Jump to content

(V) Simona Zepter, 0784650155


danr
 Share

Recommended Posts

MATURA 30, ofer companie intima, cer si ofer discretie si seriozitate, Zepter, Rond Alba Iulia, 0784650155 ( 0784.650.155 )

 

Cunoscutul cuib de la Zepter.

Fata arata foarte bine, inalta, corp super, simpatica la fata, poze reale, 100/h.

Aici se termina lucrurile bune. Atitudine destul de plictisita/sictirita.

Desi discutasem la tel de oral np, cand a inceput a zis ca nu poate deoarece, din cauza excitatiei, incepuse sa curga lichid seminal. Asa ca a pus cauciuc, chestie dupa care deja mi s-a cam taiat. Oral mecanic, fara nicio grija pentru zonele adiacente.

Apoi nu FK, nu 69, nu cunni, nu CIM. Dupa toate refuzurile astea mi-a pierit tot cheful si dupa ce am mai incercat cateva min am decis sa nu mai pierd vremea si sa ma car.

GFE 0.

Pentru cei care nu au probleme cu cele de mai sus, probabil merita pentru corpul misto. Eu cu siguranta nu mai revin.

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6]

 

 

post-43-150392381394_thumb.jpg

post-43-150392381395_thumb.jpg

post-43-150392381397_thumb.jpg

post-43-150392381399_thumb.jpg

post-43-1503923814_thumb.jpg

post-43-150392381401_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da,

 

Se adauga la cele de mai sus: supt doar capul- "caaaa nu pot mai mult", neepilata- un smirghel pe picioare ca piatra ponce, si-a mai venit si-o mireasma dintre picioare...peste cu branza si otet, altfel o muta si cu probleme de dantura, ca nici nu deschide gura prea mult, iar bonusul suprem este parul de pe sfarcuri...viiis.

Daaa ce atata mirare, toate la una singura.

 

Vazand cele de mai sus, in primele 5-8 minute m-am ridicat si-am plecat, a ramas ca oaia muta pe canapeaua aruncata pe jos intr-un colt al camerei.

 

I-am zis si ei va zic si voua e semiteapa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...