Jump to content

(V) matura facultatea Hyperion 0727188617


cci
 Share

Recommended Posts

Salve tuturor celor prezenti pe acest forum,

 

sursa - AT

anuntul - DOAMNA matura putin timida, romantica cu simtul umorului, dornica de experiente noi, placute si incitante, doresc clipe de pasiune in compania domnilor stilati si generosi (Adela), locatie de lux,

locatia - vis-a-vis de facultatea Hyperion calea Calarasilor,

poze - reale cu cele din anunt

conditii in locatie - foarte bune chiar de lux

tarif - 50 lei

prestatie - buna.

contact - 0727188617 ( 0727.188.617 ) Adela

 

acum sa detailez un pic . . . am vorbit cu tipa la telefon pentru a fixa o intalnire si totul a fost ok, foarte serioasa si parolista.am ajuns in locatie unde mai erau inca 2 dameze nu le-am bagat in seama decat un buna in viteza eu fiind interesat de ceva mai matura si plinuta, decartat 50 lei dus inainte si trecut la treaba, foarte naturala nu te grabeste si nici nu simuleaza actiunea, dupa finalizare chiar am mai stat un pic de povesti, open mind tipa jos palaria.

 

concluzia finala - pentru cui ii place genul asta de femeie recomand, eu cu siguranta mai revin pacat ca imi este peste mana ca imi faceam abonament :P

 

Link to comment
Share on other sites

DOAMNA matura putin timida, romantica cu simtul umorului, dornica de experiente noi, placute si incitante, doresc clipe de pasiune in compania domnilor stilati si generosi (Adela), locatie de lux, 26 May 15:39

0727188617 ( 0727.188.617 ) Bucuresti

 

34165891.jpg34165901.jpg34165911.jpg34165921.jpg34165931.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...