Jump to content

Stimulente pentru femei


giolgaugigi
 Share

Recommended Posts

Cel mai bun stimulent e un barbat care stie ce sa faca  8).

Lasand gluma la o parte, poti apela la gama de produse naturiste, gen Branca Ursului sau Napraznic, mai concentrate cele produse de Dacia Plant, le gasesti la Plafar.

 

Regards,

 

Andreea

Link to comment
Share on other sites

Sunt convinsa ca omul a anticipat caterinca de cand a deschis topicul, asteptand totusi niscai solutii.

 

@giolgaugigi - Cel mai puternic afrodisiac pentru doamne se pare c-ar fi midiile. Cam costisitor "medicament", e drept, insa efectul e remarcabil.

 

Regards,

 

Andreea

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@neveralone: midiile (mussels) sunt foarte ieftine, mai ales in sezon (feb-mai). efectul lor afrodisiac e zero barat, atat pentru halitorii barbati, cat si pt femei.

 

cred ca te referi la stridii (oysters). fac bine la ten (mai ales pt tipe) - efectul afrodisiac e binecunoscut, dar slab documentat.

 

daca as fi vreodata in situatia de a apela la ceva catre o dama, as alege un vin rosu.

 

my2cents.

Idu

Link to comment
Share on other sites

@steroidu - Cunosc foarte bine denumirile "straineze" ale midiilor si stridiilor, informatia o am de la un domn care parea foarte convins....

Multam frumos pentru "scoaterea din bezna", omul cat traieste afla... 8)

 

@giolgaugigi - Pan' la urma, ca solutie la indemana si "nebatatoare la ochi", poti incerca obisnuitul arsenal: cina in doi, complimente cat mai multe, capsune cu frisca...etc...etc...

 

Cu drag,

 

Andreea

Link to comment
Share on other sites

Cel mai puternic stimulent pe care il stiu eu este un American Express Black, fara limita de credit. Nu stiu nicio femeie sa reziste la asa ceva. Mi-a zis si mie un domn.

 

 

B.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Din legendele, neverificate de mine nici macar pe internet, se zice despre cornul de radasca (radashca) ar face minuni.

Din alte legende aflam de cantarida. Internetul ne ofera site-ul http://cantarida.ro/ de unde aflam mai multe, daca citim. De altfel, daca intram in sex-shop-uri gasim cateva produse destinate stimularii femeilor.

 

Revenind la intrrebare: cunostiinte am din legende stravechi precum si de pe internet. Nu am cunostiinte care sa fi folosit asa ceva... nu ca ar fi cine stie ce futacioase....

Link to comment
Share on other sites

salutare

 

Pentru ca vad ca toti vorbesc doar din auzite , va spun eu una din incercate ...

Inainte de 2000 luam din Cehia din Sex Shop AFRODISIACUM II / cca 2dm sau acum 1 eur pastila , flacoane de 12 buc . Pe prospect era indicat ca tratament pentru frigiditate . Daca ea/el il ingurgita stiind despre ce era vorba nu avea efect ( am incercat si eu ...) . Dar daca nu stiai ce este pastila , te lovea trenul :)) . In cca 15 min cautai sexul ca aerul sau te foloseai de orice ca sa ajungi la orgasm ... Si ce orgasm :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...