Jump to content

Diana30 Craci Mega Dristor 0720282244


steroidu
 Share

Recommended Posts

  • 5 months later...

steroidu- 10-20-2010

 

(V) Diana30 Craci Mega Dristor 0720282244

 

E sezonul ala in care la una suni si la alta ajungi. In doar 3 zile am furat-o a doua oara, cvasi-identic.

 

Incercand sa ajung la Anna Casatorita, am sunat la binecunoscutul numar 0730341342. Unde mi s-a raspuns, am fost indrumat spre apartamentul de vis-a-vis de Mega Image Camil Ressu, am urcat, surpriza. Imi deschide usa o tipa de 165 max, cam la 30 de ani, roscata tunsa scurt, cu o figura comuna si nu deosebit de frumoasa - dar cu dantura frumusica In rest, sanii nr 1 si cam lasati, un cur foarte foarte misto, fara pic de celulita sau grasime pe ea.

 

Din spate arata a top-model. Din fata, nu prea, dar nici de fugit nu era. Punand eu cap la cap aspectul asteia cu ce ma asteptam eu de la Anna ze married one, o intreb daca e Anna, si imi raspunde senin: eu sunt DIAna. Kkt. Am batut drumul, am ramas.

 

Fata advertizeaza si arata cam in felul urmator (real pics):

 

2954293.jpg2954294.jpg2954295.jpg

 

DIANA, 30 de ani, inalta, supla, tandra si pasionala ofer masaj de relaxare si companie intima domnilor care vor sa fie rasfatati, Dristor, non-stop, 20 Oct 11:00 0720282244 Dupa dusul ei, a revenit in camera in pozitia Genin, si a purces sa incalzeasca atmosfera.

 

Oral pro (on demand), avea gura destul de micuta, nu a folosit mana, nu a protestat. 6.5 (clar mai slab ca la Laura Red Supermarket). Normal in doggy, frumusel, s-a implicat si nu a folosit lubrifiantul pe care il adusese cu ea, mi s-a parut ca i-a placut si ei. De nota 7 curat. Livrat polo-istii in cauciuc si game over.

 

Inainte de a pleca, mi-a mai prezentat inca 2 colege din locatie, ambele mature bine (40-45-50), una blonda si una bruneta, nu le-am identificat inca din anunturi. Anna isi tine aparent telefonul 0730341342 (la care am sunat prima oara) in locatie, dar nu vine foarte des la birou. Legenda spune ca daca ceri express cu Anna, ti se raspunde daca e sau nu in locatie.

 

Pret: 100 RON platiti la inceput. Concluzie: nu a fost rau, dar nici memorabil si nici repetabil. Un overall de 6.5, asa.

 

 

 

 

 

 

 

0720.282.244 0730.341.342 0720.282.244 0730.341.342

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...