Jump to content

(V) 0733838245 LUCIA - UNIRII


POKEMONXXX
 Share

Recommended Posts

Am vazut anuntul urmator care a aparut chiar azi pe A.T :

LUCIA, noua in domeniu, ofer domnilor manierati companie intima, masaj erotic si relaxare, fk (in functie de compatibilitate), discretie maxima, poze reale, zona Unirii, 0733838245 ( 0733.838.245 )

Pret afisat : 200 L ora.

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4]

La telefon este amabila,vorbeste coeerent,recita dragut meniul : fk in functie de partener (si ea decide la fata locului acest aspect) oral neprotejat in functie de igiena(la fel,ea decide la fata locului),normal protejat .

Din indicatiile telefonice sper sa nu fie acelasi locatie in care am fost saptamana trecuta la Horoscop.

[ot]As vrea sa o testez datorita faptului ca este prospatura.Sper sa avem parte de o dameza ce ne va incanta pe viitor :)[/ot]

post-4166-150392374377_thumb.jpg

post-4166-150392374378_thumb.jpg

post-4166-15039237438_thumb.jpg

post-4166-150392374381_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

Ieri am vizitat-o pe Lucia.

 

Nu m-am inselat in privinta locatiei,presteaza in acelasi apartament in care am fost la colega ei Laura.

Locatie zona Unirii - Horoscop.

 

Lucia este o tipa care vorbeste frumos,tenul foarte alb(ar imbunatati aspectul tenului cateva sedinte de solar),pe tocuri are cca 1.70 si nu mai mult de 55/57 de kg,la fata nu este vre-o frumusete dar nici urata nu pot spune,parul lung exact ca in poze,un inceput de burtica si celulita pe fese.

 

La capitolul abordare nu sta prea bine,dar raspunde frumos cand este intrebata,este timida(lipsa experientei se vede),cere banii la inceput dar suficient de elegant incat sa nu deranjeze.

 

Dupa dusul de reinprospatare am vrut ca actiunea sa decurca usor,calm fara graba,insa momentul a fost putin inconfortabil pentru mine, Lucia intorcand capul si refuzandu-mi in mod categoric un sarut ce vroiam sa i-l fur.Deci lipsa totala FK.

 

Oralul este slabut,fara artificii,dar am observat ca incerca,sa straduia sa il faca cat mai adanc,dar tehnica nu o ajuta. I-am spus cum ar trbui sa procedeze pentru a fi pe placul meu,dar deja ma simteam ca "o meditez" si am lasat-o sa faca asa cum stie ea.

Dupa oral am pus prez si am luat-o pe la spate,unde am futut-o intr-un stil mai hard,doar sa scoata si ea niste sunete.  ;D Pentru mine a fost clar poti sa dai in ea cat vrei si cum vrei ca nu vei reusi sa "o incalzesti".

Schimband pozitia in misionar am crezut ca o voi mai dezcheta putin cu sarutari pe gat,pe sani. Dupa cateva minute vazand ca nu-i sunt pe plac am finalizat si am plecat.

 

NOTE

 

LOCATIE 10

 

LOOK 8

 

ORAL 6

 

NORMAL 7

 

GFE Maxim 8 ptk este amabila si civilizata

 

FK Nu

 

Pret 200L

0733838245 , 0733.838.245

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut. Subscriu din nou la d-ra Lucia.

 

Luni pentru mine a fost o zi extrem de proasta!!! Imi facusem din timpul zilei programare la o fetiscana din zona Unirii(nu dau numele pe topicul Luciei),ajuns in zona,nu imi mai raspunde la telefon. Si incep din nou cautarile pe forum,pe A.t,incep sa sun,poate gasesc o d-ra libera(majoritatea nu raspundeau la tel sau nu erau libere si trebuia sa astept nu stiu cate ore). In cele din urma,imi aduc aminte de tipa"noua" Lucia.

O sun in speranta ca si-a mai imbunatatit calitatea serviciilor,ma gandesc ca daca ma vede a doua oara,altfel vor sta lucrurile(in bine normal).Formez numarul,imi raspunde si imi spune ca este libera. Pentru un moment am vrut sa nu merg,avand o presimtire ca ceva nu va merge bine. Dar dupa conversatia cu Lucia(i-am spus ca am mai fost si nu am fost prea multumit),m-a asigurat ca de aceasta data voi pleca foarte happy si am crezut-o(prost am fost). Ce dreaq a fost in capul meu(de pe umeri) sa o cred,nu stiu.

 

Ajung in 10 minute la scara,portarul iese din ghereta aceea si m-a i-a la rost,la ce apartament merg? I-am zis ca merg la un coleg de servici,m-a intrebat cum il cheama,la ce apartament locuieste,ce etaj? Mi-a fost cerut buletinul,evident ca nu am dat nici un buletin pe motiv ca nu il am la mine,intr-un final scap de "securist" si ajung in fata usii Luciei.

 

Nu vreau sa mai continui cu romane pentru ca nu vad rostul si subliniez doar faptul ca ziua de LUNI a fost cea mai proasta care am avut-o !!!

 

Evident ca Lucia nu si-a imbunatatit deloc serviciile si atitudinea fata de mine(client)desi era a doua oara cand o vizitam, ba chiar mai mult pot sa spun ca prima data desi nu am fost multumit,totusi a fost cat de cat ok fata de aceasta data.

 

Direct Notele pentru a doua intalnire:

 

Locatie : 5 ( portarul acela m-a scos din sarite)

 

Aspect Lucia : 8,spre 8,5

 

Oral : 5

 

Normal : 6

 

Gfe : 5

 

Banii la inceput 200 ron.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...