Jump to content

DOAMNA 38 CU FORME - DELFINULUI - 50 LEI


victorino
 Share

Recommended Posts

Cum nu prea aveam ce face pana la spritzul de sambata seara, mi-am zis sa dau o clanta si-am ales-o pe cetateanca din poze (pozele sunt ale ei si sunt din locatie...recunosc patul!). La tel a raspuns imediat si mi-a indicat unde sa ajung: bloc pe Pantelimon, langa BRD, etajul 7 din 9 cred...

Mi-a deschis in costumatia pe care o vedeti, dar cu niste papuci de plastic in picioare... :o

Din poze, nu ma asteptam sa fie cine stie ce caprioara, dar nici cu burta revarsata nu-mi imaginam. In fine, trecem peste burta si papuci...Locatia este o garsoniera curatica, cu un pat imens de mijloc...Pacat ca este terenul cetatencei in cauza (merita o soarta mai buna patul ala!)...Apropos, din bucatarie se auzeau zgomote. Mi s-a spus ca este coechipiera, pe care a refuzat categoric sa mi-o prezinte, de teama sa n-o inlocuiesc, probabil.

Mi-a cerut sa-i spun din start cate numere doresc sa irosesc pe ea, ca sa stie ce sa faca in eventualitatea unor alte programari. Atitudine de fast fuck... Stupefiat i-am intins bancnota cu Aurel Vlaicu, moment in care s-a dezbracat in 5 secunde si mi-a aratat suncile. Putina chimie care mai ramasese s-a dus draq!

M-am dezbracat singur... :( ... in semierectie l-am varat pe junior in botu' ei si-am inceput sa-i dau pickhamere din picioare, ea stand in cur pe marginea patului. Dupa un timp m-am intins si eu pe teren in speranta ca cetateanca se va ocupa si de alte zone limitrofe. Nimic! I-am zis sa vina usor cu sanii si a inceput sa-mi faca laba intre sanii ei... :rolleyes:

In situatia disperata in care ma aflam, i l-am indesat iar pe junior in gura si-am inceput sa pompez ca nebunu' de jos in sus, pana cand, gandidu-ma cu dor la alte maimute din agenda telefonului, am reusit sa ma sifonez in orificiul bucal al cetatencei.

Finalul a fost in nota intregii partide, lamentabil: ea si-a acoperit mufa cu un servetel, iar mie mi-a intins altele doua (se vad in poza pe extrema stanga a terenului de joc). M-am imbracat ca la alarma si am cerut din nou sa-mi prezinte coechipiera. Acelasi refuz!

Am parasit terenul si stadionul cu gandul la timpul pierdut aiurea, dar vorba aceea: atat dai, atat face!

N-o voi mai frecventa pe cetateanca Bianca...For sure!

 

 

 

[attach=1][attach=2]

post-8921-150392370138_thumb.jpg

post-8921-150392370142_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...