Jump to content

(V) 150-200 Lavinia - 0727623284 - Sala Palatului


Guest falcao.valy
 Share

Recommended Posts

Guest falcao.valy

LAVINIA, deosebita. Hai sa iesim din rutina zilnica, impreuna facem tot ce ne trece prin cap, fk, 69, mici fantezii, poze reale facute in ap. meu, situat central aproape de Calea Victoriei, Sala Palatului, 0727623284 Pret 200 Lei ora

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6][attach7][attach8][attach9][attach10]

 

Sunat la acest nr. de telefon , raspunde o fata pe nume Lavinia ( titulara topicului ) , relativ placuta la voce , ofera detalii despre locatie si servicii si anume locatia pe la Sala Palatului , ca si servicii Oral si normal , ambele protejate , FK, fara anal , 150 1 finalizare, 200 1 ora -2 finalizari.

 

Programat usor , fara probleme.

 

Ajung la locatie , un apartament mare , cu 3 camere ( de fapt este un cuib cu inca 3 prestatoare ) , deschide fata , se prezinta Lavinia , o tipa inaltuta in jur de 1,72 , slabuta , cam 47 kg, deci skinny, par lung negru, gura frumusica, sani micuti, dar fermi.

 

Intreb daca sunt mai multe fete in locatie , zice ca mai are 2 colege ( care de fapt la plecare aveam sa aflu ca mai are inca o colega, era in prosop , fuma , deci cu totul sunt 4 fete in cuib) , zic sa le aduca la defilare ca sa le vad si pe ele.

 

Vin toate 3 fetele , se prezinta una Diana si una Cami ( in afara de Lavinia ) .

 

Parerea mea , ambele de etnie , asa incat am zis pas si am ramas cu Lavinia . Imi cere banii inainte , zic ca raman doar pt 1 finalizare ( si bine am facut ) , decartez cei 150 Ron si merg la dus . Imi ofera un prosop ( cam umed ) mare , baia curata , mare, geluri de dus din belsug.

 

Ma intorc in camera , merge si ea la dus, revine si incepem cu un FK de incalzire ( intretinut mai mult de mine ) , cobor la sani , incep sa ii smotocesc putin , ea nimic ( implicare ioc , gemete nimic ) , cobor mai mult , incep sa ii fac un oral ,  ( pussy curata , epilata corespunzator , fara mirosuri suspecte ) poate se mai incalzeste si ea , nimic.

 

Ma plictisesc si ii zic sa mi-o suga . Reuseste sa il trezeasca pe cel mic ajutata de mana , pune prez cu gura , incepe sa suga mecanic si doar capul pulii , ii zic sa coboare mai mult , ea nimic.

 

Ma enervez, ma grabesc sa nu mi se blegeasca de tot , o pun capra si incep sa dau tare de tot pe la spate , ea zice mai usor , mai usor , eu inginadul meu zic dute-n pula mea , si continui sa dau tare , obosesc ii zic sa dea si ea niste contre , se conformeaza , dar nu mai mult de 10 sec , asa incat continui eu sa pompez si in cele din urma finalizez .

 

Dusat , imbracat si plecat in mare graba.

 

Note - fata - 7

          oral - 3 , cauciucat , am insistat sa faca fara , reject total

          normal -4 , neimplicare, fara gemete , fara nimic , sta totusi cum o pui.

 

Un cuib cu fete multe si naspa , din punctul meu de vedere .

 

Concluzie - De nerevenit !

post-4182-150392363081_thumb.jpg

post-4182-150392363083_thumb.jpg

post-4182-150392363084_thumb.jpg

post-4182-150392363086_thumb.jpg

post-4182-150392363088_thumb.jpg

post-4182-150392363089_thumb.jpg

post-4182-150392363091_thumb.jpg

post-4182-150392363092_thumb.jpg

post-4182-150392363094_thumb.jpg

post-4182-150392363095_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Sa traiesti si raman dator pentru recenzie.

Lavinia este fosta Selena din zona Mall Vitan, fosta colega cu Rebeca - 0734409072 ( 0734.409.072 ) http://www.ddcforum.com/index.php/topic,14307.msg78166.html#msg78166

Au fost impreuna cam o luna de zile imediat dupa Paste in acea locatie.

Eu am ajuns in vechea locatie la Rebeca, hotarat fiind sa o conving la un oral np. Nu mi-a reusit si mi-a prezentat-o pe Selena care ar fi facut si np pentru 50 de lei in plus, insa fara CIM. Nu am putut sa raman la Selena ca astepta o programare si apoi a disparut.

In noua locatie nu am ajuns ca are program preponderent spre seara si noaptea. Ziua pana in 14.00 nu mi-a raspuns la telefon.

Am prins-o sambata trecuta la telefon dar nu am avut loc in programul ei.

Informatia ca este fosta Selena o am din convorbirea telefonica. Mie mi-a zis ca accepta si oral np, discutam la fata locului, in functie de igiena.

Vad ca valy zice ca nu accepta si recenziile lui sunt de mare incredere pentru mine.

@valy: tu o sti din vechea locatie, poti sa confirmi ca ea este?

Oricum din ce ai scris pare ca mai bine imi vad de treaba. :)

Celelalte zane sunt: Cami - 0727624011, Diana - 0727622487, Monica - 0724929321 si Madalina - 0754500416. Se pare ca e trafic mare. Au si anunt de grup unde scrie ca sunt 5 - 0724815861.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest falcao.valy

@ Papuasul , in primul rand iti multumesc pentru aprecieri si pentru ca recenziile mele te ajuta cat de cat ( si mie imi plac si le urmaresc pe ale tale ).

 

In al doilea rand , asa este,  Lavinia este fosta Selena , colega cu Rebeka. Nu o cunosteam personal , nu am ajuns in fosta locatie de pe Foisorului. Stai linistit ca nu ai pierdut chiar nimic. Este un cuib cu 4 , poate chiar 5 fete . Eu personal , le-am  mai vazut la defilare cum ziceam pe Diana si Cami (nu m-am oprit asupra lor pentru ca mi s-au parut de etnie si aici am o problema , zic pass instant , plus ca nici nu aratau foarte inspirational ... ) . Despre celelatle 2 fete care s-ar mai perinda pe acolo nu pot sa zic nimic pentru ca nu le-am vazut.

Sper ca ti-am fost de ajutor .

 

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Se pare ca si-au restrans serviciile, pastrand preturile. Le-am sunat ieri pe Lavinia, Cami si Monica si toate au zis ca oralul este doar protejat, fara exceptie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...