Jump to content

(V) Anca Alba Iulia 0723135758


POKEMONXXX
 Share

Recommended Posts

Salut

 

Ieri am vizitat-o pe Anca. 0723135758, 0723.135.758

Locatie Piata Alba Iulia.

 

Programarea am facut-o telefonic ieri in jurul pranzului,anuntul l-am gasit pe A.T

La telefon are vocea placuta,nu se grabeste in recitarea meniului,raspunde frumos la ce este intrebata si nu iti taie craca cu raspunsuri de "Nu".

Meniul este : oral nep. normal pro.,fk in functie de atractia chimica,masaj.

 

Cunoscand locatia mi-a fost usor de ajuns,programarea a fost rspectata de Anca. Am ajuns in fata scarii,imi deschide interfonul si urc la etajul xx.

Aflandu-ma in fata usii,aud tocurile cum se apropie si imi deschide usa Anca o fata superba. Bruneta inalta,sanii foarte generosi,fund bombat gen brazilianca,frumusica la fata.Este genul de fata "piti" care o vezi prin cluburi si vrei sa iti faci curaj sa mergi sa-i oferi ceva de baut.

 

Ma pofteste in camera,imi spune ca oralul este nep in functie de igiena mea,dar obijnuieste sa-l faca fara protectie,normal protejat si fk.Ok...decartez banutii,primesc prosop curat si merg la baie pt un refresh.

 

Imediat ce am iesit merge si ea pt. un scurt dus si revine in camera infasurata in prosop.  S-a asezat langa mine privindu-ma in ochi,cu o privire pisicoasa si lasand rusinea si timiditatea la o parte, a sarutat-o. Nefiind refuzat am prins mai multa incredere si am inceput sa o mangai,sa-i dau la o parte prosopul si sa-i zmotocesc sanii.

Ea a inceput sa ma sarute pe gat,pe piept,lasandu-se usor catre Domnul Pula unde a inceput sa-l pupe,sa coboare la outze si sa le dezmierdeze si pe ele,a inceput sa suga de zor Domnul Pulaul,dt,ruperi de ritm iar in acest tot timp nu au lipsit privirile ce ma indemneau sa o fut.

 

A montat un durex de pe noptiera de langa pat si am pus-o capra sa-i admir posteriorul in timp ce o futeam.

Am schimbat in misionar,am lasat-o si deasupra sa preia conducerea,pozitie un am finalizat in prez.

Am mers la dus dupa ce mi-a scos prez si m-a sters cu servetele umede. Dupa prima lupta care am dus-o,Domnul Pulaul m-a tradat si nu a mai putut fi resurcitat cu toate eforturile care le-a depus Anca.

 

Am oprit-o si am optat pt un masaj de relaxare,pt timpul care a mai ramas.

 

Note

 

Locatie 9

 

Aspect fata 9

Corp 10+

 

Gfe 9

 

Oral 9

 

Normal 10

 

Fk da

 

Anal nU

 

Pret 200 L 1h

 

Revin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...