Jump to content

Re: (V) Carla - Costin Georgian 0763567736


gretzky
 Share

Recommended Posts

Tocmai ce m-am intors din locatia sus-mentionata!

Veste proasta: numita Catalina s-a retras la tara sa, unde creste gaste si alte alea!

Veste buna: in aceeasi locatie si la acelasi numar de telefon raspunde o anumita caprioara, pe nume Carla!

Situatia: vrand s-o fut pe Catalina, sun si stabilesc o intalnire prin sms, la apelul meu neraspunzand nimeni! Ma deplasez si la fata locului raman tampit! Nu era Catalina, era Carla, o pizdica de 23 de primaveri, la 160 de centimetri, sani superbi la un numar de 3 si un cur futabil rau de tot! Slabuta, micuta, nu-i dai anii, e buna pentru pedofili!Fata presteaza oral neprotejat, normal protejat 70 finalizarea/100 ora si uro activ pentru care tre' sa decartezi inca 50 de leusteni, fara anal, fk permis si incurajat! Nu am marcat pentru uro si am optat pentru o finalizare in toata puterea cuvantului, pentru ca m-am dumirit ca nu se mai merita sa iau o ora la stimabile!

Deci, intru la dus, ma intorc in camera si o luam mestesugit: un oral bun si umed din partea ei, dupa vreo 5 minute o  intorc si ne punem in 69! Pizda curata, rasa complet, gustoasa si umectiva, mi-a dat impresia ca nu vrea sa se implice! Eeeeeeeee, s-a implicat pana la urma, s-a udat frumos, am bagat un plastic si am luat-o la pula, intai ea deasupra, unde a luat-o tremuriciul, si apoi in stilul caprita! Foarte frumoasa privelistea acelui cur micut in care mi-as fi bagat toaaaaaaaaaaata pula, dar nu am insistat! In schimb, la 69 si mama iezilor am bagat cate un deget in curicel si nu s-au ridicat obiectii din partea respectivei! Ba chiar s-au intensificat gemetele!

In fine, pentru 70 de leuti consider ca e o prestatie decenta, care-si merita banii!

Poze nu i-am facut, garsoniera e la fel ca in descrierea de mai sus, gelul s-a imbunatatit si pizda e chiar futabila! Rog adminii sa schimbe titulara postului, pentru a nu se face confuzii!

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Probabil ca schimbarea este recenta - anunturi cu noua faptura nu exista. Am tot incercat si eu sa ajung, la cateva zile dupa ce ai postat si am prins tel mereu inchis, saptamana trecuta chiar fiind nealocat nr.

Veste buna ai dat, poate pe asta mica reusesc sa o prind si eu desi locatia este la "ala in praznic" (pe mine m-a invata mama ca nu e frumos sa injuri). :)

Adaugare - este vorba cumva de "KARLA, bruneta singurica, te astept la mine in zona Costin Georgian pentru a-ti oferi sex oral, normal, uro si alte fantezii intr-o locatie curata si discreta, caut colega 0763567661"?

Pe numarul din topic totusi nu raspunde nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Se prea poate sa fie ea, dupa zona si servicii! Eu cand am fost la ea am vorbit pe numarul Catalinei, de aia am si ramas perplex cand am vazut-o! Numarul postat de tine nu-mi spune nimic, pe cuvant!

Link to comment
Share on other sites

confirm ca este karla..

locatia binecunoscuta, nu insist..acum avea gel de dus mentolat :))

100 lei/h oral, normal si fk.

ca o paranteza as vrea sa mentionez ca atat in prezenta catalinei cat si a karlei, in bucataria mica a fost in permanenta o persoana; fetele spuneau ca este sora respectiv o prietena..am incercat sa incurajez socializarea in 3 macar la o tigare dar m am lovit de un refuz.

una peste alta, se merita investitia de 100/h daca esti in zona.

p.s.

un minus ar fi la prosoape :)) ori devin din ce in ce mai mici, ori iau eu in volum :))

spor !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...