Jump to content

creata unirea 0764.677.972/ 0757.133.204


andrendr01
 Share

Recommended Posts

"CREATA, poze reale,19 ani, dulce si rafinata, ofer clipe de extaz si relaxare maxima domnilor generosi si manierati, oral, normal,69, igiena si discretie maxima, voi fi pentru tine amanta perfecta, te sarut!!! 08 Jul 13:16

0764677972 ( 0764.677.972 )/ 0757133204 ( 0757.133.204 )

Bucuresti"

in urma cu, ceva vreme am vazut anuntul de mai sus si am tot incercat sa ajung.

Pana la urma am reusit sa ajung ieri...

Locatia - blocul cu OTP Bank la parter la intersectia nerva traian cu unirii, in diagonala fata de cladirea connex... atentie in zona sunt 2 OTP, blocul este cel dinspre unirea

este o garsoniera la etajul 5, foarte curata, cu o baie curata, pat cu saltea foarte buna - singurul incovenient e ca nu avea decat un singur sapun lichid care avea un miros cam puternic, prosop curat

Fata - este cea din poze, m-a asteptat intr-o tinuta sexy, are cam 1,65 fata tocuri(sper sa fi estimat corect), sanii micuti cu niste sfarcuri interesante, fundul ok. Are 19 ani si confirm varsta pt ca si arata si din ce spune a inceput "meseria" de vreo 2 luni si tind sa o cred pt ca se vede ca nu are experienta.

Am stabilit ca raman doar o finalizare, pt ca eram in graba, am facut un dush dupa care a facut si ea un dush si a revenit pe tocuri cu prosopul in jurul taliei,

A inceput cu sarutari, mangaieri, accepta fingerring si se umezeste natural (am incercat sa introduc si mai mult de 2 degete dar e cam stramta si nu am fortat). Oralul f bun, fara mana, cu atentie la zonele adiacente daca o indrumi si cu usoare tendinte de deep. LA normal accepta schimbul de pozitii si la un moment dat a incepu chiar sa geama usor semn ca ii placea.

 

Per total:

locatia - 9 (pt acel sapun lichid cu miros intepator)

fata - 8 (are dezavantajul incepatoarei si se epileaza cu lama si ramane putin iritata in zona intima)

oral - 8 (pt ca are nevoie de indicatii in unele momente)

normal - 9 (desi accepta schimb de pozitii, saruta mult in timpul sexului inca mai are de invatat)

 

Overall este f ok si daca mai invata unele lucruri poate sa fie una dintre cele mai ok.

Halatul - 100 finalizarea si 200 ora.

 

[attach1][attach2][attach3][attach4]

 

 

post-8756-150392375669_thumb.jpg

post-8756-150392375672_thumb.jpg

post-8756-150392375674_thumb.jpg

post-8756-150392375677_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Din cele scrise inteleg ca accepta FK. CIM accepta? Este singura?

Am vazut si eu anuntul si am incercat cateva zile (acum vreo luna) fara succes sa dau de ea si m-am lasat pagubas. Probabil ca fiind o prospatura este coada la ea :)

Din ce ai scris pare ca merita sa o repun pe lista.

Link to comment
Share on other sites

Fk accepta. CIM ca sa fiu sincer nu am intrebat sida locuieste singura... era deschisa usa si la bucatarie si se veedea ca e singura, plus ca e f liniste in locatie

Link to comment
Share on other sites

Am fost și eu...foarte ok tipa nu accepta cim dar in rest totul la standarde ridicate. Locația este curată etc, tipa accepta fk si asta da un gfe foarte ridicat, si foarte important nu are nicio gena conlocuitoare.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fost, raportez de pe front:

Locatia - la Unirii, te indruma la OTP Bank , dar atentie OTP are 2 cladiri acolo - este cea dinspre Unirii. Blocul are portar , ce amabil iti indica si etajul. Sus - o garsoniera frumos mobilata, strictul necesar, o baie mare, chiar f mare pt o garsoniera insa neingrijita , ud pe jos , fire de par ...etc...

Fata - fata este ... cute, sa zicem, mica de statura , (in jur de 1.55-1.56), gura frumoasa , micuta, ochi frumosi, creata cu parul prins, corpul de miniona slabuta, sani marisori pt fizicul ei. (opinia mea este ca are origini gitanes, fara dubiu , cine spune ca nu ori nu se pricepe , ori ... Este amabila, face FK, mangaieri, destul de tandra , insa simti ca e "job" si ca atare gf experience tinde spre 5-6 max.

Ce mi-a atras atentia este ca e destul de stramta , lucru care e de apreciat. Am stat o finalizare normal si oral (ambele prot) si am platit 100 ron. Good value for the money daca ne raportam ce mai e acum pe piata...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

domnilor, din nou ma voi pisa impotriva vantului cu review-ul meu pentru aceasta domnita (ca vad ca in principiu toata lumea e mai mult multumita).

 

Am fost si eu la ea acu 2 sapt (eu scriu review-ul la 2 sapt) si a fost cam asa : locatie pe BDul Unirii, cu colega vizibila si alti clienti pe la usi...fata OK, dar nu e o frumusete.

Actiune : sarutari deloc...un pic de oral fara nimic deosebit...normal in 2 pozitii si...gata...

partea buna : e destul de stramta asa ca de la intrare pe usa pana la capitularea in prez...cam 25 minute, 100 lei...

 

nu revin.

GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...