Jump to content

(V) Roscata Lisa 32ani , 0760975528


bestfriend
 Share

Recommended Posts

Anunt luat din AT.

"DOAMNE MATURE  buna domnilor, suntem 2 doamne elegante de 32 si 40 de ani ce vrem sa iti aratam ce inseamna arta amorului cu un sex oral neprotejat cu fin orala si sex normal in cele mai excitante pozitii, fantezii , 50/fin."

Locatie situata in blocul cu fostul magazin Eva, avind intrarea prin spate.

La telefon raspunde o voce placuta, care confirma cele spuse in anunt. Eu am sunat pentru roscata, mi-a raspuns bruneta, si mi-a spus ca le pot gasi pina seara tarziu.

Seara tarziu, dupa ora 10, mi-a raspuns aceiasi voce, care mi-a dat detalii despre bloc, scara si apartament.

Am urcat si mi-a deschis o bruneta cu ten creol (aprox.1.65m) care era un fel de hostess. Placuta, zambitoare, m-a invitat intr-un dormitor, cel mai indepartat fata de intrare. Am trecut printr-o sufragerie mare, modest mobilata, si pe linga inca un dormitor, amenajat cu usi glisante.

De aici au iesit roscata si bruneta din fotografii. Am ales roscata, care nu prea parea a vorbi corect limba romana, mi s-a parut ca ar fi moldoveanca (desi a zis ca e din Rm.Valcea). Era infasurata intr-un prosop, si tot tinea de el sa nu-i cada. E cea din poze, inalta (peste 1.75, fara tocuri), genul slim, sani mici si destul de draguta la fata. Isi zice Lisa.

Confirmat sex oral neprotejat, normal protejat, 69 si fk (dar fara limbi prea adinci  ;D) . Cind am intrebat de 69, a zimbit si a spus ca ii place.

Am cotizat si mi s-a oferit un prosop curat, aranjat frumos pe un raft plin cu prosoape colorate, frumos aranjate. La fel erau aranjate la baie si cateva cutii cu sampon de corp.

Am revenit in camera, a venit si ea, a stins lumina, raminind doar  o lumina rosie, sa nu stam chiar pe intuneric.

Evident, a inceput cu oral, destul de bine facut, cu limbi peste tot. in acest timp, eu ma jucam cu degetele pe la pasarica ei. Am trecut la 69, si s-a suit cu cracii aia lungi peste mine. Pasarica era epilata, curata, o minunatie. Dupa vreo 5 minute, am schimbat pozitia, m-am bagat iar intre cracii ei, si am continuat sa explorez "gradina carpatica". La un moment dat, fata m-a rugat sa-i bag si un deget inauntru, sa se simta si ea bine. Am continuat, si clar ii placea. Apoi m-am suit peste ea, am trecut iar la oral din partea ei, si la un moment dat am intrebat-o daca accepta sa finalizez pe fata ei. A fost de acord (daca tot nu mai faceam si normal). Asa ca a continuat s-o suga pina am simtit ca-mi dau drumul. Am scos-o in cele din urma, si mi-am dat drumul peste tot. S-a cam inecat, ca statea intinsa pe spate, dar nu a comentat nimic. Si-a revenit si ea, si i-am oferit prosopul meu, sa se stearga.

Am mers pina la baie, m-am spalat, m-am imbracat si am plecat. Totul a durat 20min.

Note : locatie - 9 /  servicii orale - 8 / servicii normale - poate alta data / atitudine - 9.

Merita incercat

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

13848_dc563034766b6b104d761bc828b27d7cc6254ddb.jpg

13850_a98993310f7147b1bacb8c4a8e0bac9c0ea9ab20.jpg

13852_eeb1e73c7b83932d5e0dd0d759b662a20b42f21b.jpg

13854_60e34649311e4ee56d21fb9e77bce654126c3b05.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am sunat la numarul din post. Mi-a raspuns (secretara) ca s-au mutat vis-a-vis de hotel Horoscop si ca sunt trei doamne. In realitate sunt pe Cantemir, la jumatata distantei dintre Unirii si Budapesta, pe partea stanga (peste drum este o biserica). Intr-un bloc de 10 etaje. La ultimul etaj.

 

Am ajuns, mi-a deschis secretara (cred ca neprestatoare, tinand cont de hainele de strada ce le purta). M-a dus in dormitor (trecand printr-o sufragerie ascunsa cu niste draperii, sufragerie in care misunau fiinte) si mi-a spus ca o sa cheme fetele. Nu inainte de a ma intreba daca am sunat pt. mature sau pt. ... ? Am zis pt. doamne. A parut lamurita. Am avut ocazia sa vad dormitorul. Nu foarte jegos, dar fara aer conditionat (la etajul 10). In fine, au sosit doamnele... Ce bucurie! Au sosit 2 bucati: una de 50+ ani (imi putea fi matusa...) si o tigancusa pitica cu un bot interesant si aparent un decolteu asemenea. Bou cum sunt (fidel principiului "eu d'aicea nu plec nefutut") am luat tigancusa, pt. ca nu puteam sa aleg baba. A fost ca la alegeri, cand am ales pe oricine impotriva lui Iliescu. Deci am luat ce nu a fost baba...

 

Tigancusa mi-a zis ca ea face oral neprotejat, dar sa nu-mi dau drumul in gurita ei (v-am spus, niste doamne) ci doar pe sani sau in prezervativ. Cum inteligenta mea nu dadea semne de manifestare am acceptat. I-am dat 50 de lei. Mi-a zis ca o finalizare este 60 de lei si dureaza 20'. Singurul favor a fost acela ca acest interval de timp dureaza dupa ce incepe actiunea...

Mi-am facut dus. Am intrat in dusuri si mai jegoase (nu in armata, ci la alte curve). M-am sters cu un prosop mic, dar (aparent) curat. Am venit in camera. M-a pus sa ma sterg bine ca nu suporta umezeala (ma repet obsesiv: niste doamne). Dupa care m-a lasat in pula goala vreo 5' si a iesit. Am auzit-o pe hol stranutand de mama focului. Mi-a zis ca e alergie de la aerul conditionat. S-a dezbracat. Sanii ce pareau interesanti s-au repezit cu viteza spre centrul pamantului, dezvelind niste vergeturi. Ea mica, cu un tatuaj trist pe o buca. Care buca o fi fost candva interesanta. Si-a dat jos chilotii, parea epilata la pasa (n-am avut curaj sa inspectez din apropiere zona).

M-a pus sa ma intind. Tinand cont de cele de mai sus, am ales costumul de scafandru pe dobitoc inca de la inceput. A inceput sa o molfaie si sa geama (nu stiu de ce...). Se mai oprea sa stranute. M-am gandit intens la momentele frumoase de preacurvie din viata mea, inchizand ochii dorind sa ma desprind de realitatea bordelului de detinuti si am reusit sa termin in prezervativ, in gura ei.

M-am spalat de urgenta. Si-a cerut scuze pt. raceala ei, zicand ca asa o sa sperie toti clientii. Nu si pe aia tampiti, am replicat eu in gand... M-am echipat evident rapid si am iesit, trecand pe langa sufrageria unde am zarit printre perdele un barbat (probabil client nefericit, mai degraba decat peste) si niste rapandule.

 

Mai trebuie concluzii?

Da, dar le scriu mai degraba pt. mine: fast fut mizer, prestatoare expirate (poate Lisa pe care n-am vazut-o sa fie altfel). Futai de 60 de lei... Unul dintre cele mai proaste ever. Nu a fost teapa, ca la teapa macar ramaneam fie nefutut si cu banii luati, fie nefutut si cu banii intregi.

 

Aspecte pozitive: nu mi-au furat nimic.

Aspecte negative: restul.

 

Ma duc sa beau ceva sa uit.

NU RECOMAND.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...