Jump to content

Antonia roscata, b-dul Dacia, 733825523 / 0763549090


bestfriend
 Share

Recommended Posts

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

Anunt luat din AT.

"ANTONIA, 19 ani, 1.68 m, 50 kg, sani nr. 2, fund bombat, poze reale din locatia mea, astept sa ma descoperi in totalitate vei fi fascinat de serviciile mele ofer totul cu pasiune. Igiena si discretie garantata, 0733825523 ( 0733.825.523 ) / 0763549090 ( 0763.549.090 ) . 50lei "

Asa cum mi-am propus, am ajuns si la Antonia, colega Nicoletei de pe B.dul Dacia nr.47 .

Mi-am facut programarea cu maxim 30minute inainte, telefon la care mi-a confirmat si serviciile: oral neprotejat, cu finalizare orala, faciala sau corporala, normal protejat in orice pozitie, accepta 69 si FK, 50lei pentru o finalizare (maxim 30min) sau 120 lei pentru o ora.

Am urcat, mi-a deschis d-ra Antonia, imbracata intr-un "costum" compus din bikini si sutien rosii, asortati cu ciorapi plasa din aceiasi culoare. Pe tocuri avea undeva la 1.68m, cum zicea la telefon. Evident, in realitate e mai mica. E destul de draguta, cel putin in viziunea mea (alti ar putea s-o gaseasca mai degraba nashpa, sau neinteresanta), are buze tzuguiate (  :-* ), dar nu la fel de senzuale ca a colegii ei Nicoleta. Are si strungareata (sau poate are un dinte spart) si ochi caprui.

Am ramas, si m-am dezbracat chiar in primul dormitor in care am intrat, foarte misto aranjat. Cu ocazia asta am revazut si tapetul inflorat, care se vede si in fotografii. Nu am ajuns la baie, pe motiv ca baia (sau dormitorul al 2lea, prin care se intra in baie) sunt ocupate. Nu sunt convins ca in acel moment mai era vreun alt client in apartament, dar stiam cam cum e configuratia apartamentului, de data trecuta, asa ca a trebuit s-o cred pe cuvint.

M-a sters cu servetele umede , si din punctul meu de vedere sper ca am fost ok. Cind si-a dat sutienul jos, la rugamintea mea, am remarcat (cu greu  :'( ) ca sinii ii are mici, poate nici macar nr.2 . Dar in rest e destul de proportionata.

Fata e ok in pat, face si sta cum ii spui : am inceput cu oral neprotejat, facut destul de ok si cu limbi pe oua, nu se foloseste de mina, chiar m-a intrebat cum imi place, mai lent, mai rapid ...

Am trecut, evident, la 69, si s-a asezat peste mine fara probleme. Pasarica era ok, chiar daca eu nu am vazut-o trecand pe la baie. La oralul din partea mea se pare ca s-a excita destul de tare, sau a mimat foarte bine.

Apoi am trecut la normal: intai ea deasupra mea, apoi eu prin lateral, pe la spate, pozitie in care am si finalizat. In tot acest timp am mai facut schimb de limbi, chiar ii place sa se sarute.

In concluzie, o prestatie destul de ok, pentru pretul afisat. Se putea si mai bine.

Note :

Locatie: 9

Oral :7

Normal: 8

Aspect: 7

Atitudine: 8 (mi-a spus non-stop "iubitule", ceea ce la un moment dat a devenit cam mult. In rest e comunicativa, nu zice "nu" ).

Nu cred ca mai revin, dar merita venit macar odata, daca va plac minionele. Toate bune.

12641_e39f20b32cb251e39c9c8295152eaa5aec6b875f.jpg

12643_556232b65911e2d35b6a2bb267a2bd2a80412c83.jpg

12645_fb7fbfe1d98412fd14d25c8aa631f60cfb245059.jpg

12647_69a746f34b0fd5b31cf2335e062bc81933e20813.jpg

12649_651325279074af3fb801c2fa4ecacc6791b6a895.jpg

Link to comment
Share on other sites

Anul acesta, inainte de prima zapada din ianuarie, in jur de 24, sau poate in februarie, oricum, asociez vizita cu zapada, pentru vizitarea gaurilor pretul era de 100 lei, pentru anal mai cerea in plus, dar doar dupa ce inspectai cu aparatul tau de inspectat gauri pasarica ei - probabil ca acolo avea o masura-etalon. Posibil ca dupa 01.04.14, odata cu scumpirile, si restul de 20 au venit de la sine.

 

Oricum, mie-mi plac astea cu sani mici, dar ceva mai slim decat dominisoara, care in speta nu are 19 ani. Si mai mult, nu am in cap decat imaginea cu ea doggy si cu mine calare pe la spate, tragand haturile de sanii aceia micuti - cred ca daca m-ar intreba cineva cu o fotografie din fata cum arata, nu as putea spune cu certitudine cine e. De asemenea, lungimea parului a fost iar un plus pentru mine; cred ca daca era tunsa scurt ziceam pas.

 

Nu trebuie sa ceri cu lux de amanunte ce vrei, dar am fost nevoit sa dau ceva explicatii sugestive care mi s-au parut de prisos, tinand cont de scopul vizitei, asa ca am repetat de fiecare data acelasi parcurs: oral si imediat pe la spate; nu am fost deloc tentat pentru anal, cu toate ca la inceput am pus problema strict, cu ceva incercari de a explica si motivul - probabil ca asta a si speriat-o de mi-a pus in vedere masuratoarea initiala, iar chestiile astea doua au lasat-o cam mirata, sau asa mi s-a parut mie.

 

La vremea respectiva eram decis ca trebuie sa revin, insa am gasit alta haimana care-mi pare mie ca are mai putine kg, dar e si mai caprita, asa ca nu s-a mai realizat si alta vizita.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Fast-food, all day, all night - se lucreaza non-stop.

 

Cladirea e una din alea cu bulina rosie din apropierea Liceului Madgearu.

Locatie okay, o sufragerie mare, unde fetele stau si asteapta clientii si 2 laboratoare de lucru. Unde am intrat eu era un pat mare central. Baie legata de dormitor.

Sunt vreo 3-4 fete in locatie, imbracate sumar, care primesc clienti pe banda rulanta.

 

Antonia arata destul de bine, micuta, slabuta si cu parul lung. Din pacate zero chef de futai. Iti zice meniul, iti cere banii si pe urma tot ce conteaza e sa elibereze camera ca sa intre urmatorul. In 50 de lei ai 30 min pt o finalizare. Daca vrei cu finalizare orala dai 70. Trairile pasionale sunt inexistente, sta si te lasa sa muncesti dupa 1 minut de zgariat pula cu dintii. Are un avantaj ca e stramta in pizda. No kiss.

 

Curatenia este la nivel de "se matura o data pe zi". Asternutul nu se schimba, pe jos sunt fire de par si scame si ceea ce este mai urat e ca fata nu se spala nici inainte si nici dupa si nu o intereseaza nici daca clientul e spalat.

 

NU recomand. La 50 de lei mai bine iei o traseista, macar aia stie sa suga pula bine, iar curatenia este la acelasi nivel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...