Jump to content

Blonda matura, zona Coposu, 0762438487


bestfriend
 Share

Recommended Posts

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5]

Anunt luat din AT.

"MATURA si senzuala, 42 ani, ofer placeri de neuitat domnilor generosi, pt mai multe detali sunati, program 8-17, sunt sigura ca ai sa revii cu placere, 50lei/fin"

Am vizitat-o la sfirsitul saptaminii trecute. Actiunea se petrece intr-o garsoniera (punct de reper o clinica medicala de stomatologie, la parterul unui bloc, oarecum vis-a-vis de OMV). La acest numar de telefon raspund 2 tipe, cu voci usor diferite. Mi-e mi-au raspuns cand una, cand alta. Cind m-am apropiat de intrarea in bloc si am sunat, blonda mi-a spus ca ar trebui sa mai astept putin, ca tocmai a mai venit un client, si daca urc, va trebui sa astept in baie, impreuna cu ea. Nu a mintit: pe fundal tocmai se auzise un interfon, iar pe scara blocului, la 20m in fata mea, cineva intra in bloc. Cum nu eram f.hotarat sa ramin (eram curios cum arata doamna din poze), i-am spus ca sunt de acord sa urc si sa stam in baie, pina se elibereaza camera.

Mi-a deschis o tipa blonda, se vedea ca e vopsita (culoarea la par era mai inchisa decit cea din fotografii), intr-o tinuta sexi, cu ciorapi negri plasa, pantofi cu toc (~1.75m) si o lenjerie intima gen corset, prin care se vedeau sanii frumos conturati. Era fardata putin cam strident, poate ca sa-i mai ascunda varsta (peste 45, zic eu, poate chiar spre 50) dar totusi nu era dizgratioasa, era destul de ...sexy.

Am intrat in baie, m-a intrebat de sanatate, s-a apropiat de bine si a inceput sa ma sarute pe gat, pe la urechi, pe obraz, dupa care direct pe gura. A vazut ca am guma de mestecat, si mi-a cerut sa-i dau si ei. A luat-o direct pe cea din gura mea. Printre picaturi mi-a spus ca mai are o colega, dar care e putin mai plinuta, daca imi plac plinutele ........... I-am spus ca nu, ca imi place de ea.

Dupa inca un sarut prelung ,m-a intrebat ce fac, daca ramin cu ea sau nu. Dupa confirmare, m-a rugat sa-i dau banii, si ea a iesit putin, apoi s-a intors cu un prosop. Apoi i-ar a inceput sa se frece de mine, mi-a pus pina pe pantaloni, l-a simtit pe ala mic ca incepe sa-si faca simtita prezenta, asa ca s-a intors cu spatele la mine si a inceput sa se frece cu fundul de el. Am inceput si eu s-o mangai, sa-i pun mana pe sani, pe fund .  Sanii erau destul de micuti,(2~3) dar destul de ok pentru varsta ei. Mi-am dat seama ca actiunea tocmai incepe, si nu are sens sa mai stau pina se elibera dormitorul.

Mi-a desfacut pantalonii, l-a scos pe cel mic din chiloti, asa ca a trebuit sa o intrerup putin, cat sa ma spal la chiuveta. Puteam sa folosesc si dusul, dar doamna parea destulde nerabdatoare de actiune (dar nu sa ma grabeasca). Dupa igienizare, a trecut la oral, si a facut-o destul de bine, eu in picioare si ea stand pe vine (dar fara zone adiacente - cei drept, nici pozia si spatiul mic al baii nu permiteau multe artificii).

M-a intrebat daca punem prezervativ, si i-am spus ca inca nu, am vrut sa-i gust putin pasarica. Intai s-a asezat pe marginea cazii, si am lins-o jos: totul era ok, curat si epilat.

Apoi mi-a pus prezervativ si am luat-o pe la spate, ea sprijinindu-se pe chiuveta. Nu am rezistat mult in acea pozitie, ea fiind destul de inalta , suita si pe tocuri, ajungeam la ea destul de greu. Asa ca am schimbat pozitia, si am pus-o pe marginea cazii. Nici pozitia asta nu mi-a dat mari satisfactii, asa ca i-am zis ca cel mai bine continua tot cu oral. A parut putin surprinsa, si mi-a spus ca nu a mai facut asta pina acum (adica finalizare orala) si ca s-ar putea sa i se faca greata. Am asigurat-o ca nu-i fac nici o surpriza, si ca o scot si-mi dau drumul pe pieptul ei. Mi-a multumit pentru intelegere (adevarul e ca nu am apucat sa discut subiectul finalizarii la inceput, asa ca acum nu prea aveam de ales). Am lasat-o sa-si faca treaba cum a stiut ea mai bine, cu supt si gemete si intreruperi de ritm, si la final i-am umplut tatele de maclavais.

S-a sters cu servetele, m-a lasat sa ma mai spal si eu o data, de data asta la dus. Apoi m-am imbracat si am iesit din baie. Mi-a spus ca sta in aceasta locatie doar de 12 zile, si ca nu a mai facut asta pina acum , chiar daca eu nu o cred (hai fugi cu ursu' !!).

La plecare, am cunoscut-o si pe colega ei, care era grasa, mai mica de inaltime, alba la ten si total neatractiva.

Note: locatie 7 (bloc civilizat, dar baie mica  :'( )

oral: 7 (au lipsit artificiile pe care le asteptam, dar i-am dat un punct in plus ca nu s-a folosit de mana)

normal: 6 (pozitii incomode)

Atitudine : 9 (zambitoare, pozitiva, atitudine mamoasa, potrivita pentru varsta ei)

Concluzie: la bani astia, a meritat. Chiar a fost ceva diferit, iesit din tiparul vizitelor de acest gen facute de mine.

Recomand celor care le plac femeile mature, in adevaratul sens al cuvintului.

11472_04eec524c7f2911fa5c7232364dd66c999a9744b.jpg

11474_d09f868226f5bfe4edcc1c259f6c5b15852a7c2a.jpg

11476_cc38de979f99588c4b95087cce7bdb1b539c27c3.jpg

11478_53793d8ea72f2f98c72f8685c1933bb4bc9ac0ba.jpg

11480_5b0f5805e11bb95f288988541c8d8b3855641119.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[attach=1][attach=2][attach=3]

Am mai trecut pe la ea acum vreo 2 saptamini, fiind prin zona (tot b-dul Coposu) si avind chef de ceva rapid si satisfacator. Am sunat-o undeva dupa ora prinzului si m-a primit imediat.

De data asta am avut dormitorul la dispozitie, cred ca era singura. i-am zis de la telefon ca vreau s-o vad fara costumatie pe ea, asa ca fata m-a asteptat doar in bikini si sutien (ambele negre) , fara ciorapi plasa si alte accesorii.

Aceiasi atitudine de "mami", french kiss, oral neprotejat facut destul de bine, fara lins pe oua sau alte manevre, apoi 69 (parea usor jenata cind i-am dat jos chilotii, poate din cauza unei operatii apropiata zonei ), totul ok in rest.

La normal s-a pus peste mine, stind cu spatele. A dat din fund pina a obosit. Apoi am trecut eu peste ea, finalizind in cele din urma in prezervativ.

Inainte de actiune, cind am vrut sa ma spal, m-a sugerat sa folosesc mai bine servetele umede, deuarece zicea ca nu are apa calda la baie. Eu m-am dus totusi la baie, si surpriza, a venit si apa calda.

Per total, as da nota 7.

Toate bune

12284_31dd930cc71ece47abbd5fbe96a0401e773b2532.jpg

12286_b394a60d06921d7e25cd66e7698c411dbf46497d.jpg

12288_de48ea1f379cb5b49cb0a995692dd882e328215c.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A revenit pe AT cu inca un numar de telefon, anume 0737128924 ( 0737.128.924 ) , oferind aceleasi servicii (fara finalizare orala), la aceiasi adresa. Pretul a scazut la 40 de lei / finalizare.

[attach=1][attach=2][attach=3]

12278_3d8fbc5f7f7e8e4e390e780f6c97a1cf2226b2a2.jpg

12280_18063be187545684d159a153a09b6240935abb87.jpg

12282_aa4e8e77e5f68b4561eb8218eec8c703bc9a7cb3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Am cunoscut-o pe doamna in cauza. In poze arata bine, in realitate e cam trecuta de 42 de ani, destul de bine, zic eu, si carnea s-a cam lasat.

E destul de inalta, craci misto, te saruta din prima , dupa care isi cere "salariul".

Un punct in minus dau pentru faptul ca nu am avut acces la baie (imediat dupa mine a mai venit un client, care a fost bagat in baie). Si apropo, cind am vrut sa urc, desi aveam programarea facuta, am fost rugat sa mai astept vreo 10minute, sa astept un client sa termine si sa plece. Deci se pare ca am prins un moment destul de aglomerat la cele 2 doamne ce presteaza in garsoniera.Colega e una mai grasa, din ce am inteles de la doamna mea.

Am fost sters cu servetele umede, ceea ce nu mi-a dat un confort prea mare (desi am fost asigurat ca sunt "prea curat" in comparatie cu ce alti clienti mai vin pe acolo).

Doamna s-a dezbracat, s-a suit peste mine, a inceput cu un preludiu, sarutindu-ma peste tot, apoi a ramas la oral, neprotejat. A fost bine facut, cu limbi pe oua, care mai apoi le-a luat in gura, asa sterse doar cu servetelu'.

Apoi am trecut eu la oral, unde totl a fost destul de bine, cu exceptia faptului ca nu era epilata foarte proaspat.

Apoi am trecut la normal: m-am aseza marginea patului, cu ea peste mine, intai cu fata , apoi cu spatele, cum am mai vazut si eu prin filme (protejat, de data asta).

Asa am si terminat.

Note: locatie centrala, pe Coposu, intr-un bloc civilizat. Sa dam un 7 (fata se plinge ca nu are apa calda, o incalzeste pe aragaz, eu nici de-atit n-am avut parte)

Prestatie: maxim 7 .

Merge incercat odata, dar nu e de revenit, decit va plac femeile purii.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...