Jump to content

(V) Singura pt hotarati, sex total Unirii - 0754576984


andrendr01
 Share

Recommended Posts

SEX TOTAL,100 ORA!  27 ani, foarte sociabila, atitudine pozitiva, pun pret pe igiena si discretie, selectez, imi plac domnii hotarati si cu bun simt, aspect foarte placut, nu ezita sa ma suni, nu ma grabesc, stau singura 0754576984 ( 0754.576.984 )"

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

Poze furate de aici http://www.xfobo.com/f115/t628510.html

[attach6][attach7][attach8][attach9][attach10]

Poze furate de aici http://www.rosiejaye.com/

Am vizitat-o pe domnisoara acum 2 zile.

 

Locatia in spate la Unirii aproape de intrarea in parcarea supraterana.

 

Am sunat si am stabilit intalnire... cand am ajuns am revenit cu telefon pt indicatii pe care le-am primit promt. Atentie... daca mergeti cu masina personala e cam greu cu locurile de parcare daca nu folositi parcarea de la Unirea.

 

Tipa are cam 160 fara tocuri si e plinuta. Este foarte ok, dar vorbeste putin cam mult.

 

Locatia este curate, baia - curata si echipata cu 2 tipuri de gel de dush, prosop curat si uscat(chiar avea un iz de proaspat spalat).

 

Serviciile sunt oral, normal si anal.

 

Pentru ca eram in graba sa revin la birou am inceput cu un oral f bun - nu se ajuta de maini si are grija de zonele adiacente, chiar incearca si un deep.

 

Normal accepta in mai multe pozitii, dar la anal e cam stramta si nu am chinuit-o.

 

Overall e ok tipa.

 

Ca si note:

oral 9.5

normal 8

anal - nu am incercat

fata/corp - 7

 

costul a fost de 100 de lei.

 

E de vizitat daca esti pe fuga, deoarece te face sa te simti bine.

post-8756-150392370051_thumb.jpg

post-8756-150392370052_thumb.jpg

post-8756-150392370054_thumb.jpg

post-8756-150392370055_thumb.jpg

post-8756-150392370057_thumb.jpg

post-8756-150392370064_thumb.jpg

post-8756-150392370066_thumb.jpg

post-8756-150392370067_thumb.jpg

post-8756-150392370069_thumb.jpg

post-8756-15039237007_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Am futut o grasă.

 

 

Frumușică la față, sâni frumoși, în rest butoi.

Localizarea cea descrisă, pe strada ce duce în parcarea magazinului Unirea.

Apartamentul O.K. Igienă O.K.

 

 

Mi-a șters pula cu un șervețel umed, apoi a supt-o neprotejat oarecum cu talent. Am futut-o umeri-craci, dupa aia s-a urcat pe mine, unde probabil a și terminat (se și freca cu mâna la pizdă între timp). A obosit, am pus-o capră (deși caprele sunt in genere mai subțirele...). Am lucrat ce-am lucrat la ea, m-a rugat să termin. M-am executat, în prezervativ.

După aia dă-i complimente: "că ce tare ești, ca tu nu termini dacă nu termină întâi femeia, ș.a.m.d.)..." Realitatea este că eu nu-s vreun top-performer, totul s-a datorat faptului că era grasă și deci fatalmente (pentru mine) neatrăgătoare.

Totuși parcă avea ceva interesant când i se zbăteau haotic-incitant sânii ei.

 

 

Nu am riscat anal. Am mai făcut odată chestia asta cu una ca ea și pot spune că i-am aflat mare parte din dieta acelei nefericite zi... Deci nu știu cum se prezintă la pârț.

 

 

100 de RON. Nu lucrează decât de luni până vineri, uneori (rareori) duminica.

 

 

Dacă va plac grăsuțele, cred că ați aprecia-o ca având un raport calitate-preț bun. Alfel nu. Eu probabil că nu am să revin, nici chiar în lipsă de altceva, deși în nici un caz nu poate fi catalogată ca țeapă, chiar dacă nu-s ale ei pozele.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...