Jump to content

0736825802 ANIANA Cuib Eroii Revolutiei


simplu
 Share

Recommended Posts

ANIANA, 44 de ani, ochi verzi sexi finuta si pasionala, ofer sex oral cuuni, 69, masturbari normal in orice pozitie domnilor discreti minimum 30 ani, pt. mai multe detalii te astept sa suni. Eroii Revolutiei, 70 L

 

0736825802 ( 0736.825.802 )

 

pls help cu pozele

 

Pare interesanta  - am sunat azi si foarte amabila mi-a recitat meniul identic cu cel din anunt dar din pacate nu ne-am sincronizat la program. A vizitat-o cineva?

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

In AT are anunt si la 50 Lei si la 70 Lei cu acelasi numar de telefon,  ce pret ti-a confirmat la telefon?

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7]

post-139-150392384311_thumb.jpg

post-139-150392384314_thumb.jpg

post-139-150392384318_thumb.jpg

post-139-150392384319_thumb.jpg

post-139-150392384321_thumb.jpg

post-139-150392384322_thumb.jpg

post-139-150392384323_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Daca este in blocurile de langa gura de metrou (cred ca da punct de reper blocul cu o florarie, nu cel cu Flanco (parca)) nu merita osteneala. Am fost de doua ori la intervale de un an (poate chiar mai mult), utima oara in vara. Face pauza cu anunturile. Vorbeste frumos la telefon insa locatia este foarte naspa si ea urata si obosita (de gustibus). Sa vedem daca ii face cineva recenzie si ma contrazice. :)

Link to comment
Share on other sites

Acolo e. Am fost eu pe la ea, sa zic anul trecut. N-am povestit nimic fiindca experienta a fost una stearsa din toate punctele de vedere - locatia despre care uiti in momentul in care ai intrat pe usa, ea la fel. Buna doar pentru o descarcare rapida pentru disperati (asa cum eram eu atunci).

A, si intr-adevar, a fost 50 de lei finalizarea.

Intri, futi si iesi.

Singurul punct in plus e ca era singura in locatie.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...
  • Nick Name changed the title to 0736825802 ANIANA

Ambele peste 50 de ani, cu dintii lipsa, pe fast fuck, nu risti sa te indragostesti. Sunt gentile si cu trupuri decente, dar nu au multa rezistenta, chiar daca platesti mai mult. Sunt 3 fete pt 2 camere, una cu "pat" de o persoana, fara aer conditionat sau ventilatori, si sunt multi clienti, primul venit primul servit, nu se respecta nici programari nici ordinea sosirii. 60 de ron o fin, cim inclus, teoretic cred ca declara si o ora, dar sunt sigur ca nu se intampla sau nu va fi acceptata. Dupa 10 minute colegele sau patrona incep sa bata la usa, sa faca discutii, "cat mai ai", "sunt clienti in asteptare" (chiar in bucatarie de poate 4 metri patrati), etc. Pt ca "un om normal oricum trebuie sa se termine in 10-12 maaax 15 minute, daca nu reuseste, trebuie sa se duca la un doctor" practic e motto-ul casei. Daca arati bine si sanatos, platind mai mult poti si nep cu aceste 2, nu cu celalta un pic mai tinera, in jurul de la 40 de ani. Mai bine sa ai pula mica (Maria ofera si anal, dar o doare si tre sa te opresti), deja intarita si ca nu pierde presiune, pt ca timpul si rabdare nu abunda. Daca s-ar muta in alta casa, m-as putea gandi sa le mai vizitez in caz de nevoie, nu sunt femei rele in sine, dar acolo nu. Blocul e la iesirea de metrou eroii revolutiei, cea in care vezi barbatii asteptand cu telefonul in mana, locatie destul de urata si neingrijita, baie cu cam nimic

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to 0736825802 ANIANA Cuib Eroii Revolutiei

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...