Jump to content

Roscata Issa, zona Alba Iulia, 0762790409


ciprian
 Share

Recommended Posts

Am gasit in urma cu vreo 2 saptamini urmatorul anunt :

"AM fantezii indraznete care vreau sa mi le indeplinesc impreuna cu tine ma numesc Issa am 25 ani practic total, oral, normal, anal, imi place poz 69 si oralul nep fac anal nep cu fin ca in filme xxx , 50lei/finalizare"

Am fost la domnisoara Issa in urma cu cateva zile, cu locatia pe bulevardul Burebista, intrarea in bloc fiind flancata de 2 baruri.

Blocul e civilizat, apartamentul de asemenea.

Nu am ramas, pentru ca tipa era putin cam plinuta pentru gusturile mele. E adevarat, se vede si in poze acest lucru, doar ca pozele nu cred sa fie ale ei.

Tipa e placuta la infatisare, are tenul alb ; m-a asteptat intr-un neglijee negru, care ii punea in evidenta sanii si  era suita pe tocuri , care ii puneau in evidenta picioarele. Probabil ca fara tocuri nu ar fi foat la fel de sexi. Clar, fara tocuri are undeva la 1.60m.

Cred totusi ca avea si ceva burta, mascata de dantela de la neglijeu. Asta m-a facut sa bat in retragere. A fost surprinsa cind i-am zis ca nu ramin, si m-a intrebat ce motiv am. I-am spus ca nu cred ca fotografiile din anunt sunt ale ei. S-a suparat putin , si ca sa-mi dovedeasca ca nu am dreptate, si-a scos bentita cu care avea strins parul. Asta nu m-a lamurit deloc, pentru ca domnisoara avea parul cret, iain poze, dupa cum se vede, parul e tuns frantuzeste, si e drept.

Ar fi avut , probabil, ceva de argumentat si pe acest subiect, dar n-am insistat.

Mi-a reprosat ca am incurcat-o, ca tocmai a anulat o alta programare pentru mine. Dar si eu imi facusem programare la ea, si nici eu nu am fost primit imediat, ci dupa vreo 20 de minute.

I-am spus ca imi pare rau, si am plecat.

Tipa nu arata rau, sa nu fiu inteles gresit. Amatorii de tipe voluptoase s-ar putea sa o placa.

Bafta !

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

24578_37536f6051cf5522e54239cdc10ad9c3ff510183.jpg

24580_440303e85eb7b923999d4856526eaac18d234007.jpg

24582_a3a4a6844e6c3918d87110215b9cb48aafc0b2e8.jpg

24584_0b24f2ed93027526a4f95a344674a5930e6eee55.jpg

24586_6d1eea61e07a725f37d158b6e6d2036f53b33270.jpg

Link to comment
Share on other sites

Desi am sunat pe un alt numar de telefon (0762788706 ( 0762788706 ( 0762.788.706 ) )) am avut ghinionul sa fiu indrumat la aceiasi adresa cu cea a Issei. Anunturile sunau diferit, asa ca am decis sa mai merg odata, poate dadeam peste o fata care sa-mi placa.

Am avut un deja-vu : iar am ajuns, iar am fost rugat sa mai astept 10min, prin fata blocului mai era un tip care astepta si se tot uita la ceas, la un moment dat apare unu' pe care l-am auzit cum zicea " ... a, sa mai astept 5 minute ?  "

Sun dupa 10min, mi se deschide, urc la acelasi apartament ca si data trecuta, imi deschide aceiasi tipa. Nu m-a recunoscut.

I-am spus ca am mai fost, dar ca n-am ramas. Fata face pe suparata, dar era numai un zambet.

Eu, fraier : in loc sa intreb daca mai are si alta colega (ceea ce mi se parea evident), imi spun ca totusi e draguta si are ochi frumosi si tzatze mari, si ma decid sa ramin. Ia banii si ii duce pe balconul de la bucatarie: acolo am mai vazut ca mai era cineva, o tipa care astepta.

Cer prosop si primesc unul ud, luat tot de pe balcon. Imi zice ca s-a sters cu el pe piept, putin. Intru in baie si descopar ca nu merge lumina. Mai mult, cind sa ma urc la dus, imi zice ca mai bine folosesc chiuveta, ca dusul are o problema. Ma bag totusi la dus, pe riscul meu, si reusesc sa-l folosesc. Imi da ea niste sapun lichid, stors cu greu de pe fundul unei sticle; parea ultima.

Ma spal, ies de la dus, ea se da jos de pe tocuri si ramin in fata unei tipe bondoace, de maxim 1.55m. Cind isi da si hainele jos , aceleasi pe care le purta si data trecuta, apare o burta hidoasa, pe care o anticipasem cu o saptamina in urma.

Actiunea a fost de fast-fut: supt de pula si tras de ea, sa se scoale cat mai repede, fara preludiu sau alte chestii inutile. Am incercat si eu un oral, iarasi surprize mai putin placute: nu era chiar iesita de sub dus. De 69 nu se punea vorba, ca m-ar fi sufocat. Am futut-o putin intre tate, dar nu m-a lasat sa-mi dau drumul... (pai la 50 de lei, finalizarea e doar in prezervativ, mi-a zis...  sau pe cearceaf ?)

Bine , mi-a pus prezervativ, am mai futut-o ceva timp, cu ea incolacita in jurul meu, pina mi-am dat drumul.

Mi-am luat prosopul, am mai facut o incursiune in baia fara lumina, si m-am imbracat.

La sfirsit am cerut s-o vad si pe colega de pe balcon: era roscata, tunsa scurt, mai inalta, mult mai slaba, mi-a parut rau ca n-am vazut-o de la inceput.

In concluzie, nu recomand absolut de loc.

Mai nou, pe anuntul cu numarul 0762788706 ( 0762788706 ( 0762.788.706 ) ) apar alte poze, cu una Natasha. Nu stiu ale cui sunt, dar nu sunt nici ale Issei, nici ale celeilalte tipe de pe balcon.

Aveti grija de voi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...