Jump to content

(V) Carmen 0731739331 exTNB


steroidu
 Share

Recommended Posts

  • 6 months later...
Guest alexander

pe Carmenuta am vizitat-o eu acum mai mult timp, cand era in locatia cu baia "atletica"...unde sareai parleazul sa te dusezi...

prestatia corecta...nimic spectaculos...mie mi-a placut ca e frumusica foc si s-a pisicit - placut chiar - soldurile putin late, dar sanii frumosi, nr 2 cred...saruta, CIM, normal in ce pozitii vrei...chestii clasice, mi-a spus ca anal nu face si nu a facut decat o data.....destul de pro fucking...mie mi-a placut chiar...

schimbul: 1 ora fucking=200roni

Link to comment
Share on other sites

alexander- 10-08-2010

(V) Aceeasi Carmen 0731739331 TNB

 

Am vizitat-o de mult ( dar am uitat de ea pur si simplu) pe d-ra Carmen... Tarif 200ron/1 ora...2 fin... 0731739331 Locatia...in spatele TNB, vis a vis de cofetaria Agapitos...et 2 (parca) un singur ap...din perioada interbelica, arata destul de rau, de imi venea sa ma intorc sa o iau la fuga spre civilizatie....dar nu am facut-o si nu a fost chiar rau... Tanara, o brunetica frumusica foc, cam pe la 1.60, slabuta, cu soldurile lejer mari, dar ff ok..comunicativa, se face placuta, stie sa taca, sau ca initieze o conversatie...mi-a placut ca in baie (f ciudata) se trece prin bucatarie, si se sare un mic zid avea vreo 3 feluri de geluri de dus...am primit prosop curat, papuci curati...dupa dusul meu, a intrat si ea, a revenit infasurata in prosop... Oralul...ok...se poate si protejat si neprotejat, CIM (se pare ca dupa cum face click-ul cu tine) mare amatoare de 69...ca tot se dadea cu spatele spre mine...si chiar m-a intrebat daca nu vreau... :) am ocolit zambitor... Nr 2...ok...a lucrat oral sa-l ridice pe "muncitor" si dupa, cu protectie, am stat undeva la 20 min...diverse pozitii...fata, transpirata toata...cu gemete, cu toate...nu stiu cat de pe bune, dar mie mi-a placut... Pe scurt, buna de revenit, poate primim mai multe data viitoare...eu nu am mai ajuns in Buc...deci nu mai stiu de ea...dar, daca dati de ea pe nr asta, spuneti-i ca-l aveti de la Mihai...eu il aveam de la un vechi amic...ca nu mai are anunturi..se pare sa se opreste la ceva clienti vechi, prefera putini, si stabili...cel putin asa imi spunea mie succes si carari batute... 8)

 

alexander- 10-09-2010

al doilea link are pozele reale ale tinerei....in primul, nu am prea gasit (poate nu am vazut bine) info / pics despre futacioasa respectiva...numarul pe care l-am postat eu, nu mai e "pe piata"...il tine pt clientii vechi...deci nu stiu cu ce numar de tel activeaza in momentul asta...confirm totusi ca "nu-mi place sa muncesc numai eu" de la mandra citire, cand i-am propus sa stea deasupra...:)

 

papuasul- 10-09-2010

 

Am fost si eu la ea mai de mult. Etajul este 1, baia ciudata, apartamentul si mobila vechi. Prima data am vazut-o cand era cu blonda Diana din link-ul indicat si pozele sunt ale ei. Ultima data am vazut-o acum cateva luni cand avea o alta colega blonda Ana. Eu nu am facut click cu ea - mi-a spus ca nu accepta CIM - si in aceste conditi nu am beneficiat de serviciile mandrei. Ce am constat la ultima vizita a fost faptul ca s-a "implinit" destul de bine. Anunturi vad ca nu are deci ramane sa se descurce fiecare cu explicatia de unde are numarul.

 

gotti- 10-11-2010

 

@alex77: o alta regula, FOARTE IMPORTANTA, spune ca inainte sa postezi ceva nou, incearca nr. de tel cu functia Search sau Advanced search. In cazul in care gasesti un topic care face referire la nr. respectiv de tel., SCRII IN EL. In cazul in care cele 2 functii de cautare nu-ti gasesc nici un topic cu nr. respectiv, SCRII UN NOU TOPIC. In concluzie, acest topic va fi blocat pt. ca n-are sens sa aglomeram forumul cu mai multe topicuri despre acelasi nr. de telefon.

0731.739.331 0731.739.331 0731.739.331 0731.739.331

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am fost la Carmen in luna mai, statea cu inca o colega intr-un apartament cu doua camere langa magazinul Muzica, pe Ion Campineanu. Ajuns in camera, inmanat prosop curat, am facut dus eu, dus ea, pe urma a venit in camera si a inceput cu sarutari pe corp si oral fara preze ajutat de maini. Apoi am trecut la normal in diverse pozitii. Nu face CIM, terminat doua finalizari si decartat 200ron la plecare. Prin urmare: GFE 8, ORAL 9, NORMAL 9, anal a zis ca nu face. Am incercat sa mai vb cu ea, dar are tel inchis de cateva luni. Daca aveti alt nr de tel al ei sau al colegei, poate il afisati pe forum. Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...