ca D-zeu. Nu am dat atentie, dar a apucat sa-mi spuna ca trebuie sa credem.  OK.

Cu ocazia asta, mi-am dat seama , cred, ca pe tipa asta am mai vizitat-o acum vreo 10-15 ani, undeva pe linga mag.Unirii, ca si atunci m-a luat cu texte d-astea.

Nu mai revin.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...