Jump to content

(V) 100L, Diana matura divortata, Obor, 0737184556


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

DOAMNA, sunt noua in domeniu,1.69 m, intr-o forma de invidiat, divortata si dornica sa traiesc fiecare clipa din plin, ofer companie intima domnilor dornici sa ma cunoasca. Sex oral, normal, masaj erotic, Diana, 0737184556 ( 0737.184.556 )

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7]

 

Servicii: oral si normal, 100 lei o ora cu doua finalizari posibile. Oralul se poate si neprotejat.

 

Locatia: Obor, laterala cu Altex. Este colega cu Amalia de aici http://www.ddcforum.com/fete-din-at-%28ce-stiti-despre%29/amalia-0737183669 ( 0737.183.669 )/

 

Aspect: este de etnie, chiar daca una probabil un pic mai diluata. Comportamentul este insa foarte ok, asta m-a facaut sa si raman. Nu are 1.69 poate decat pe tocuri, corp destul de ok pentru varsta declarata de 44 ani, sanii sunt micuti si cam lasati insa cu sfarcuri bune de supt, fundul este chiar ok, carnita mai ferma pe ea decat la colege care au doar jumatate din varsta.

Prestatia: dupa dusul meu s-a dus si ea sa se improspateze un pic. Am ramas in camera cu ochii la tv-ul care rula pe un post xxx, astfel incat cand a venit de la dus eu eram deja cu catargul sus. S-a apucat de un oral temeinic, fara deep, insa foarte ok, umed, cu exact atata presiune cat trebuie, linge si suge temeinic si bilutele...se vede ca stie sa o suga desi declara doar 3 saptamani de activitate. Mi-a placut mult oralul si eram tentat sa o las sa ma termine asa, insa am vrut sa vad si cum este la normal.

Pus prezervativul cu mana proprie, apoi am fost incalecat de doamna si inceput un futai mai intai lent, cu fK initiat de ea, apoi se simtea ca se incinge si chiar ii place pula. Am pus-o capra si continuat asa pana aproape de finalizare, care a fost pe sanii ei. Mi-a placut foarte mult cum imi strangea pula in pizdulice spre final, asta fiind si motivul pentru care am terminat glorios.

 

Concluzie: per total o singura finalizare prelungita, cam o ora door-to-door cu tot cu cele doua dusuri ale mele. Banii la inceput, insa mi-a placut atitudinea ei. In gama asta de pret este o varianta ok pentru amatorii de mature, chiar daca este din etnie.

 

 

 

 

 

 

 

post-139-150392382991_thumb.jpg

post-139-150392382993_thumb.jpg

post-139-150392382994_thumb.jpg

post-139-150392382997_thumb.jpg

post-139-150392382998_thumb.jpg

post-139-150392382999_thumb.jpg

post-139-1503923830_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

@black: accepta CIM? Prima data cand am sunat-o (in prima saptamana de activitate) a zis ca discutam si este posibil in functie de igiena. Zilele trecute cand am dat sa purced catre dansa, la repetarea serviciilor, a fost un categoric NU si cand i-am pomenit de discutia precedenta a zic ca "probabil n-am vorbit cu ea". Ty.

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Nu face CIM, la telefon nu am intrebat punctual, ci doar daca face ON (pentru mine finalizarea orala nu este un "must have"). M-a informat insa cand s-a apucat sa o suga ca nu face finalizare orala si sa o anunt daca vreau sa finalizez la oral, pe sanii ei.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...