Jump to content

Alexandra, zona Mihai Bravu, 0734522735


ciprian
 Share

Recommended Posts

Am fost zilele trecute la domnisoara ce are numarul de telefon 0734522735 ( 0734.522.735 ).

Sta intr-un bloc de garsoniere de pe Mihai Bravu, linga Kaufland (mai exact,str. Racari)

Nu cred ca sunt pozele ei : tipa, in realitate are mai putin de 1.7m si e clar mai slabuta decit tipa din poze. Oricum, pozele nu le-am gasit ca find furate de pe vreun site strain.

Are undeva la 1.68 fara tocuri, are o culoare la par blond spre roscat, are sani frumosi, si vine de la Iasi.

Presteaza oral neprotejat si finalizare orala, 69, sex normal si fk.

Dupa dus, a trecut la un oral foarte delicat, cu preludiu si atingeri fine pe piept, pe gat, apoi revenire la cocos. L-a luat in gura fara sa se ajute de mina, si la trezit incet-incet, in timp ce a gemut non-stop, destul de artificial, dupa parerea mea. Am trecut la limbi si 69, asezonat cu saruturi pe tate si pe gura.

Am trecut apoi la marginea patului, in picioare, si am ramas la oral, pina cind mi-am dat drumul in gura ei.

Nu s-a dezlipit de mine decit in momentul in care m-am linistit si m-am asezat in pat linga ea.

Totul a fost de bun simt, curat, doar telefonul ei ne-a deranjat odata, sunind tare. Nu a raspuns.

O prestatie acceptabila, la 60ron pentru aproximav 20 de minute de actiune.

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

24330_b4e10416e5ad086859cccb81a4dfba719ea29f01.jpg

24332_ff937353c2d8ba8ae2ac5b8d12f5188e1789c66a.jpg

24334_9b9ae72568cf3187184f43fbcf72d14af06cbb4a.jpg

24336_45d2a904356058c285b5837e228081602258dd67.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Din pacate, varsta isi spune cuvintul, sau poate doar neatentia. Uitati de ce zic asta :

Fara sa verific numarul de telefon din anunt  (si sa-mi dau seama ca am mai fost la ea), am tot sunat pe domnisoara, de ceva saptamini incoace. Nu a raspuns deloc, sau eventual suna ocupat sau imi respingea apelul.

Dar acum citeva zile imi raspunde din prima, si zice ca sta pe la Dristor, pe linga metrou Dristor2.

Ma programez si revin exact la ora stabilita. Timp de 5 minute nu raspunde, dar apoi mi-a dat ea bip. Intru in blocul de garsoniere, la etajul 9, parca la scara 3.

Imi deschide o tipa blonda, clar nu era cea din anunt (si ma refer la pozele din iulie 2015).

Nu era nimic de capul ei: tunsa scurt, fusta mini si picioare acceptabile, maxim 168 inaltime, figura de taranca si cu ochii privind usor "a la Basescu"...doar usor...sau mi s-a parut, naiba stie. Avea si un inceput de burta, m-am gindit la un moment dat sa nu fie gravida in cateva luni.

Zice ca face oral si normal, 50 o finalizare pentru maxim 20minute, accepta 69, oral neprotejat dar fara finalizare orala (doar corporala), nu saruta pe gura  - dar nici nu ma tenta.

Vazind ca nu stiu ce sa fac, intra in bucatarie si isi trimite colega de garsoniera, o tipa bruneta, pe tocuri, de inaltime medie, posibil romanes, destul de buna la corp, cu parul strins la spate.... am masurat-o rapid de sus pina jos si am decis sa ramin cu blonda.

Blonda s-a intors, mi-a dat un prosop curat si am plecat la baie. Baia era acceptabila, cu sampon lichid in 2 sticle, dar nu curgea apa la WC. (cica ar fi mers, dar n-am stiut eu sa-i dau drumul).

Am platit cind m-am intors. S-a dezbracat, s-a asezat linga mine, m-a sarutat de cateva ori pe corp, si s-a oprit la prichindel : la apucat cu 2 degete, la zgiltait putin, i-a tras o limba si l-a lasat jos. Si iar l-a apucat cu 2 degete (parca il tinea cu o penseta) si la scuturat usor de 2 ori si i-a mai dat o limba, si tot asa. Si avea o respiratie tare ciudata, ca un oftat, sau parca ar fi avut astm. Si atunci mi-am dat seama ca eu la asta am mai fost  :o .Dar clar, in alta locatie. Iar fata ei nu-mi spunea nimic.

Am intrebat-o daca a lucrat undeva pe linga Kaufland, si a zis ca da. Evident, nu-si aducea aminte de mine.

A continuat cu ameteala aia de preludiu, pina cind mi s-a sculat, a mai supt-o ceva timp, apoi i-am dat niste limbi ;din pacate, era ceva iz de transpiratie, asa ca n-am insistat. I-a pus caciulita, a mai supt-o nitel si am trecut direct la normal. Am finalizat in pozitia misionarului, fiind foarte incarcat.

Pe scurt, nu prea mai are legatura cu serviciile de acum citeva luni , cind am fost prima oara la ea (evident, am ajuns la ea din greseala). Tariful a scazut, dar si servicile oferite, ca sa nu mai vorbesc de calitate sau igiena.

Nu recomand.

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

27233_27de8dcb277ddad0fe544802c2c92f073d8520df.jpg

27235_230c8d08aab6c4e3a80f965a830839c8c5c1d433.jpg

27237_18c22dbd883891cf0e3caf55004caa0e96788ded.jpg

27239_d0fcabb0a14c7cb7f445ed31e01b5df91f78abdf.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...