Jump to content

(V) 50-100 Zenaida satena 0764119455, zona Calarasi - Muncii


bestfriend
 Share

Recommended Posts

[attach=3][attach=2][attach=1]

" ZENAIDA, pasionala, mereu atenta la ceea ce iti doresti ofer sex oral deep cu finalizare orala, sex normal in orice pozitie si mici fantezii, speak enghlish, non stop, 0764119455 ( 0764.119.455 ) , 50lei/fin "

Am fost la ea acum o saptamina, pe seara. E chiar tipa din fotografii, 100%.

Fotograful a fost iscusit, a stiut cum s-o puna sa pozeze, sa nu se vada cat de grasa e  in realitate.

Mai lucreaza cu inca 2 tipe, care m-au intampinat, ea fiind cu un client, in momentul in care am ajuns in locatie (zona Calarasi, benzinaria AgiP, vis-a vis de piata Muncii). Tipele nu pareau foarte interesante, aveau maxim 20-24ani, cred.

Am coborat, am mai stat 10 minute, si exact cind am hotarit sa plec, mi-a dat bip domnisoara in cauza.

Am urcat din nou, si am facut cunostinta.

Tipa e ok, placuta, calda, frumoasa, dar grasa. Parca nu e roscata ca si in poze, mai degraba e satena.

Am decis sa ramin, fiind curios ce stie sa faca.

Am platit, mi s-a dat un prosop curat, si am intrat la baie. Baia e ok, dar toate cutiile de sapun lichid erau goale. Am gasit una cu ceva sampon in ea, si pe aia am folosit-o.

Dupa ce am iesit, a intrat si domnisoara la dus.

S-a intors infasurata intr-un prosop. L-a dat jos, lasind sa-i apara sunculitele si tot ceea ce in poze nu se vede.

Accepta fk, dar avea gust de tigara. In rest, am inceput cu inevitabilul oral neprotejat (mi-a spus ca nu face finalizare orala dacit la 100lei).

Oralul a fost ok, fara mana, cu deep din belsug. I-am intors serviciile cu un oral din partea mea (69 a spus ca nu-i place, si nici eu nu am insistat). Pasarica e ok, dar grasa la fel ca si stapina. Cred ca i-a placut, pentru ca nu m-a grabit sa trecem la alta pozitie. Am continuat cu o noua portie de fk si oral din partea ei, pina am terminat.

Locatie de 7-8  - n-am prea fost atent la detalii

Oral de 8 - 8.5

Atitudine de 9

A fost ok, dar nu mai revin.

10667_9949b01db4ad53ea51cf0f310a5a9161a5840bd1.jpg

10669_a935bcdfbb6f71d9e946789068db0b34c4973e1e.jpg

10671_c302b1de893eb068b2cb2bd5bb40dc8d5ae250a6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Am mai fost si saptamina trecuta la tanti in cauza, dar putin dupa ora prinzului. Eram prin zona (aceiasi locatie, pe Calarasi) si aveam chef de o "descarcare" a instalatiei.

Fata mi-a raspuns, desi parea cam adormita. In mai putin de 20min am urcat la ea. Abia cum mi-am dat seama cat de frumoasa e, fiind putin mai luminat afara. Evident, la fel de plinuta ca si data trecuta. Dar cat timp nu se suie pe tine, cred ca nu e absolut nici un pericol.

Am platit, am facut dus, ne-am suit in pat, si m-am lasat in mainile si in gura ei, cu totul.

Oral placut, cu putin deep, mici sarutari si fk, pina la marea finalizare.

Nu cred ca am stat mai mult de 20-25 min, dar nici nu-mi doream mai mult, la acel moment.

Toate bune

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...