Jump to content

(V) HPV Titulescu 0731764426 50 lei


let.it_slide
 Share

Recommended Posts

0731764426 , 0731.764.426 La numarul asta raspund 2 zane, eu din pacate am nimerit la aia mai nasoala.

Presteaza intr-un bloc pe o straduta adiacenta de Titulescu, langa Mega Image-ul dinspre Victoriei, se intra printr-un gang.

 

Mi-a deschis o tiganca spalata de 1,70 fara tocuri (pe tocuri bineinteles). Daca nu avea vocea ragusita specifica etniei, nu-mi dadeam seama. Politicoasa.

Am intrat intr-o camera intunecata cu o canapea extensibila intinsa, un cearceaf uzat peste care a pus un prosop. I-am dat banii pe un numar si s-a dus sa faca dus.

 

Cand a deschis usa i-am vazut si colega, care mi s-a parut ca arata mult mai bine. Din anunturi cred ca ea (tiganca) vrea sa fie matura, poate pentru ca are 30 de ani, dar pozele nu-s ale ei, mi-am dat seama dupa tate, care-s ok, cam nr.3.

 

Si cam atat este ok in privinta ei: Nu mi-am dat seama de dinti ca nu si-i arata, ceea ce ma face ca nu erau tocmai ok si i-am spus sa o suga cu prezervativ. M-am apropiat de pizda si am vazut un mare papilom dizgratios pe labii, de-ala de HPV, ceea ce m-a scarbit de tot. Nu e grasa dar are o burta destul de mare, de-aia moale gen dupa 1 an de la nastere. Mirosuri suspecte n-am simtit, a facut dus si si-a cremuit bine zona de lucru.

 

De supt a supt-o bine, a lins si coaiele si am lasat-o s-o suga pana aproape de final ca imi era scarba de negul ala, dar am finalizat in ea, am pus-o capra si am dat-o din greseala cu capul de perete. Si dupa aia am finalizat, m-am imbracat si am plecat.

 

Cred ca o sa mai revin pentru colega bruneta mai supla( http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/draguta-si-finuta-ofer-sex-oral-neprotejat-cu-finalizare-sex-normal-cuni_21023181.html), imi convine adresa, este aproape de serviciu si ajung imediat pe jos.

Link to comment
Share on other sites

Colega:

 

DRAGUTA si finuta, ofer sex oral neprotejat cu finalizare, sex normal, cuni, sarutari, 69, masaj erotic, si mici alte fantezii, zona Titulescu, 19 Dec 11:00

0731764426 ( 0731.764.426 ) Bucuresti

 

[attach=1][attach=2]

post-780-150392382315_thumb.jpg

post-780-150392382317_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...