Jump to content

(V) Mary - 0735730691 - Stirbei Voda/Luterana


Nick Name
 Share

Recommended Posts

AT:

SEX total, Mary, dulce, atenta si rabdatoare, poze reale. Masaj erotic, sex normal, anal, oral nep. cu fin., dominare pasiva si activa, te astept in apartamentul meu (lux), central, Sala Palatului, 08 Jul 11:23

0735730691 ( 0735.730.691 ) Bucuresti

100L

 

Poze:

[attach=1] [attach=2] [attach=3] [attach=4] [attach=5] [attach=6]

 

Telefonic: repeta serviciile din anunt; sarutul nu este permis; Tarif: 100Lei/finalizare sau 200/Ora - doua finalizari; confirma veridicitatea pozelor.

Locatie: un apartament intr-un bloc de pe Stirbei Voda - colt cu Luterana. Curat pe jos si in camera precum si la baie. Baia onorabila cu o cabina de dus fara usi. Un singur gel de dus disponibil (dar la cutie de 2-3L). Prosopul, chiar daca era curat, nu pot sa nu spun ca nu avea un miros neaparat placut. Probabil ca un cocolino ar face minuni asupra prosoapelor.

Fata: este cea din poze dar pozele o avantajeaza. In realitate are 1.65m si 70Kg (zice ochiul meu). Sanii sunt maricei si relativ moi, fundul interesant pentru corpul pe care il ajuta sa defecheze, un pic mai multa burta decat ar fi acceptabil.

In apartament mai salasuiesc doua dive care nu m-au inspirat. Confrmn spselor lui Mary, ele nu fac anal si nici finalizari orale.

Prestatia: amintrat in camera si primul lucru mi-a desfacut pantalonii. Mi-a placut "agresivitatea-lasciva" afisata si amlasat-o sa continue. Premergator oricaror actiuni m-am asigurat care sunt lucururile pe care nu ar vrea sa i le fac (sa nu finalizez fara sa o anunt si nu o sarut pe gura imi aduc aminte acum). Am primit raspunsul si am purces la treburi.

Dupa dusul meu am revenit si am for rugat sa platesc. Am platit pentru o finalizare (100L). In timp ce ea a dus banii, am putut admira. micul bici, strap-on-ul fetei cate trona, in cutia lui, pe marginea patului, precum si catusele ieftine si manusile impreuna cu masca de Cat-Woman. La revenirea ei a inceput un oral bun cu suficineta atentie acordata coaielor. Am incercat sa o pun sa faca un anilinugus dar nu a vrut. Tinand cont de discutia preliminara in care mi-a spus ca ii plac jocurile soft SM i-am pus catusele (mainile la spate) si am pus-o pe burta. Am inceput sa o lovesc usor-usor cu biciul peste spate si pasarica. Cum am dat putin mai tare mi-a zis sa dau mai incet, chiar daca era destul de incet, parerea mea. Cu ajutorul lubrifiantului din dotare am patruns cu degetele in pasarica ei, curata si corect epilata precum si in fund. La penetrarea cu degetul infund m-a rugat sa nu continui ca nu ii place cu degetul in fund (ceea ce nu mi-a spus in discutiile de inceput).  Am continuat cu un face-fuck si un DT realtiv scurt si am patruns in pasarica, in pozitia capra, ca asa era asezata si tineam neaparat sa incerc si analul. Pasarica buna, s-a udat natural. Nu am zabovit mult la normal pentru ca analul era obiectivul final. La anal am patruns usurel si nu as zice ca era larga. Am finalizat glorios in prezervativ in fundul ei.

Am mai facut un dus si am plecat.

 

Concluzii: o prestatie corecta pentru pretul cerut. Daca revin: nu cred avand in vedere formele damezei.

 

 

post-780-150392375655_thumb.jpg

post-780-150392375657_thumb.jpg

post-780-150392375659_thumb.jpg

post-780-150392375662_thumb.jpg

post-780-150392375663_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pe scurt: cuib tepar.

pe lung: mi-am luat prima mea teapa veritabila in curvasarie!

Vb tel, ajuns usor(langa farmacia catena), tipa grasuta dar f atractiva, deschisa volubila, am stabilit pt 1 h, 2 finalizari (eventual, nu? ;D) si am vrut sa incepem cu masaj. Gresala mea ca nu am insistat sa aflu exact conditiile/serviciile nainte de a-i da 200 ron. Mi-a spus ca o sa-mi placa.....oh yeees! asa a fost, la inceput. Masaj ff slabut, a durat 3-5 min, apoi oral bun, cu priviri, relativ deep, nepro, apoi a sarit capra si mi-a zis "fute!"-evident protejat, m-a tot stimulat verbal de-a lungul actiunii (buun!) apoi dupa ce-am finalizat, m-a invitat la dus. Dupa aceea, am fost informat ca gata, s-a incheiat, nu se simte bine "probabil am deochiat-o" WTF?!?!!?!? LA insistentele mele calme dar ferme, de a-si termina prestatia sau a reduce suma la 1/2, am intampinat un refuz indiferent si apoi eventualitatea confruntarii cu 2 voci masculine din alta camera, varianta pe care am evitat-o, plin de intelepciune: ZEN, ce mai....

Concluzia: TEAPA, evitati!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest Futuloiu

Pozele insa sint ale lui Mary cea cu vino'ncoa din Amzei... Nu mai stiu ce sa cred, nu pun la indoiala buna credinta a Finlandezului, insa ceva nu se leaga...

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Simplu. Mary a activat si in locatia din Stirbei o perioada de timp. Cel mai probabil @finlandezul a crezut ca se duce la Mary insa a fost primit de o alta tipa din locatia respectiva. Mi s-a intamplat si mie lucrul asta, deci nimic ciudat sau sau de pus la indoiala. A scris si el lucrul asta si pe celalalt topic.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...