Jump to content

Brunetica zona Dristor, 0734867451


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT

" FINALIZARE orala, brunetica, te astept pe tine domn generos sa petrecem cateva clipe impreuna si sa te rasfat cu un oral nep cu fin, si un normal in toate pozitiile. Sunt aici sa te rasfat cum iti place, Dristor, 50lei/finalizare"

Locatie: blocul de garsoniere de la Dristor, de linga statia de metrou.

Am sunat , am aflat tot meniul si m-am dus in urmatoarele 10minute.

Mi-a deschis o tipa miniona, slim, la 1.60-1.65m, sub 50kg cu siguranta. S-a recomandat Alexandra. Era imbracata intr-un neglijee usor transparent, prin care i se vedeau sanii micuti (clar, nu erau nr.3, cum mi-a zis la telefon, dar aratau bine); par lung, saten inchis, cu cateva suvite mai roscate. La fata e slaba, si are niste sprincene conturate puternic, cu un creion dermatograf, ceva. Arata putin ciudat, dar nu e naspa. Gura e senzuala, buze tocmai bune de sarutat, putin botoasa, poate din cauza dintilor usor incalecati.

Cind mi-a zis ca pentru o finalizare pot sta maxim 10-15minute, am vrut sa plec, dar pina la urma am picat la pace, ca oricum nu mai avea programari dupa mine (dupa 18.30 seara am ajuns).

M-am dezbracat , am primit un prosop curat , am lasat si banii (desi nu mi i-a cerut) si am mers la baie. Baia destul de curata, aranjata cat de cat, dar cu robinetul de la dus rupt (deci neutilizabil) si cu wc-ul murdar de rahat (nesimtire maxima). Noroc ca avea o cutie de abia inceputa cu sapun lichid, asa ca am folosit chiuveta din dotare.

Am revenit in camera , ea nu s-a mai dus la baie, dar s-a dovedit a fi curata in totalitate.

Am inceput cu Fk puternic,explorind in paralel tot corpul ei micut. Apoi a continuat cu oral neprotejat, cu limbi si supt de oua, foarte placut executat. A incercat sa foloseasca si mana, dar i-am zis ca nu e cazul, asa ca a continuat doar cu gura. Iar fk, iar sarutari pe corp, apoi am trecut eu la oral. Curata, epilata, dupa vreo 5 min.s-a umezit puternic, simtind un gust dulceag.

Am continuat cu 69.

Cind i-am zis sa trecem la normal, m-a intrebat daca vrea cu sau fara prezervativ. Am crezut ca nu aud bine, si am intrebat "cum adica?". A zis ca ea oricum se protejeaza (cu pastile, probabil), asa ca clientii au de ales, cu sau fara. Am preferat "cu", asa ca a desfacut un prez.

S-a chinuit sa-l puna , nu a reusit, am incercat si eu, cred ca erau pentru pitici. Am reusit sa-l rulez pe jumate din organ, si i-am zis ca e bine si asa, decit de loc.

Am trecut peste ea, s-a incolacit cu picioarele in jurul meu, din proprie initiativa, si dai, si dai, mai ceva decit cu o prietena, cu Fk in permanenta.

Am schimbat la un moment pozitia, am trecut la spatele ei, si asa am si terminat.

Clar , a durat mai mult de 20min, dar nu s-a pus problema sa ma grabeasca in vreun fel.

Am uitat sa mentionez, pina sa intru la baie, am auzit niste zgomote de la bucatarie, unde usa era usor intredeschisa. Acolo se afla o "prietena", probabil tipa blonda cu care brunetica noastra imparte garsoniera. De fapt, eu am sunat pe telefonul blondei (0727530025 ( 0727.530.025 )) si am fost intimpinat de bruneta...nu mai conteaza, asa e peste tot.

In concluzie, o partida placut , dar cu nimic remarcabil.

La banii astia, nu mi-a parut rau ca am ramas. Pe acelasi numar de telefon (0734867451 ( 0734.867.451 )) mai apar niste fotografii in AT, dar clar nu sunt ale Alexandrei. Cele postate de mine sunt apropiate de realitate, dar nu garantez ca ar fi ale ei. Probabil ca nu.

Toate bune.

[attach=1][attach=2][attach=3]

25017_bffca98a58ea6fda4ded8c1af2532e6709b866b5.jpg

25019_1e9b9064e4a7c01b06f34c11a65835435f7c0321.jpg

25019_1e9b9064e4a7c01b06f34c11a65835435f7c0321.jpg

Link to comment
Share on other sites

"Cind i-am zis sa trecem la normal, m-a intrebat daca vrea cu sau fara prezervativ. Am crezut ca nu aud bine, si am intrebat "cum adica?". A zis ca ea oricum se protejeaza (cu pastile, probabil), asa ca clientii au de ales, cu sau fara. Am preferat "cu", asa ca a desfacut un prez."

 

Adica exact ce spuneam aici aici

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ziua1.

Am incercat sa ajung la Alexandra saptamina trecuta, intr-o seara, pe la 6.30. O sun, imi spune serviciile si unde o gasesc; spune ca nu mai sta mult, dar pina la 7 ma asigura ca o mai gasesc. Chiar am rugat-o sa nu-si inchida tel, sa ma faca sa astept afara in frig. Ajung in fata blocului de garsoniere, sun din nou, imi zice scara, etajul si numarul de interfon, si inchide. Reusesc sa intru in bloc, ajung la etajul 6, si imi dau seama ca nu mai stiu numarul exact al apartamentului. Sun din nou, si-mi intra pe casuta postala. 'ai sa-mi  bag picioarele !. Ma mai invirt pe acolo pe palier, mai bat pe la 2 usi, iar sun, iar nu raspunde. Dupa 2 apeluri, reusesc sa dau de ea. Imi da numarul corect, si sun la usa (de fapt bat, ca sonerie parca nu exista). Se deschide usa, intru, si din spatele usi apare o tipa solida, la vreo 1.7m, cu sani mari, blonda-roscat, si-mi face semn sa intru. Clar, nu era cea la care doream sa vin, asa cum era ea prezentata in anunt. Ii zic ca am vorbit cu o fata mai bruneta, miniona, si ca trebuia sa fiu la 7 la ea (cred ca am intarziat maxim 10minute, cu tot cu ratacirea mea). "A , poate ai vorbit cu Alina, dar Alina a plecat, mi-a lasat mie cartela ei" . "Si cum arata Alina?", intreb eu . "Pai e mai bruneta, dar poti sa ramai cu mine, daca tot ai venit" zice ea. N-am ramas, pentru ca nu mi-a placut de tipa, si oricum eram cam grabit. Asa ca m-am carat.

Ziua 2.

Peste 2 zile ma aflu iar pe la Dristor, putin dupa 4 dupa-amiaza. Si cum in zona sunt mai multe adrese cu fete care mai de care, imi zic ca poate acum am mai mult noroc. Si o sun iar pe Alexandra/ Alina. Raspunde, iar imi zice de servicii si de locatie. Nu-i spun ca sunt cel care si-a luat teapa in urma cu 2 zile. Dar imi confirma ca e bruneta si slabuta. Ii spun doar ca sunt prin zona, si ca as putea veni la ea in 10min. A fost de acord. Iar urc la etajul 6, sun (adica bat ) la usa, si apare si Alina.

E mai degraba un copil . Nu stiu cum sa o descriu : parea fugita de pe maidan, in pantaloni scurti si cu un maieu sexi pe ea. Foarte slaba, nu e o frumusete, dar e simpatica. Am hotarit sa ramin, asa ca am inceput sa ma dezbrac. i-am spus ca vreau sa fac si un dus, asa ca am cerut prosop. Mi-a adus un prosop enorm, alb, spalat. Avea cateva pete pe el (sa zicem de la rugina) dar in rest ....unul din cele mai mari prosoape pe care le-am primit , ever. Cat timp m-am dezbracat, i-am zis asa, intr-o doara, ca acum 2 zile mi-am pierdut o ora pe drumuri, din cauza ei. A fost mirata, spunind ca ea a plecat pe la 5 din locatie, si ca probabil mi-a raspuns colega de garsoniera, careia i-a lasat telefonul (sau cartela). Oricum, nu mai conta.

Am fost sa fac dus : baia e civilizata, cu sapun lichid, dar nu foarte mult, si cu apa calda din belsug, sa ajunga la tot blocul.

Am revenit in camera, si fata s-a dus si ea repede la baie. S-a intors dupa cateva minute, infasurat intr-un prosop.

S-a asezat linga mine, si m-a intrebat cum incepem. Am pus-o in poala mea (sau mai bine zis m-a incalecat) si am inceput s-o sarut. Chiar daca e slaba si are un corp fragil, e foarte placuta cind o stringi in brate. Si am sarutat-o , si apoi am dat-o pe spate, si i-am sarutat sanii mici, si picioarele, si peste tot. Apoi a inceput ea cu oralul neprotejat, si cu lins pula si coaie si dat cu limba peste tot. Foarte placut, nimic de reprosat. Apoi am luat-o din nou la sarutari, pentru ca imi placea din ce in ce mai mult, apoi am coborit, incet, intre picioarele ei. Zona curata, epilata, gustoasa, o adevarata delicatesa. Gemea ea cam artificial, dar nu ostentativ. Si m-a lasat cat am vrut. la un moment dat am intors-o cu fundul in sus, si am lins-o si pe la spate, ca sa mai schimb pozitia, nu de alta, dar imi cam amortise gatul cat am stat intre craci ei. Cind m-am plictisit, i-am zis sa puna si prezervativ.

A pus prezervativul cu mina, apoi s-a suit peste mine, dar cu spatele la mine. Si am dat din fund pina n-am mai putut, jucindu-ma in acelasi timp cu sanii ei.

in cele din urma mi-am dat drumul ,si am cazut extenuat.

S-a dus intai ea la baie, apoi m-am dus si eu. M-am imbracat incet, mai schimbind cateva cuvinte cu ea. I-am dat la sfirsit si banii,50lei, si am plecat.

Au fost 35 de minute minunate.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...