Jump to content

(V) Catalina - Costin Georgian 0763567736


gretzky
 Share

Recommended Posts

BRUNETA, ofer sex oral, normal, anal, 69, uro si alte fantezii. Te astept intr-o locatie curata si discreta in zona Costin Georgian (Liceul Nichita Stanescu). Caut colega, 100 lei 0763567736 0763.567.736 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7][attach=8]

 

Sal'tare! Dupa ani si ani, m-am dus sa cotizez la pizde si m-am intalnit cu numita Catalina!

 

Ca locatie sta intre intersectia de la parcul Brancusi si Costin Georgian, vis-a-vis de liceul Nichita Stanescu, mai exact! M-am dus pentru ca e pe langa mine si nu aveam chef sa bat orasul aiurea, am facut si o plimbare si am vazut si niste perechi de tate fenomenale pe strada, ca a inceput sezonul estival si ies femeile pe strada de zici ca nici nu s-a inventat sutienul! In fine!

 

M-am prezentat la locanta (garsoniera, cabina de dus, gel de mana a treia, pat mare) si a aparut si respectiva, intrun format de nota 7, dupa opinia mea!

 

Tipa e inalta, fara tocuri, pe la 176 cm tinand cont ca am 186 si-mi ajungea undeva pe la barbie cand ne sarutam!

 

E bruneta, tunsa semi-scurt, tate nivelul 2 nelasate,dar cu niste sfarcuri de zici ca sunt arahide! Bune rau, mi-au placut!

 

Accepta french kiss, chiar ii place, fumeaza si se simte in respiratie, dar pe mine nu ma deranjeaza pentru ca si eu fumez, aviz amatorilor nefumatori!

Ca si carcasa, in completare, curul il are frumos rau si futabil, micut dar ai pe ce pune mana cand i-o bagi si o mica burta, chiar daca e slaba!

 

Ca actiune, eu fiind dupa o saptamana in care mi-am luat puli in cur de la munca, m-am razbunat pe biata fiinta si am luat-o tare!

 

Am intrat, era intro rochie sau ce pula mea e chestia aia care se duce de la tate in jos pana la picioare, i-am dat-o jos (banii i-am dat ianinte, ca la curve :) ) si ne-am luat la lins!

 

Tipa curata, eu veneam de acasa asa ca eram si eu la fel de curat: oral misto din partea ei, incearca deep dar nu prea a reusit la mandea, o suge cu pasiune si am facut un 69 cu ceva degete in curul ei, bun asa!

 

Dupa ceva timp am pus-o capra si i-am luat curul in pula, incet la inceput, strong mai incolo!

Ceva comentarii pertinente din partea ei dar si eu eram un animal nefutut de ceva zile, asa ca am mai tras la rame cateva minute si i-am bagat-o in pizdulice!

 

Buna si ea, mica, stramta rau, eu nu am reusit sa-i bag un deget in pizda concomitent cu pula pe care o avea in cur!

Am mai dat ceva vreme si m-am hotarat sa termin in gura ei!

 

Femeia nu a protestat in niciun fel, a supt-o pana am terminat, nu a inghitit dar mi-a tras niste limbi pe capul pulii si a supt pana m-a luat tremuriciul si am crezut ca termin si ce nu mai aveam!

A scuipat intrun servetel si ne-am dus la dus,eu primul, ea ulterior!

 

Am mai incercat niste fantezii gen uro, dar imi era pofta de bere rece, si dupa o incercare nereusita m-am dat pagubas!

Nu m-a grabit, am ras, am facut ceva  caterinca, a vrut sa ma serveasca cu cicoritoare dar asta imi face rau la psihic si am refuzat politicos!

 

Ca si concluzie, eu m-am  simtit bine, scorul a fost 150 de lei/ora, oral, normal, anal!

 

Tipa e lucrata pe afara, volubila, chiar haioasa si am apreciat asta!

 

Asta a fost in cazul meu si asta declar!

Va pupa tata!

post-315-150392375509_thumb.jpg

post-315-15039237551_thumb.jpg

post-315-150392375513_thumb.jpg

post-315-150392375514_thumb.jpg

post-315-150392375516_thumb.jpg

post-315-150392375517_thumb.jpg

post-315-150392375519_thumb.jpg

post-315-15039237552_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

salutare;

am fost si eu la catalina saptaman asta intr o zi cu soare.

locatia cunoscuta, vis a vis de liceul nichita stanescu intr un bloc din spate la parter. dupa stabilirea detaliitor la telefon ma prezint la usa pregatit de actiune. garsoniera destul de ok exceptia faptului ca nu se poate sta cu geamul deschis, lipsa aer conditionat si ca atare e oarecum un mediu inchis..in fine.

tipa ok, cu sani frumosi, corp armonios si fund tare si frumos (are o butica mica dar nu ma deranjeaza).

confirm descrierea facuta de colegul gretzky.

actiunea a constat in serviciu complet; anal, normal, oral toate facute foarte bine cu raspundere si cu atentie pe zonele adiacente.

oral la inceput pt socialiare, urmat de normal in diferite pozitii apoi analul care a fost super..avand in vedere ca nu a fost nevoie de nici o lubrifiere.

practic este genul  care te recompenseaza printr o atitudine de nota 10 daca faci click cu ea; am avut sansa sa vorbim aceiasi limba spre deosebire de genul ..femeie gonflabila. practic a fost vb de o experienta placuta si o recomand.

o mica mentiune..tot suna telefonul pe final; un presuspus iubit (sau peste ) dar tel a inceput sa sune cam dupa o ora; am stat cam o ora si 20 min si probabil ca era ..reminderul :)))

ca sa fiu in nota obisnuita am sa notez fiecare aspect:

daca va duceti pt o locatie de lux..mai bine nu, daca va duceti pt dus si dotarea lui (gel, etc ca si un must have cu 6 arome in 14 culori) mai bine nu, daca va duceti pt o pizda buna de futut, go go go !!

daca nu creste pretul, si nu se muta la chirie mai mare am sa mai trec pt un refresh.

daca am omis ceva, scuze.

spor si bafta sa aveti ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...