Jump to content

(V) 200-300 Adelina 0727072227


treidedoi
 Share

Recommended Posts

REALA, diferita, pozele sunt reale si imi apartin iar stilul si calitatea serviciilor mele te vor face sa te reintorci, 200 L 30 min., 300 L

Sorry, nu sunt capabil sa atasez foto, am incercat odata, mai demult, nu am reusit.

 

 

Poze reale, ciudat totusi, mi-o aduc aminte de undeva si parca am vazut-o si pe forum dar nu reusesc la cautare sa dau de ea. Poate si-a schimbat numarul de telefon.

Fata arata destul de bine la corp, nu este genul skinny chiar este destul de supla, dar datorita sanilor enormi si a fetzei rotunde si destul de comuna pare plinuta desi nu este.

Garsoniera moderna si curata undeva in zona Delea Veche/Popa Nan.

Si cu asta destul cu chestiile bune.

Cele mai putin bune:

Scor destul de mare 200 finalizarea cu 300 ora, oral si normal, eu am ales protejat, se poate si ne.

Oral banal cu niste false tentative de deep. Normal si mai banal in ciuda sanilor mari si a corpului fit.

Ceea ce este si mai dureros este lenea majora de care este guvernata aceasta fata. Nu vrea sa munceasca deloc, sau ma rog, aproape deloc.

Am plecat destul de dezamagit de prestatie.

 

 

Corp - 9

Sani - 9.5 bestiali, desi suspectez ca sunt falsi.

Fatza - 7

Oral - 6

Normal - 5

GFE - 5

Link to comment
Share on other sites

@222: ai dreptate, tipa e veche in bransa.

S-a mai vorbit aici despre ea http://www.ddcforum.com/index.php/topic,11327.msg61267/topicseen.html#msg61267

Poze gramada cu fata ei.

 

Pe mine m-a atras tot timpul corpul ei, dar parerile confratilor m-au indepartat de a o vizita.

Se pare ca nici in prezent, dupa o marire cu silicon a sanilor (asa barfeste lumea, treidedoi - poate poti confirma) si o marire a tarifului, se pare ca nu prea vrea sa ofere clipe placute, ci doar un corp de futut.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@gotti

Ai motive sa fi atras de corp si chiar poti purta o conversatie, fata are un nivel de educatie, nu e genul tzatza. In schimb daca finalizarea/finalizarile intarzie sa apara si trebuie sa munceasca ea pentru asta s-ar putea sa ai o problema cum am avut si eu.

In privinta sanilor, insista ca nu are implanturi. La atingere e ceva in neregula, sanii sunt mult prea tari si, la cat de mari sunt, inving gravitatia intr-un mod nenatural as zice eu. Luind in considerare si pozele de cand era mai tinara, probabil a facut un lifting si am inteles ca mai nou se pot face niste injectii cu o substanta care practic tine loc de implant, e posibil sa fi apelat si la asta. Oricum eu nu am observat niciun fel de cicatrice dar asta nu inseamna mare lucru acum.

Desi nu pot sa recomand, totusi nu imi pare rau ca am fost odata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...