Jump to content

(V) Anemona - Salon Cutitul de Argint 0769439699


kristi2222
 Share

Recommended Posts

ANEMONA, reala, dulce, pasionala si foarte romantica. Te astept la mine intr-o locatie speciala sa traiesti o experienta fierbinte alaturi de o bruneta care stie ce iti doresti. Poze reale, central, 07 Oct 11:00 0769.439.699  0769439699 100 lei/ora

[attach=1] [attach=2] [attach=3] [attach=4] [attach=5] [attach=6]

 

O aveam demult in vizor pe Anemona, care raspunde la nr 0769439699 ( 0769.439.699 )

 

M-a atras combinatia de masaj erotic cu sex

 

Oferta e de 200 lei/ora,o singura finalizare.

 

LOCATIE foarte cocheta, un salon/cuib f bine amenajat, curat, placut, mai multe camere, totul amenajat in stil salon de masaj, semintuneric, etc.

 

FATA  bruneta, chiar bruneta bine, pot spune, draguta, par lung, sani frumosi, dar....ceva kg in plus...

 

ATITUDINE  foarte ok, primitoare,zambitoare, amabila, m a servit cu cola,etc....vorbareata si placuta in timpul actiunii.

 

PRESTATIE  masaj erotic bun spre foarte bun,senzual, urmat de sexoral bunicel, protejat(fara sa ma intrebe,insa!) si normal cow girl, destul de ok....a refuzat FK si...culmea, cunnilingus....aspecte care m au cam dezumflat....

                              dupa finalizare am mai stat imbratisati, am chatuit nitel...

 

DECI......PT AMATORII DE MASAJ URMAT DE SEX, E O OPTIUNE DE LUAT IN CALCUL

 

GFE?  mai mult prin atitudine, caci lipsa FK atarna greu...

 

De stat am stat o ora

 

Oferta de 100 e doar pt masaj

 

Locatia e pe la Cutitul de Argint

post-811-150392366909_thumb.jpg

post-811-150392366912_thumb.jpg

post-811-150392366914_thumb.jpg

post-811-150392366916_thumb.jpg

post-811-150392366917_thumb.jpg

post-811-150392366919_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

povestea mea cu Anemona: incitat de nume, si mai putin de poze, sunat, programat, totul elegant si fara surprize neplacute.

locatia e pe unde se intersecteaza cutitul de argint cu bd Serban voda, langa intrarea cu monument din parcul Carol. Apartament mare, impartit gen salon de masaj, baie mica dar senzationala ca si desig.

Floricica aceasta e inchisa la culoare, frumos mirositoare, draguta la fata, chiar frumusica, cu sani mari si frumosi, fund placut si bombat, si un bonus excesiv de sunculite. Volubila, prietenoasa, ciudat de experimentata pt varsta-i banuita a fi frageda..Intreaba multe si raspunde putine.

Actiunea e standard, nu cred ca exista meniu a-la-carte. Intai un masaj de relaxare bunicel, apoi unul erotic f bun, poate chiar prea bun!, apoi rapid s-a urcat pe mine, intoarsa cu spatele fiiind si a aplicat un prezervativ. A porces la un oral apasat suficient pentru a nu mai conta prezenta gumei, lipsit de orice picanterii sau accesorii. Apoi in acceiasi pozitie cu spatele, on top, a trecut la un normal, si combinatia dintre pasarica ei stramtuta si puta mea stimulata si statuta au produs efectul scontat rapid. Dusat inainte si dupa, timp total aprox 50 min.

Cat ma imbracam eu, s-a apucat sa stearga salteaua de actiune de pe jos cu antiseptic, pt urmatorul client. Am cotizat 200 ron la final. In ciuda contactului fizic restrans la minim, a aerului clar de fastfut si a serviciilor standard, fara variatii posibile, recomand, caci mi-a placut.

P.S. Am remarcat de 2 ori, pe hol, fugitiv si pasager, o blonda senzationala. Daca poate da cineva ceva relatii despre ea, multumesc cu plecaciune. Poate ca clientul ei de atunci, un domn inalt, musculos si carunt, ce parasea baia tocmai cand incercam sa-mi fac eu drum in ea(in baie....) se indura sa ne impartaseasca un nr de tel.....

P.S.2: de atunci am mai incercat sa revin, sa mai miros floricica aceasta model anemona, dar a avut tel inchis/deconectat. Sper sa nu fie problema, caci nu aduce anul ce aduce clipa......

Bafta si spor!

Link to comment
Share on other sites

Izabela 0720344187 ( 0720.344.187 ). Mai e o blonda acolo dar asta e super. Masaj belea, rabdare si ffff permisiva, varsta aprox 28 30 de ani, sani mari par nlond putin ondulat. Nu eram eu brunetul dar stiu locatia si fetele

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salutare confrati confutadores! Revin cu detalii despre acest post, in urma unor reveniri, 4 la numar, in locatia aceasta de langa pompele funebre ale Cutitului de Argint.....

In primul rand rog administratorul sa schimbe, de este posibil, titlul postului in ceva gen "cuib cutitul de Ag", cu ambele nr de tel mentionate mai sus. Si detaliez si de ce...

Aci e un cuib in toata regula, cu aprox 4-5 domnite prestatoare, inclusiv Anemona. Au o baie interesanta, si doua camere de lucru, cu actiunea pe saltele pe jos.

In afara de A, mai exista grozava blonda, numita Izabela, si zau ca e grozava.... Draguta la fata, bunuta la corp, plina de vergeturi, insa. Binevoitoare, NU cere banii nainte, face un masaj acceptabil si presteaza un oral buun, si un normal exxxcelent. Participa, se implica, schimba pozitiile cum doresti, are initiativa, si mai se uita si provocator la tine in timpul futaiului. Pare ca-i place ce face! Nu scriu mai multe, ca mi-se scoala...

Data urmatoare, lipsea din cuib, asa ca am prestat cu o tipa "dark" la pielicica, romulana cred, draguta, slabuta, o recunoasteti dupa o strungareata mare in fata, ca nu-i mai stiu numele de scena. Cam....protestatara, aia nu, aia nu, asa ma gadil, asa nu-mi place, pana la urma am finalizat oral, nepro(celelalte mentionate nainte fac oralul obligatoriu protejat) cu mine deasupra si ea sub, si mi-a placut mult, fiindca i-am dat choke la greu si deep fortat (deh, eu eram in control  ;D) si nu a protestat deloc asa. A fost ok pana la urma.

Am mai incercat o blondina simpatica, am uitat cum o cheama, Laura, parca, care arata binisor, vorbeste muuult, si presteaza mediu:nimic demn de semnalat, si totul protejat.

Mai e o tipa inaaalta, total neprofesionista mi s-a parut, dar n-am incercat-o, nu stiu nimic concret, si tipa care te primeste in receptie, simpatica, grasuta bine, insa pare experimentata, si m-ar tenta s-o incerc, eventual, daca nu o gasesc pe Izabela prezenta.

Asadar:  si la 0720344187 ( 0720.344.187 ) si la 0769439699 ( 0769.439.699 ) raspunde tipa grasuta, daca intrebi de cineva anume, de ex Izabela, zice "da, sigur" chiar de fata dorita nu-i acolo, si apoi iti prezinta oferta disponibila pe moment. Dintre toate, Blonda laudata de @bears isi merita toate laudele si in plus. Restul, ok, dar atat. Daca nu esti pretentios, merge oricare, dar altfel....hmmmm.

Bafta-n toate cele minunate va doresc!

Link to comment
Share on other sites

Pare a fi intradevar un salon de masaj. Sau cel putin numarul Izabelei este legat de el.

http://www.e-saloane.ro/saloane/pleasure-massage.php?pg=1

 

 

Salon PLEASURE MASSAGE

 

 

Oras: Bucuresti

Telefon: 0720344187 ( 0720.344.187 )/ 0728563900 ( 0728.563.900 )/ 0749660976 ( 0749.660.976 )

Website:

 

Adresa:    TINERETULUI

Salon zona

 

Vizite: 4571

Categoria: Saloane » Saloane de masaj erotic

Ultima actualizare: 29 Nov 2009  PLEASURE MASSAGE

 

 

Salon PLEASURE MASSAGE

 

Vino in lumea plina de erotism a maseuzelor " PLEASURE MASSAGE" si vei simtii adevarata placere a masajului erotic profesional.

Intr-o atmosfera unica, special creata pentru a relaxa mintea si trupul, salonul de masaj erotic PLEASURE MASSAGE va ofera:

Masaj de relaxare - masarea intregului corp… pentru o relaxare totala. Pentru o ora, veti uita de realitate si veti savura fiecare atingere…

 

Masaj senzual - realizat nu doar cu mainile, ci cu tot corpul, numit si body massage. Uleiuri aromate, atingeri senzuale… un vis pe care trebuie sa il traiti chiar azi…Masaj erotic – mai mult decat un masaj senzual, masajul erotic urmareste transformarea fanteziilor in realitate… atingeri usoare, provocatoare, electrizante, intime, pe care nu le veti uita curand…

 

Masaj dublu – cu doua masseuze, senzatiile vor fi de doua ori mai intense si mai incitante… nu va refuzati aceasta delicioasa placere!

 

8 domnisoare sexi si pasionale te asteapta intr-o locatie ultracentrala, discreta, pentru a te ajuta sa te relaxezi...

 

 

Servicii Salon PLEASURE MASSAGE

Masaj, Masaj erotic.Masaj relaxare.Body masaj.Sensual masaj.Dublu masaj.Show erotic. super oferta...PLEASURE MASSAGE!!!

 

Preturi Salon PLEASURE MASSAGE

100 RON

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...