Jump to content

(V) Delia - 0734961209 - Calea Victoriei x Grivita


Nick Name
 Share

Recommended Posts

Cum la search nu mi-a returnat nimic, here we go:

 

AT: DELIA, adorabila, educata si jucausa. Te invit la mine sa-ti ofer clipe de vis: preludiu, french kiss, masaj de relaxare, body si erotic (fosta maseuza), oral neprotejat, normal, anal. Nu este salon,

0734961209 ( 0734.961.209 )

250Lei/90min

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

 

Telefon: o voce simpatica mi-a confirmat meniul si mi-a furnizat datele necesare ajungerii la locatie. Lucreaza singura.

 

Locatia:

- Calea Victoriei la intersectia cu Grivita, in faimosul bloc cu o statuie in fata, bloc in care au mai activat cateva faimoase infame dameze ce s-au dat pierdute cu trecerea timpului.

- apartamentul este unul maricel din care eu am vizitat doar o parte. Era curat, dar deranjat de prezenta damezei si a pestelui/prietenului (ce nu si-a lasat simtita prezenta dar dibuit de simturile ascutite ale clientului versat).

- baia este relativ mica si era uda pe jos (covorul de baie). In baie am regasit un gel de dus. Prosopul era curat si nu l-am gasit in baie ci mi-a fost inmanat de dameza. WC-ul este separat si avea un cos de gunoi plin cu prezervativa uzate si ale hartii in el (ar fi putut sa il goleasca din cand in cand).

- camera de lucru: relativ micuta, dotata cu un pat old school cu o saltea care isi arata varsta si tonajul suportat de-a lungul timpului.

 

Fata:

- nu este cea din poze dar se aseamana destul de bine. Pozele nu sunt facute in locatie.

- 22-24 ani din care ultima parte si i-a petrecut in salonul de pe strada Lamaitei, pentru cei care au servit pe acolo.

- fatza draguta, piele alba (nu prea a vazut-o soarele si nici solarul) si par brunet; se lauda ca-i din Bucuresti, ceea ce inclin sa o cred;

- este genul de copila simpatica a vecinilor, pe care ai vrea sa o ai in pula si sa o faci elice.

- este slim-slim, cu sani mici-mici-mici, cu niste sfarcuri mici-mici (ceea ce mascheaza bine cand are hainele pe ea, don't ask me how). Are un fel de fund foarte mic ce m-a stimulat sa raman. Aveam deja in cap imaginea in care i se mareste un pic curul cand intra pula in el!

- nu uit sa nu remarc faptul ca are un par mult mai lung decat cel al fetei din poze.

 

 

Prestatia:

- decartat 250Lei la inceput, pentru o ora si jumatate.

- am gasit in camera, pe noptiera, un prezervativ si inca unul pe pat. Dat fiind faptul ca prezervativul de pe pat a fost desfacut in absenta mea l-am refuzat politicos.

- dupa dusul meu am intrat in camera unde dameza a inceput sa se dezbrace si mi-a aratat sanii ei micuti-micuti si pasarica frumos epilata.

- am incercat sarutul care s-a lovit de un zid de dinti. Am insistat si a scos dintre dinti un varf de limba. Mai bine spunea ca nu accepta sarut.

- dupa ce am incercat sa o incalzesc cu degetele un pic, ceea nu cred ca am reusit prea bine (deci, permite digitatie in pasarica) am incercat sa vad daca apar mirosuri suspecte din zona: nu apar.

- am continuat cu un normal cu ea o top nimic special; am finalizat in prezervativ.

- am purces la dus si am revenit pentru partea a doua: masaj (propus de ea) + sex anal (visat de mine de la inceputul vizitei). Masajul a fost un fel de frecat usor pe spate-fund-picioara cu mainile unse cu o crema de cacao si apoi un masaj cu fundul. Nimic care sa ma faca sa imi doresc sa continui masajul. Urmare m-am intors pe spate si am invitat-o sa o suga si sa pregateasca un prezervativ. Atunci am aflat ca erau ultimele doua prezervative! Unul l-am refuzat ca era deschis si pe celalat l-am folosit la number 1!  :o :o :o Am pus-o sa ma suga si m-am consolat cu ideea unei finalizari in gurita madamei. Surpriza mare a fost ca la supt imi lua in gura doar capul pulii si parea ca nu mai are loc de mai mult, chiar daca am incercat sa o indes mai mult. Damn! Si nu am eu cine stie ce puloi sa zic ca ar fi normal asa ceva! Mai cu mana, mai cu saliva mai multa si cu un pic de guritza de-a fetei am ajuns in punctul in care am finalizat. Am mai facut un dus si am fugit. Nu cred ca am stat o ora si jumatate, dar nu m-a grabit ea sa plec ci am plecat eu de bunavoie.

 

Concluzii: nu merita dar as mai "risca" odata pentru un anal in curul ala mic! That's it!

post-780-1503923782_thumb.jpg

post-780-150392378202_thumb.jpg

post-780-150392378203_thumb.jpg

post-780-150392378206_thumb.jpg

post-780-15039237821_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Un nou numar de telefon si niste poze reale, din locatie.

 

SUNT o studenta jucausa cu tenul alb, sani frumosi si fundulet bombat. Ador sa-ti ofer oral deep cu fin., normal si anal in cele mai incitante pozitii. Promit o ora de vis. Pupici. Piata Victoriei, 19 Sep 11:00

0731635902 ( 0731.635.902 )

Bucuresti

150L/ora

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6]

post-780-150392378264_thumb.jpg

post-780-150392378266_thumb.jpg

post-780-150392378268_thumb.jpg

post-780-15039237827_thumb.jpg

post-780-150392378273_thumb.jpg

post-780-150392378275_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Este o semiteapa sau teapa in toata regula....vad ca fata merge la doua capete, cu doua preturi diferite. Asta este problema ei, insa din pacate si pentru ea si pentru tine, te pune degeaba pe drumuri.

Eu am sunat pe numarul 0731635902 ( 0731.635.902 ), m-am programat peste 45 min, trec peste faptul ca nu este vorba de Piata Victoriei ci Calea Victoriei, pe undeva la intersectia cu Calea Grivitei. Ajuns la locul faptei, anuntul de mai sus s-a volatilizat si nu era valabil decat cel de 250 lei, sex total plus un masaj. Cum nu-mi place sa mi se forteze mana, am facut o intoarcere pe calcaie si am plecat.

Tipa este cam pe la 155 fara tocuri, skinny, draguta la fata, insa nu suficient pentru ceea ce cere. Si faptul ca te pune degeaba pe drumuri este o bila neagra mare de tot din partea mea. Howgh!

 

 

Link to comment
Share on other sites

domnisoara nu e ceea ce pare, pozele sunt false. nu are sani deloc - e plata, are doar sfarcuri :) .

 

Baia e infecta - sau mai bine zis prosop nespalat - imputit de nu te stergi cu el.

 

Nu se misca deloc la normal - sta ca moarta.

 

Scurt - nu fac recenzie ca imi e sila - bani aruncati.

 

Nu recomand deloc.

Link to comment
Share on other sites

Salutare!Numele meu este Vlad si ma aflu in bucuresti pana la sfarsitul anului.Am gasit astazi acest site la o cautare pe google dupa numarul unei fete de la matrimoniale.Il gasesc foarte util si de acum incolo o sa-l consult inainte sa aleg domnisoara cu care sa imi petrec timpul si sa cheltui banii.

Delia este prima la care am ajuns acum vreo 3 saptamani.Locuieste pe calea victoriei  142-148 si intrarea se face prin gradina din spatele blocului.M-a asteptat imbracata cu acel corset alb din poze si pantofi rosii sclipitori dar e mult mai slaba aproximez 1.56 si 40kg,fund plat,nu are sani delocdar e agreabila la fata.Nici nu era in stare sa mearga pe tocuri schiopata si se tinea de perete asa ca i-am spus sa se descalte.Pare cam timida,are un fel ciudat de a vorbi si nu prea reusesti sa legi o conversatie naturala.

I-am dat 250 pentru 2 finalizari si masaj dar am plecat dupa prima deoarece parea frigida si nu cred ca reusea sa mai mi-o scoale.Cel mai prost oral primit vreodata,doar linge capul pulii,fostele mele colege de liceu ii dadeau clasa.Anal nu face spune ca nu e pregatita.Fiind mare fan i-am propus 100lei in plus sa se igienizeze dar a dat-o cotita.La sfarsit cand am mers la dus era inundatie si smocuri de floci in cabina iar in wc-ul separat plutea un prezervativ.Sincer nu cred ca a lucrat la natasha pentru ca masajul e prost si in plus oboseste dupa 10minute o dor mainile.Eu am fost acolo acum 2-3 ani si erau fete frumoase nu anorexice si chiar faceau masaj bun,respectau timpul.Nu m-a grabit dar era totul mult prea anost ca sa mai raman.Mie nu mi-a placut deloc si mi se pare mult 250 pentru ce ofera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...