Jump to content

Deea matura 36 ani Pantelimon 0727635206


nilatac2006
 Share

Recommended Posts

DEEA, sunt aici pentru tine stimate domn, matura si experimentata, simpla si eleganta, discreta si cocheta, sex si placere, te pot elibera de stres si energii negative, 36 de ani,1.65 m, 58 kg 150 L ora

O doamna  care nu pare prea interesanta la prima vedere , dupa care nu ai intoarece capul pe strada , dar care se fute bine nu are prea multa scoala , dar cum nici pula nu stie , a fost taman bine . isi face treaba cu destoinicie  , merita de vizitat.

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

post-653-150392373181_thumb.jpg

post-653-150392373183_thumb.jpg

post-653-150392373184_thumb.jpg

post-653-150392373185_thumb.jpg

post-653-150392373187_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Nila, link-ul ala va expira peste 2-3 zile. De ce nu aloci 2 minute sa atasezi si pozele?

In rest, postul tau este foarte complet si mi-as dori ca pentru tine site-ul sa nu contina decat atatea informatii cate dai si tu. Nimic despre locatie/zona, cum se prezinta apartamentul, colege, atmosfera. Mie imi pare ca madama are mai mult decat varsta declarata, insa tu nu vrei sa impartasesti lucruri cu noi...

 

Later edit: De exemplu, privind pozele tinerei din anuntul de mai jos e clar ca pozele sunt facute in aceiasi locatie. Ai zarit-o cand ai fost tu si pe colega mai tanara?

 

Locatia este pe Sos. Pantelimon, mi-a soptit ea incet la telefon, vrea 150 lei/30 min sau 200 lei ora. Nu m-a inspirat mai mult la telefon...asa ca zic pas.

 

SKINNY, noua si interesanta, 19 ani, 163 cm, 45 kg, imi place sa traiesc momentul alaturi de barbati eleganti si civilizati, sunt o fetita discreta si doresc acelasi lucru. Lucrez intre orele 10- 22   0761328684

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...