Jump to content

(V) Ana Sala Palatului 0732496193


POKEMONXXX
 Share

Recommended Posts

Salut

 

Am vizitat-o pe Ana o d-ra care activeaza in locatia de la Sala Palatului,impreuna cu alte 3 fete. 0732496193, 0732.496.193

 

Programarea am facut-o telefonic,anuntul gasindu-l pe A.T.

Am sunat si am stabilit o programare,nu inainte de a primi detaliile necesare legate de locatie,pret si servicii.

Dupa cum am spus locatia este la Sala Palatului,pretul 100L 1fin si 200L ora. Oral protejat,normal si masaj.

 

Am ajuns in zona Sala Palatului,m-a ghidat prin telefon pana la scara blocului unde am primit interfonul si etajul.

Ajuns in fata usii mi-a deschis Ana si mi-a placut ce am vazut. Fata arata bine,inalta,slabuta,sani superbi.

Am decartat banutii la inceput si am mers la dus pt reinprospatare.

A mers si Ana imediat dupa mine si am crezut k numai revine,in tot acest timp stand singur in camera,am inceput sa ma joc pe tel.Intr-un final apare si Ana.

Scapa de prosopul de pe ea si se repede sa i-a un prezervativ dupa noptiera sa il monteze pe Domnul Pula. O opresc si incerc sa o incalzesc putin,jucandu-ma cu sanii ei. Statea pe spate,eu ii mozoleam sanii cand am observat ca tine fata in sus si ochii inchisi strans,ce mi-a indicat faptul ca o cam irita.

Am lasat-o sa monteze prez si a inceput un oral in graba,fara nici un artificiu sau limbi pe oo.

Am pus-o in caprita si am inceput sa pompez in pasarica ei,am schimbat pozitia in misionar unde am si finalizat pe sanii ei.

Am facut dus de igienizare,imbract si plecat.

 

NOTE

 

Locatie 9

 

Aspect fata 9

 

Aspect corp 10

 

Oral 6

 

Normal 6

 

Gfe 7

 

Fk Nu

 

Anal Nu

 

Pret : 100L 1fin 200L 1h

 

Am ales sa stau 1fin.

 

Pacat ca nu se implica in ceea ce face,pare scarbita,fata arata chiar bine la fizic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...