Jump to content

Ana, 26 ani, maseuza mignona, experimentata piata Alba Iulia, 0757.487.354


tommy_boy
 Share

Recommended Posts

MIGNONA, supla, bruneta, senzuala, ofer companie intima domnilor amatori de aventuri, sex oral, normal, mici fantezii. Zona Dristor

tel : 0757487354 ( 0757.487.354 ) / 0737335942 ( 0737.335.942 )

tarif : 100L/fin sau 150/ora

locatie : Dristor (aproape de statia de metrou) , se ajunge foarte usor

are si colega

 

sunat si vorbit , foarte draguta la telefon

e fata din poze  , arata foarte bine la corp

e vorbareata , face o atmosfera placuta

presteaza : oral (pro sau nepro ) , normal (pro) , se poate fin orala (dar nu inghite)

 

mie sincer mi-a placut , de recomandat pt cei care prefera mignonele

 

[attach=1] [attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6][attach=7]

post-147-150392373613_thumb.jpg

post-147-150392373615_thumb.jpg

post-147-150392373618_thumb.jpg

post-147-150392373621_thumb.jpg

post-147-150392373623_thumb.jpg

post-147-150392373625_thumb.jpg

post-147-150392373627_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

Salut . Ieri dupa-amiaza , am ajuns si eu la titulara topicului , pe nume Ana .

 

Confirm pozele , sunt reale , fata arata foarte bine , inaltime in jur de 1.63 , mignona ,  cam 47 kg ( cred) , sani frumosi , naturali , nr2-3 ( cred) , cu sfarcuri erectile , foarte vorbareata , dezghetata , mie personal mi-a placut din prima , cred ca am facut si cerebrul click cu ea , ma rog , ideea este ca ne-am placut reciproc si ca ne-am simtit bine impreuna .

 

La final am ras amandoi de faptul ca ne potrivim de minune , ea marturisindu-mi ca ii place pula si un fut bun , de calitate , mie asisdejerea , Imi place pizda si un fut pasional .

 

Locatia este situata in apropierea gurii de metrou de la Dristor , de acolo va indruma ea , se ajunge in 2 min pe jos . Apartment curat , 2 camere , baie curata , dotata cu de toate , iar salteaua de pe pat exceptionala pentru fut , plus un dulap cu oglinzi in care te vezi cum futi , de mare efect . Ana mai are o colega , dar ieri nu era prezenta la datorie .

 

Actiunea a constat in 2 numere , primul numar finalizat in pozitia misionar , dupa ce m-am incalzit zdravan cu un FK bun ( de nota 8 -aici mai e loc de imbunatatire ) , urmat de un cunni adanc efectuat minute bune de mine ( fetei placandu-i la maxim sa o lingi la greu in pizda ) , se vede ca ii place , se uda , se zvarcoleste , strange cearceaful de placere cu manutele ei micute , permite si o digitizare soft , apoi am pus prez rapid pe pula pentru ca eram deja foarte excitat si am patruns-o adanc , fetei placandu -i si tragandu-ma cat mai adanc in ea , am pompat vartos si am finalizat .

 

Mentionez ca este stramtuta , iar Igiena.Anei impecabila -10 , fara mirosuri si alte cele .

 

Pauza , discutii , dus eu -dus ea , numarul 2 a debutat cam la fel , am facut apoi 69 , iar s-a excitat maxim , mi-a pus prez si am rugat-o sa vina ea deasupra . Zis si facut , s-a infipt frumos in pula , a inceput sa ma futa bine , dar nu a rezistat prea mult si am schimbat in capra , unde a fost super bine , Ana tragandu-mi niste contre chiar mai bune decat ale Alexandrei -Vacaresti ( pour le connoisseur ) , fapt ce pe de-o parte mi-a produs o Imensa placere , pe de alta parte m-a surprins total pt ca nu ma asteptam , acest al doilea numar fiind si mai intens si mai reusit decat primul .

 

In concluzie , o surpriza foarte placuta , o fata foarte ok , fara fite , cu servicii foarte bune si anume : FK ( cel putin cu mine a facut ) , oral nepro cu fin orala si normal pro .

 

Halat 100 fin , 150 1h cu 2 fin incluse . Eu am optat pt varianta a doua . Raport calitate / pret , foarte bun - parerea mea . Eu probabil Imi voi face abonament . O zi buna va doresc !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest falcao.valy

La finalul saptamanii trecute am revenit la Ana . Intre timp pretul a fost indexat la 200 Ron / Ora , in rest totul a fost extrem de bine . FK foarte bun , iar in momentul apogeului , la misionar , cu limba adanc in gura , chiar excellent . Oralul excelent executat , supt pana la cotor , umed , batut cu pula peste gura , lins si supt coaiele de senzatie , nota maxima . Normalul , foarte intens , in misionar , finalizat in prez , cu limbile in gura si spasme reciproce de placere . Pentru ca am avut o zi mai grea la job , la numarul 2 , in ciuda eforturilor insistente ( si pt care ii multumesc Anei ) , treptat -treptat , pula mi se blegea si in cele din urma , din proprie initiativa , am abandonat lupta pentru ca mi-am dat seama ca nu are rost . Eu voi reveni la Ana pentru ca Imi place si ofera servicii de calitate .

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

Salut @blackman . Inclin sa cred in proportie de 99% ca ea este . Am citit recenzia ta si corespunde . Mignona , cu breton frantuzesc , ochi vioi , foarte frumosi , se implica maxim . Prin urmare , nu mai pierde vremea , go for it . Doar pretul difera . Am citit ca tu ai prins-o cu 1 mio , acu are tarif 200 Ron / Ora , dar Parerea mea este ca merita si asa din plin . Sper sa-ti fi fost de ajutor .

Link to comment
Share on other sites

Am incercat la sfarsitul lunii Mai sa ajung la d-ra dar fara succes. Telefonul suna iar apoi intra mesageria. Nu o acuz, poate pur si simplu...muncea si era pe silent, spun doar ca nu am reusit sa realizez un contact (telefonic/fizic).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

  Am reusit sa dau de cea mica pe la jumatatea lui Septembrie. ;D

 

  Ca si locatie este aceeasi de la Dristor, langa metrou. Se ajunge usor, indicatii bune la telefon. Apartamentul este ok, baia curata, cateva tipuri de gel de dus, prosop curat oferit de madam, camera pierzaniei cu pat mare, fara scartaieli. Nota 8.

 

  D-ra buna si frumusica, amabila, m-a intrebat ce vreau sa beau, daca fumez ca sa-mi aduca o scrumiera, zambareata dar cu zambetul doar din buze, ulterior constatand ca dintii au o nuanta neagra. Si 95% nu mi s-a parut! Ceva probleme pe la ei. Scad doar un punct pentru asta si ofer un 7 (nu sunt ahtiat dupa french kiss cu ddc-urile) iar daca tine gura inchisa e chiar simpatica  ;)

 

Dupa dusurile de rigoare, amandoi dar separat, a trecut pe un oral neprotejat (v-am spus ca am remarcat dantura mai tarziu, mea-culpa  :-\ ) Nimic rau pana aici, se ocupa bine de cel mic, schimba ritmul, scuipat din plin, se ocupa si de zonele vecine, insa geme cam mult si cu siguranta fals. Dupa oral, pozitii nenumarate, aproape...2!  Si a inceput sa se duca drak si prima impresie si atmosfera chiar ok de pana atunci.

 

D-ra a tinut neaparat sa ma impresioneze cu o "lady on top", adica in viziunea mea un fel de "hei-rup cu strigaturi" varianta ddc! Daca nu aveti inclinatii masochiste sau nu gasiti o metoda sa-i retrogradati vitezele mai bine sariti peste. Mie personal nu mi-a placut  :'( Cireasa de pe tort insa e alta si e legata de "strigaturi". Am futut o cantareata de opereta! Motivand ca a ei colega are alte treburi si nu este in locatie a inceput sa tipe de parca o violam. Prea evident si prea jenant  :-X . Nu ma stiu o masina de futut sa provoc asemenea reactii.

 

Am pus capat nebuniei si am luat-o la umeri craci unde dupa aproximativ 1 minut mi-a spus, citez: "Hai ca ai obosit, lasa-ma pe mine sa ma ocup!" Si a sarit din pat! Obosit? Dupa 1 minut? Fiecare ne cunoastem potentialul si cu siguranta rezist macar 3  :rolleyes: Adica pe banii mei, daca nu are chef de futing, imi face program...Sincer mi-a mirosit a fast-fut! OK, cu spumele de rigoare, am lasat fiinta sa-si faca damblaua si a trecut iar la supt, de data asta insa cu cel mic bagat complet in costum chimic. Neuronul meu mi-a soptit ca trebuie sa-mi dau silinta sa regrete. Si mi-a iesit!

 

A supt pana i s-au blocat falcile. Nu am ce face si trecand peste ce simteam atunci, trebuie sa-i dau un 9 pentru devotament :P  Legat de normal insa mai mult de 6 nu pot, dar cu siguranta d-ra poate face sa fie bine, potential are. Am prins-o eu intr-o zi cu chef de facut misto...de clienti. Sau era "fumata"!?! Glumesc, cu siguranta nu, insa chef de mistocareala avea. Timp de la usa la usa o ora cu plus, nu m-a/s-a grabit chiar deloc, paharul de apa de la inceput 200 ron din initiativa la final.

 

Conluzia finala pentru mine, nu-i mai trec pragul casei. Prea zabauca pentru mine. Si daca a fost doar o intamplare ghinion, a 2-a oara nu imi mai risc banii.

 

Concluzia finala pentru altii, e de incercat o data, loterie, merita banii daca reusiti sa o tineti pe "mute" (prin negociere de la inceput sau pur si simplu cu organul in gura de cand intrati pana plecati) :P Tipa chiar pare a avea potential dar il foloseste cand are chef!

Link to comment
Share on other sites

Domnisoara e draguta, apartamentul este super elegant/curat.

E o piticanie draguta, civilizata, geme usor fals, strange cearceaful ....fara a fi nevoie de asemenea gesturi. 200 lei/max 30-40 minute..

Sta in acelasi apartament cu Dana (care a prestat o vreme in zona rondului de la Alba Iulia), o domnita ca de acelasi gen.

Eu le propun la un duo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

vizitat pt prima oara

 

LOCATIE rOND aLBA iULIA,  Garsoniera f ok, cocheta      10

Ana      slim, corp frumos, chip dragut,cu ochi frumosi, piele fina,sani frumosi, nu foarte fermi    8,5

Atitudine,Prestatie,GFE:  Nu mai accepta FK(SE IRITA,ZICE)                                                          8

                                          Nu prea suporta sarutari pe sani(la fel,se irita)

                                        accepta in schimb, limbute,la greu,care ii plac mult si se manifesta f excitant

                                                  Oral: f bun, cu atentie la oute, nepro                                              9

                                                    Normal: nu accepta chiar orice pozitie,dar e cooperanta. pare sa i placa si geme excitant                                                                                                                                        8

 

100 lei/o fin, 200 lei/2 finalizari

 

Oexperienta ok, nu neaparat de facut abonament,dar de revenit uneori.

 

Un 8 per total.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am ajuns si la miniona Ana. Cu ceva dificultati ca cel dinainte se simtise extraordinar si a vrut sa prelungeasca la 1 ora. Am asteptat prin parcare vreo 45 min, dar asta e, pana la urma m-am descarcat.

Din poze imi inchipuiam o figura mai atragatoare, dar la fata locului am intalnit o față draguță, dar nu tocmai ceea ce cautam (putin deazamagit). Figura normala, putin fața ascutită, buze si dantura in regula. Pe strada nu cred ca mi-ar fi atras privirea. Dar cum stiam din auzite ca presteaza un oral neprotejat bun, iar eu sunt atras de mignone, am ramas la o proba. Si nu mi-a parut rau. Mai ales dupa oralul primit.

 

Locatia: pe bd. Unirii, aproape de rond Alba Iulia, un apartament foarte spatios dotat cu un living mare si un dormitor cu pat matrimonial confortabil, baia curata si dotata cu geluri, prosoape mari absorbante, umerase, papuci. Un apartament foarte ingrijit si placut amenajat. Nota 9.

 

ANA: corp de pustoaica, slim, însă față de doamna pe la 30-32 ani, pe la 155 cm, pana in 48 kg, sani micuti nr.2 putin moi, curata, zambitoare, amabila. Dar parca nu e GFE-ul la care ma asteptam din citite, mai mult parca din obligatie se manifesta – din aceasta cauza dauneaza cand unii se extaziaza si exagereaza in recenzii. Corp- 8,5, Face – 7,5, GFE – 7.

 

Prestatia: dupa dusul de rigoare am initiat un mic preludiu cu FK timid, doar putina limba, a continuat intr-un scenariu prestabilit: m-a pupat pe sfarcuri, mi-a luat  coaiele in mana intrebandu-ma daca vreau sa le alinte (calule, mananci ovaz?). A urmat un oral neprotejat bun-spre foarte bun, lent, umed, aproape reuseste deepthroat, are artificii in program (gen batut cu scula pe buze, gen gemete, etc). Oral – 9.

Pentru a ma linisti putin de la oral, am initiat niste limbi ce se pare ca i-au facut mare placere si a ajuns la orgasm intr-un timp relativ scurt – cateva minutele. Asta s-o creada mutu. Bineinteles – Scenariu – dupa orgasm sa n-o mai pup ca se gadila, ca ce-a tremurat, etc. Dă bine la novici. Am continuat cu normal protejat ”doamna in varf”, dar parca voia sa ma termine mai repede pt ca sarea prea puternic in pula si-mi provoca mici dureri la baza pulii. Am gustat si sfarcurile – bune si ele, sanii cam moi. Dupa ce-am schimbat pozitia in ”eu deasupra” am m-ai sustras cateva pupicuri si am terminat in ea, in prezervativ. Curatat local, fuga la baie, imbracat si plecat ca ma grabeam, dar si timpul cam expirase.

 

Concluzii: merita pentru 30 min – 100 lei. Sa stau 1 ora – 200 lei, am optiuni mult mai apetisante. Am bifat-o si pe Ana, nu cred ca mai revin, decat ca plan de rezerva si in virtutea faptului ca sta aproape de mine. Nu m-a atras modul mecanic de a pune in opera 30 min intime, nu s-a lasat in voia simturilor si a incercat sa aplice un scenariu prestabilit prea evident, o regie prea slaba.

N-am reusit sa-i cunosc colega, pe motiv ca nu se prezinta reciproc, nici nr de tel n-am obtinut, o pot gasi decat daca pozele ei ma vor atrage vreodata cand le voi gasi pe net. Mai bine joc la loteria ANAF.

 

[attach=1][attach=2][attach=3]

26927_43098fb46104bd4d6ff16af346b907df7fbc97f7.jpg

26929_f9b312a4092c43f18858c54de2a1273972b040ba.jpg

26929_f9b312a4092c43f18858c54de2a1273972b040ba.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu la duduie cu ceva timp in urma si din ce stiu nu locuia singura , era cu alta colega miniona , dar mai implinita ... pe gustul meu.

 

Totul ok dupa ce am ajuns , curatenie , lenjerie curata , GFE bun , cam slabuta ptr mine dar a compensat cu bunul simt si prestatia. Vb frumos , corect , este curata , fara figuri de vedeta. Oral cu pasiune , umed si foarte ok. La plecare mi a facut cunostinta cu a ei colega , la cererea mea , asa ca dupa cateva ore am revenit la colega ... mi a placut fundul mai plinut si rotund , din pacate colega nu prea se omoara cu sexul oral si pozitia 69 dar foarte salbatica cand vine vb de futut. Halatul a fost 200ron ptr fiecare.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

MASEUZA, matura, mignona, cu experienta in arta masajului, ofer un excelent masaj body relax si terapeutic, singura in locatie, zona centrala, Unirii, Alba Iulia

200 ora 0757487354 ( 0757487354 ( 0757.487.354 ) )

 

Alte detalii:

 

Nume: Ana

Varsta: 26

Locatie: piata Alba Iulia, Unirii

Servicii: oral si masaj erotic normal 100 lei jumatate de ora, 200 lei o ora, nu mi-a dat impresia ca ar fi dispusa sa experimenteze prea multe chestii

Program: dupa ora 17, nu a specificat pana cand este disponibila, e ok daca e sunata cu 30 de minute inainte

Numar de telefon: 0757487354 ( 0757487354 ( 0757.487.354 ) )

Colege: singura

post-11824-150392388962_thumb.jpg

post-11824-150392388963_thumb.jpg

post-11824-150392388964_thumb.jpg

post-11824-150392388964_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Ana mai are un topic aici http://www.ddcforum.com/fete-din-at-%28ce-stiti-despre%29/%28v%29-mignona-0757487354-0737335942-dristor/msg80919/#msg80919.

Arkady[/member] - nu strica sa dai un search pe forum inainte sa deschizi un topic nou, astfel nu dublam topicele si pastram informatia mai structurata.

 

PS. de cand nu am mai postat....am ajuns direct la stadiul de "amateurs"  ;D;)

Link to comment
Share on other sites

Scuze man dar postu initial era din 2014. De asta am mai postat o data ca sa fie oarecum mai up to date. O sa incerc sa nu mai postez anunturi care sunt deja pe site. toate cele bune ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salut , futaciosilor adevarati...ATENTIE , semi (?) teapa

la 0757487354 ( 0757.487.354 ) nu mai raspunde NICi O ANA, sau cel putin nu cand am dat eu  telefon , luni 24.08.2015,  pe la 13..raspunde una cu voce placuta zice "ANA e in concediu " (?) ,se recomanda DANA, zice ca are 30 ani, micuta (zice inaltime greutate, dupa cifre, pare slabuta slabuta) , sani mici ....tentat de pretul 100 lei si oferta oral+normal la o fermeie banuit 'coapta" dar necorpolenta, zic : nu promit , vin sa vad...imi spune ca are o programare sa vin peste juma de ora...sun peste 28 minute din vecinatate, era libera (trebuia sa imi fi sunat un clopotel de atunci) ..ajung Piata  Alba Iulia, ma ghideaza. Zice langa blocul cu CEC Bank...de acolo o iau la... picior , sensul catre Unirii, , dupa niste pari de lemn de 2,5 m, d'astia facuti sa se manance banii, unii maro, unii galbeni, ajung la  usa termopan alba , ap XX, etaj Y, deschide fata, ascunsa dupa usa, eu  NU ma uit la ea , ca sa intru. Arunc privirea prin apartament: tipic pt locatii cu acest scop, de care pute zona : relativ  nou , curat, mobilat functional, se vedeau vreo 2 camere mari largi, si inca niste usi. Ma intorc , ma uit la fata, si cred ca, din cauza semiunericului,  nu vad bine... . nu urata, mai rau, STEARSA, INSIPIDA, faţă lata, fara oval, practic nemachiata,  la corp idem patrăţoasă, ciolanoasa, fara forme...imbracata cu o rochie sac, un fel de neagru, sters si asta , fara decolteu, nici lunga , nici scurta, relativ  stransa pe ea, de se vedea ca N-ARE forme, ...parul fara luciu, un fel de saten, si parea vopsit , ca la baza era canepiu...zici ca era nu de la scoala de maici, zici ca era DIRECTOARE  la scoala de maici....nu stiu cum sa fiu mai bland...mai degraba o vezi domnisoara batrana decat vanzatoare de placeri...NU e locul ei acolo...deci nici al nostru....ii zic , "mersi,  dar esti prea ...normala" ..zice 'iti urez sa gasesti ce vrei" zic " păi am , pa"....si plec..imi pare rau pt 1 ora din viata pierduta cu dusul si intorsul

ma intreb cine si de ce plateste un asemenea apartament in care sa stea sa astepte clienti o (una)  femeie  ...nefeminina...CINE ar PLATI pt asa ceva?..mari ciudatenii sunt in industria asta...

Locatie si acces -9

Fata  -N/A  pe toata linia, e din categoria " Ridica-te si fuugi"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...